Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(Gėlyte @ 2007 11 21, 13:05)
Nu tada tai galėjo ir įspėti prieš išduodama pinigėlius... pasipelnė iš tavo nežinojimo wink.gif



jo jo, tipo sau pasieme ta pelna smile.gif


siaip tai prie issigryninant prie langelio butinai turi perspeti apie komisini!!! Cia jau galejei ir pasiskusti, bet komisini vistiek moketi reikia smile.gif
Atsakyti
Gal kas dirbat Parex'e? Kaip ten atmosfera? Daarbuotoju motyvacija ir pan.? Butu idomu sulaukti atsiliepimu is dirbanciu ne prie langelio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 11 26, 20:03)
Gal kas dirbat Parex'e? Kaip ten atmosfera? Daarbuotoju motyvacija ir pan.? Butu idomu sulaukti atsiliepimu is dirbanciu ne prie langelio blush2.gif

o prie langelio " ne lygis" ?

Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 11 26, 19:03)
Gal kas dirbat Parex'e? Kaip ten atmosfera? Daarbuotoju motyvacija ir pan.? Butu idomu sulaukti atsiliepimu is dirbanciu ne prie langelio blush2.gif



QUOTE(ingakalnis @ 2007 11 26, 20:09)
o prie langelio " ne lygis" ?




prie ko cia ne lygis blink.gif zmogus matyt taiko i aukstesne pozicija, tai ir klausia nuomones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SATIDE @ 2007 11 26, 21:41)
prie ko cia ne lygis  blink.gif  zmogus matyt taiko i aukstesne pozicija, tai ir klausia nuomones  ax.gif


butent mirksiukas.gif bet ir kitu nuomone idomi, siaip bendra atmosfera ten suzinoti 4u.gif
Atsakyti
mano grupioke Parex banke dirbo versliuku asistente(alga pradzioje buvo apie2000), patiko alga- nepatiko vidines kazkokios taisykles ar nuostatai( pati dabar nebepamenu)
O as jau apie darba banke pradedu keisti nuomone smile.gif vis tik uz tokia atsakomybe tikrai per mazai moka, cia ne 1500 ir ne du turetu moketi manau..
Atsakyti
Sveikutės, gal galetumėte padėti? MB taiko į poziciją Hansa lizinge (automobilių). Pareigos - asistento, reikėtų organizuoti automobilių remonto darbus, pristatyti aut. į servisą, tvarkyti draudimo dokumentaciją. Gal kas žinote, kiek uždirbama tokiose pareigose?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 11 26, 21:03)
Gal kas dirbat Parex'e? Kaip ten atmosfera? Daarbuotoju motyvacija ir pan.? Butu idomu sulaukti atsiliepimu is dirbanciu ne prie langelio blush2.gif

motyvacija gera...as ten dirbau...beje lyginant su Hansa tai darbo maziau, alga didesne, kolektyvas normalus, man visai patinka...jei kas domina klausk i az
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 11 26, 19:03)
Gal kas dirbat Parex'e? Kaip ten atmosfera? Daarbuotoju motyvacija ir pan.? Butu idomu sulaukti atsiliepimu is dirbanciu ne prie langelio blush2.gif


QUOTE(Vaidutia @ 2007 11 27, 03:32)
motyvacija gera...as ten dirbau...beje lyginant su Hansa tai darbo maziau, alga didesne, kolektyvas normalus, man visai patinka...jei kas domina klausk i az


na aš prie langelio, motyvacija gera, nesiskundžiu ax.gif alga pati nėra didelė, bet jei stengiesi, gali užsidirbti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2007 11 26, 22:30)
Sveikutės, gal galetumėte padėti? MB taiko į poziciją Hansa lizinge (automobilių). Pareigos - asistento, reikėtų organizuoti automobilių remonto darbus, pristatyti aut. į servisą, tvarkyti draudimo dokumentaciją. Gal kas žinote, kiek uždirbama tokiose pareigose?



vyro brolis pries pora men. dirbo si darba(tik ne HB lizinge o Baltijos autolizinge, bet tai HB dukterine imone).Pradzioje man regis nuo 1300 ar 1500 pradejo, paskui alga didejo(HB grupeje yra tendencija kiekviena rudeni kelti DU bent po 10 proc.)
Atsakyti
QUOTE(SATIDE @ 2007 11 27, 07:52)
vyro brolis pries pora men. dirbo si darba(tik ne HB lizinge o Baltijos autolizinge, bet tai HB dukterine imone).Pradzioje man regis nuo 1300 ar 1500 pradejo, paskui alga didejo(HB grupeje yra tendencija kiekviena rudeni kelti DU bent po 10 proc.)


Ačiū už info 4u.gif Pasirodo, ir maniškis į Baltijos lizingą taiko. O kaip ten darbo sąlygos gal žinai?
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2007 11 27, 10:13)
Ačiū už info  4u.gif  Pasirodo, ir maniškis į Baltijos lizingą taiko. O kaip ten darbo sąlygos gal žinai?



jis ten dirbo gana ilgai, bet isejo, nes reikejo DU didesnio, mat jo drauge uzdirba daugiau, beto ketino imti didele paskola ... siaip tikrai nepersidirbo, kaip kad dabar schmoll.gif
Atsakyti