Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

vaikinas mano isidarbino snore kaune smile.gif po visu apmokymu, darbo su kortele "mokinys" sian jam pirma diena kaip pilnateisio darbuotojo smile.gif kol kas tai labai patiko smile.gif bo is baige univere finansus ir apskaita, tai iskart be dideliu konkursu ir prieme rolleyes.gif kol kas patinka ir nesiskundzia
Atsakyti
snore konkursu nera nes nera daug norinciu - nors neparasei i kokia pozicija ejo
Atsakyti
nu teip, nera dideliu, kad prieme katik baigusi studijas be jokiu patirciu As ne apie tai, kad konkursai didelis ar ne, as apie tai, kad nesiskundzia+labai gera patirtis bus bigsmile.gif
pozicija paprasta eiline - vadybininkas smile.gif bet visi nuo kazko pradeda tongue.gif
tiesa, apie galimybe darbintis Hansoj ar SEB kazkodel negalvojo Sake nenoriu ten smile.gif
Atsakyti
patinka pradžioje visiems smile.gif o snoras nėra pats blogiausias variantas, dabar iš panų girdfisi kad algos geriausios norejoje, įdomu kiek tiesos
Atsakyti
Labas vakaras, kaip tik dabar ieškausi darbo, ir mūsų mieste radau, mano manymu, neįtikėtinai daug darbo pasiūlymų iš bankų- dažniausiai danske, nordea ir DnBNord ax.gif
man labai įdomu, kokia darbo specifika ir alga- administratorės, sekretorės- referentės...ar ten daug su finansais reikia žinot g.gif
ar administratorė nėra ta, kur atėjus į banką sėdi kaip vargšė kampe, tik visur popierius nešioja ir šiaip...lyg be savo vietos atrodo.....
o vadybininkai- ar jiems privaloma pirkšti, pardavinėti, siūlyti banko paslaugas... ar reikia skambinęti, siuntinėti emailus ir pan? ar jie tiesiog rūpinasi jau esamais klientais...
būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
banke būtina sąlyga -pardavimas. Tu negali tik aptarnauti, nesvarbu kokios pareigos - administratorė kuri prie durų sėdi ar klientų ap.spec - vadybininkė- atėjus potencialiam klientui turi parduoti ir banko produktus o ne tik atlikti mechaninį darbą.
Atsakyti
bet tas pardavimas tikriausiai labai sunkus... mano nuomone jei žmogui nereikia kortelės ar jis nesinaudoja šio banko el. paslaugomis gali piršti darbuotojai kiek nori, jis nepasirašys. o tas kuriam reikia ar bent mąsto kad reikėtu - ims.

girdėjau tokį labai gerą kliento pasakymą banke " nuuuu nebekiškit man tu savo kortelių"
tai manau tokiam žmogui gali naudoti savo geriausias vadybininko žinias ar kompetencijas parduoti produkto nepavyks.

o jei tokiu dauguma, kurie jau turi savo korteles ar naudojasi paslaugomis kitų bankų, kuriem nebereikia kišti naujų produktų, o vadovai reikalauja nemechaninio darbo??????
Atsakyti
na tikrai nereikia visoms administratorems pardavineti. tik buk maloni, protinga, dirbk savo darbus, patiek kavos/vandens...

kiekvienas dirba savo darba ir administratores jei pardavinetu tai turetu ir gerai uzdirbti..vadybininkai turi planus, juos vykdo arba ne-gauna premijas ir pan..
dirbu jau kelis metus ir dziaugiuosi:paketas geras, aplink protingi zmones..palyginimus su smulkiom lt imonelem-tai tikrai gerai...jei pasidarys nuobodu ir nebus galimybiu judeti aukstyn (ir tikrai netiesa, kad tik per pazistamus gali kilti:nebent SEB ar hansoj) eisiu kitur..bet tikrai i tarptautine kompanija su oficialiu dideliu atlyginimu ir geroves paketu..
Atsakyti
QUOTE(Ingucci @ 2008 07 10, 15:53)
bet tas pardavimas tikriausiai labai sunkus... mano nuomone jei žmogui nereikia kortelės ar jis nesinaudoja šio banko el. paslaugomis gali piršti darbuotojai kiek nori, jis nepasirašys. o tas kuriam reikia ar bent mąsto kad reikėtu - ims.

