Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(Sensible @ 2008 01 04, 10:50)
O gal kas galėtų papasakot apie naująjį Finasta banką?

Kad jį vos prieš porą dienų įregistravo, kol atsidarys pirmas skyrius dar bent keli mėnesiai praeis (nes planuoja atsidaryti per pirmą šių metų pusmetį), nėra dar ko pasakoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensible @ 2008 01 03, 13:42)
Aš tik planuoju cv siųsti,kažkodėl man šis bankas vienas iš patraukliausių.Tad norėčiau sužinot ko galėčiau tikėtis g.gif


ziurint i kuria pozicija ir kur..bankas tikrai geras, bet kaip ir visur yra visko.
pati jame dirbu-labai dziaugiuosi. tai jei siaip ruosiesi siusti cv, kad kada nors pakiestu-siusk tikrai. Privalomai-laisvai turi moketi anlglu kalba,jei pozicija to tikrai reikalauja, tai nera siaip reikalavimas smile.gif aisku apie finansus nusimanyti,jei to reikia..jei darbe tu ziniu reikes, o ju neturi-mokykis smile.gif
i hansa-negrizciau jokiu budu smile.gif snore pokalbyje kazkada buvau-no way smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensible @ 2008 01 03, 13:42)
Aš tik planuoju cv siųsti,kažkodėl man šis bankas vienas iš patraukliausių.Tad norėčiau sužinot ko galėčiau tikėtis g.gif



NA ilgai klausineciau:kiek metu, ka esu baigus ir i ka taikai?
jei siaip ieskai darbo ir pagal specialybe galetum dirbti banke-tai siusk. Bankas tikrai geras. Lietuvoje yra gerokai blogesniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2007 12 21, 00:08)
dirbu banke ir galiu daug ka papasakoti smile.gif tik be pavadinimu  aisku smile.gif

labai daug popierizmu ir formalumu, bet tai reikalinga.
Bankus labai tikrina auditas, fntt ir kuitos tarnybos.jmie gali gauti kruvas baudu uz tam tikru istatymu nesilaikymus. jei kur nors truks parasu, instrukciju ir pan-gaus per galva neblogai. Todel darbuotojas pirmas dienas tikrai tik skaito instrukcijas, deda parasus ir pan smile.gif

nezinau,kiek moka asistentams (anksciau buvo tokie klausimai) bet darbas sunkus smile.gif pati dirbu vadybininke su verslo klientais, tai jei dokumentai stringa, ko nors asistentas nesuziuri ir pan-gauna bart smile.gif daug atsakomybes aisku,bet nuo klient gaus pylos vadybininkas, o tada asistentas kuris ruosia dokuemntus/padeda

Nebutinai reikia pradeti nuo kasinininko: viskas priklauso nuo tavo darbo patirties, gabumu ir ziniu.pati atejau i vadybininkus is kart.
Geroves paketas, bent jau mano geras:nesiskundziu.

nervu gadinimu buna aisku kaip ir visur.tie kurie tik dirbe bankuose-daznai spjaudosi sako,kad daugiue nedirbs ten..o as galiu pasakyti: dirbau daug ir ivairiose LT kapitalo imonese..Kad ir kokios nesamones; bet bankas turi strukturas, tikslus, strategijas ir pan.-geriau nei eiline lietuvos imonele (nors buna ir jose isimciu)
per visa savo darbo patirti supratau,kad uzsienio kapitalo dideles imones yra geresne darboviete: del pinigu, del ateities karjeros ir kt.


gal alima butu pasmalsauti bent jau kokia darbo patirti turedama buvai priimt ais karto i vadybininkes?
Atsakyti
QUOTE(Almis @ 2008 01 05, 14:14)
gal alima butu pasmalsauti bent jau kokia darbo patirti turedama buvai priimt ais karto i vadybininkes?


aisku,kad gali smile.gif na atejau i banka turedama 6-7 metu darbo patirti.man 28 smile.gif
dirbau vadybininke-ataskaitos, pardavimai klientais, finansiniu darbu buvo.tada kitas atsakingas darbas su pavaldiniais.
dar vienas darbas buvo su finansais susijes.
siaip jei esi baiges tik vadyba/ekonomika ir neturi patirties; finansus mokeisi tik univere ir tik teorija zinai; be laisvos anglu kalbos-nevisur papultum..

mano darbo patirtis leido pretenduoti ir ieskojau butent banko..
esu labai patenkinta.
maciau nemazai lt kapitalo imoniu,kur reikia arti paromis, atlyginimas mazas ir neoficialus..cia darbo daug,. aisku visko buna,bet dziaugiusi ir nenoriu niekur eiti.jei detaliau bus idomu, geriau az
Atsakyti
gaila kad sia tema kazkaip pamirsom.. perziurejau nuo pradziu ir pagrinde pasisakymai apie hanza banka bei apie seb ir dar keli postai apie snora bei parex, apie nordea tik tiek kad kazkas bande darbintis , apie dnb nord irgis kazkas panasaus, o vat stai apie ukio banka, sampo, o apie tokius bankus kaip unicreditbank, medicinos ar šiaulių net neužsiminta.. Visgi jei kuri dirbate bent viename is tu apie kuriuos mazai kalbeta butu idomu jei parasytumete savo patirti ir atgaivintumet vel sita tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almis @ 2008 01 10, 12:47)
gaila kad sia tema kazkaip pamirsom.. perziurejau nuo pradziu ir pagrinde pasisakymai apie hanza banka bei apie seb ir dar keli postai apie snora bei parex, apie nordea tik tiek kad kazkas bande darbintis , apie dnb nord irgis kazkas panasaus, o vat stai apie ukio banka, sampo, o apie tokius bankus kaip unicreditbank, medicinos ar šiaulių net neužsiminta.. Visgi jei kuri dirbate bent viename is tu apie kuriuos mazai kalbeta butu idomu jei parasytumete savo patirti ir atgaivintumet vel sita tema 4u.gif

