Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(Delfinukė @ 2008 01 25, 00:03)
Tai pas jus dar neleidžia naujokėms pačioms bent trumpam atsisėst?

na ji dabar sėdi su ta kuri dirba uždaroje kasoje, tai nelabai ir žinau kai žmonių marios neturiu kada net akių nuo kompo pakelti smile.gif

o šiaip suvedinėja į crm naujas korteles, uždeda organizacijos požimį, daro pavedimus - na skanuoja parašų pvz kort. ir t.t. dirba po truputį, imli labai yra
Atsakyti
Niu va, pasidalinsiu savo dviejų pirmųjų dienų naujajame darbe įspudžiais 4u.gif
Ketvirtadienį namo grįžau be jausmų ir emocijų. Įtampa padarė savo. Bet naudinga dienelė buvo. Susipažinau su keliom merginom, išsiaisškinau kas kur ir kaip biggrin.gif Gavau kuratore, bet lyg ir laikiną, nuo pirmadienio keisis. Penktadieni jau jaučiausi geriau, daugmaž jau supratau kur kokia programa, ir ka su jomis daryt reikia. smile.gif Informacijos krūvos. Teks prisiminti univero laikus doh.gif Laukiu nesulaukiu mokymų blush2.gif Bet jau kažkaip daug geriau jaučiuosi smile.gif
Atsakyti
as dirbu Hansoje, kolkas nesiskundziu..man visai patinka, aisku yras tas spaudimas, kasdien girdi parduok, parduok...bet zinojau kur lendu.. ax.gif ax.gif
Atsakyti
tikrai taip - su pardavimais ir pas mus sebe tas pats, ypac su pks, ir paskolom, visa kita s palyginus...
Atsakyti
Laba diena,jau buvau karta pokalbyje SEB banke, tai laukiukito zadejo paskambinti i kasininkes vieta, gal kas dirba ar tekoka girdeti, kaip ten? kaip elgiamasi su zmogumi kaipasmeniuir ar ir siuncia apmokymus i VLN,. Bnakas KN. Aciu jei galit i Az . Laukiu info nes maciau yra cia jau naujokiu dirbanciu SEB kaip jums?
Atsakyti
siunčia visus į vln smile.gif
kasininkės pareigos- na, na - požiūris į kl. ap. spec. darbą labai pozityvus biggrin.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kokiam banke bedirbtum-vis girdziu kad kitam banke taip tikrai nera....ten taip nespaudzia...ten lengviau...
visi is draugu isgirsta...kokios nesamones, visur tas pats...
Atsakyti
visur tas pats sutinku smile.gif planai pirmoje vietoje, na dar ir shopingas smile.gif
Atsakyti
Sveikos. l noriu i banka ypac SEB, kaune. gal galit papasakot kaip ten pradzioje sekasi ir koki darbeli galima butu gauti be patirties (siaip patirti turiu 5 metu darbine, logistika) bet jau viskas nusobodo ir nusprendziau save isbandyti sioje srityje, ji mane traukia, bet vat stabdo tai kad naujoke as banke negausiu tikrai tiek kiek dabar gaunu 1500 i rankas, o gal imanoma, parasykit, please rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(spesRuta @ 2008 02 19, 09:40)
Sveikos. l noriu i banka ypac SEB, kaune. gal galit papasakot kaip ten pradzioje sekasi ir koki darbeli galima butu gauti be patirties (siaip patirti turiu 5 metu darbine, logistika) bet jau viskas nusobodo ir nusprendziau save isbandyti sioje srityje, ji mane traukia, bet vat stabdo tai kad naujoke as banke negausiu tikrai tiek kiek dabar gaunu 1500 i rankas, o gal imanoma, parasykit, please rolleyes.gif

Nedirbu banke,bet kazkaip manau kad turint 5 metu patirti galima pradeti nuo vadybininnkes pareigu,kiek zinau logistika ne pats lengviausas dalykas.....tai bandyk.
Atsakyti
QUOTE(spesRuta @ 2008 02 19, 08:40)
Sveikos. l noriu i banka ypac SEB, kaune. gal galit papasakot kaip ten pradzioje sekasi ir koki darbeli galima butu gauti be patirties (siaip patirti turiu 5 metu darbine, logistika) bet jau viskas nusobodo ir nusprendziau save isbandyti sioje srityje, ji mane traukia, bet vat stabdo tai kad naujoke as banke negausiu tikrai tiek kiek dabar gaunu 1500 i rankas, o gal imanoma, parasykit, please rolleyes.gif


kalbant apie atlyginimą, tai SEBas ne pas geriausias pasirinkimas, siūlyčiau pasidomėti ir kitais bankais, nebent tave motyvuoja tavo darbovietės pavadinimas, prestižas ir pan. Kai kuriuose mažesniuose bankuose atlyginimai patrauklesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spesRuta @ 2008 02 19, 09:40)
Sveikos. l noriu i banka ypac SEB, kaune. gal galit papasakot kaip ten pradzioje sekasi ir koki darbeli galima butu gauti be patirties (siaip patirti turiu 5 metu darbine, logistika) bet jau viskas nusobodo ir nusprendziau save isbandyti sioje srityje, ji mane traukia, bet vat stabdo tai kad naujoke as banke negausiu tikrai tiek kiek dabar gaunu 1500 i rankas, o gal imanoma, parasykit, please rolleyes.gif


alga nera super-pradzioja nuo 1300 i rankas jei i kl.apt. spec vieta jei i vadybininku asistentus tada i rankas nuo 1500 - bet is praktikos matau kad sebas praktikuoja kelima greitai perspektyviu zmoniu i aukstesnes pareigas, algos keliamos pakankamai daznai smile.gif
Atsakyti