girdėjau tokį labai gerą kliento pasakymą banke " nuuuu nebekiškit man tu savo kortelių"
tai manau tokiam žmogui gali naudoti savo geriausias vadybininko žinias ar kompetencijas parduoti produkto nepavyks.

o jei tokiu dauguma, kurie jau turi savo korteles ar naudojasi paslaugomis kitų bankų, kuriem nebereikia kišti naujų produktų, o vadovai reikalauja nemechaninio darbo??????

1. Nėra tokios prekės/ paslaugos, kurios būtų neįmanoma parduoti, tik reikia mokėti parduoti. Yra toks pasakis, kad galima parduoti bet ką ir bet kam - tai tiesa mirksiukas.gif
2. Dauguma žmonių naudojasi kelių skirtingų bankų paslaugomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2008 07 10, 16:06)
na tikrai nereikia visoms administratorems pardavineti. tik buk maloni, protinga, dirbk savo darbus, patiek kavos/vandens...

kiekvienas dirba savo darba ir administratores jei pardavinetu tai turetu ir gerai uzdirbti..vadybininkai turi planus, juos vykdo arba ne-gauna premijas ir pan..
dirbu jau kelis metus ir dziaugiuosi:paketas geras, aplink protingi zmones..palyginimus su smulkiom lt imonelem-tai tikrai gerai...jei pasidarys nuobodu ir nebus galimybiu judeti aukstyn (ir tikrai netiesa, kad tik per pazistamus gali kilti:nebent SEB ar hansoj) eisiu kitur..bet tikrai i tarptautine kompanija su oficialiu dideliu atlyginimu ir geroves paketu..

kuriame tu dirbi? norde?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 07 10, 15:20)
1. Nėra tokios prekės/ paslaugos, kurios būtų neįmanoma parduoti, tik reikia mokėti parduoti. Yra toks pasakis, kad galima parduoti bet ką ir bet kam - tai tiesa  mirksiukas.gif


koks geras poziuris good.gif

man yra siule kazkada dirbti banke. nesiunciau as jiem ten jokiu cv, patys susirado. bet as kazkaip skeptiskai banko atzvilgiu nusiteikus. nors, kaip sakoma: "nespjauk i vandeni" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 08, 23:50)
banke būtina sąlyga -pardavimas. Tu negali tik aptarnauti, nesvarbu kokios pareigos - administratorė kuri prie durų  sėdi ar klientų ap.spec - vadybininkė-  atėjus potencialiam klientui turi parduoti ir banko produktus o ne tik atlikti  mechaninį darbą.

Labas, užklydau į šią temą, nes pradedu galvoti apie darbo keitimą. Dabar esu motinystės atostogose, bet grįžti į savo darbą nelabai noriu, tai, manau, kad reikės užsiimti paieškomis. Dirbau viename valstybiniame institute kalbos redaktore, be tiesioginio savo darbo (dokumentų ir raštų rengimo bei redagavomo) nemažai "ragavau" ir administracinio darbo (t. y. buvau instituto Personalo vadovės padėjėja). Galvoju, gal man į panašią sritį bandyti (pvz. sekretoriavimą, dabar dažnai vadinamą adminstravimą), nes man tai visai patiktų. Pasižiūrėjau, būna skelbimų, kad reikalingos banke padėjėjos, administratorės. Kaip manai, ar su mano lituanistės diplomu ir redaktorės patirtimi, galėčiau kokius popieriukus "sklaidyti" ar kavą daryti ax.gif Ar ne mano nosiai tai ir neverta net gaišti laiko? Nes, įsivaizduoju, kad norinčių dirbti administratorėmis nemažai, konkursai dideli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čelsė: 11 liepos 2008 - 15:36