Taip, taip, man irgi butu idomu suzinoti apie kitus bankus, pvz apie ukio, i kuri vis del to nusprendziau darbintis nuo vasario vidurio... galima ir i AZ parasyti, labai buciau dekinga 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2007 12 21, 00:08)
dirbu banke ir galiu daug ka papasakoti smile.gif tik be pavadinimu  aisku smile.gif

labai daug popierizmu ir formalumu, bet tai reikalinga.
Bankus labai tikrina auditas, fntt ir kuitos tarnybos.jmie gali gauti kruvas baudu uz tam tikru istatymu nesilaikymus. jei kur nors truks parasu, instrukciju ir pan-gaus per galva neblogai. Todel darbuotojas pirmas dienas tikrai tik skaito instrukcijas, deda parasus ir pan smile.gif

nezinau,kiek moka asistentams (anksciau buvo tokie klausimai) bet darbas sunkus smile.gif pati dirbu vadybininke su verslo klientais, tai jei dokumentai stringa, ko nors asistentas nesuziuri ir pan-gauna bart smile.gif daug atsakomybes aisku,bet nuo klient gaus pylos vadybininkas, o tada asistentas kuris ruosia dokuemntus/padeda

Pakviete pokalbiui į verslo klientų projektų asistentės vietą. Nesu dirbusi su finansais, čia paskaičiusi supratau, kad darbą gaučiau labai sunkiai. Ar bent verta stengtis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 01 10, 15:36)
Pakviete pokalbiui į verslo klientų projektų asistentės vietą. Nesu dirbusi su finansais, čia paskaičiusi supratau, kad darbą gaučiau labai sunkiai. Ar bent verta stengtis?  g.gif

na zinai jei klausi ar verta stegtis tai vadinasi gal paciai nera to noro... g.gif nes jei jau jie pakviete vadinasi perziureje tavo cv ir motyvacini tu jiems tikai, belieka tik save pateikti mirksiukas.gif



honey--, o tu kaune dirbsi? Jei taip gal gali sukonkretinti kokiame filiale ar KA ar kokiose kt pareigose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almis: 10 sausio 2008 - 14:43
QUOTE(Almis @ 2008 01 10, 15:41)
na zinai jei klausi ar verta stegtis tai vadinasi gal paciai nera to noro... g.gif  nes jei jau jie pakviete vadinasi perziureje tavo cv ir motyvacini tu jiems tikai, belieka tik save pateikti mirksiukas.gif

Noras yra ir labai didelis, tiesiog iš anksto nenoriu perdaug prisisvajoti, juk tik pakvietė į pokalbį ax.gif Jau vien pagalvojus apie kitą darbą, nebenoriu dirbti šiame, nors darbų į valias ax.gif Galėčiau likusį pusdienį skambintis pažįstamiems ir klausinėti apie darbo specifiką, pokalbį ir pan., stengtis kuo daugiau info apie norimą darbą prisikišti į galvą, bet nieko nepešus užsilikusius darbus reikės nudirbti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jomato: 10 sausio 2008 - 15:43
QUOTE(Jomato @ 2008 01 10, 16:35)
Noras yra ir labai didelis, tiesiog iš anksto nenoriu perdaug prisisvajoti, juk tik pakvietė į pokalbį  ax.gif Jau vien pagalvojus apie kitą darbą, nebenoriu dirbti šiame, nors darbų į valias  ax.gif Galėčiau likusį pusdienį skambintis pažįstamiems ir klausinėti apie darbo specifiką, pokalbį ir pan., stengtis kuo daugiau info apie norimą darbą prisikišti į galvą, bet nieko nepešus užsilikusius darbus reikės nudirbti  verysad.gif



na asistentai dazniausiai ruopsia dokumentus, surenka, parasai,s iuntimai ir pan.skambinejimai, popierizmai. rutina ir daug darbu..bet daug asistentu, jei jie puikus butu vadybininkai-jais ir patampa smile.gif priklauso nuo zmogaus, imones poziurio ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2008 01 10, 17:09)
na asistentai dazniausiai ruopsia dokumentus, surenka, parasai,s iuntimai ir pan.skambinejimai, popierizmai. rutina ir daug darbu..bet daug asistentu, jei jie puikus butu vadybininkai-jais ir patampa smile.gif priklauso nuo zmogaus, imones poziurio ir t.t.

Šiek tiek nuraminai, nes kai siunčiau CV, tai siunčiau tik tiek, kad atitikau visus reikalavimus (o jie aukšti) g.gif O dabar, kai pakvietė į pokalbį sunerimau, kad gal nesugebėsiu ten dirbti ir bus man sunku be finansinių ir ekonominių žinių ax.gif Nors gal ir be reikalo nerimauju. Šiuo metu dirbu administratore, tad dokumentų ruošimą, siuntinėjimą ir popierizmą gerai išmanau.
Atsakyti