Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

Sveikos, merginos, žadu įsidarbint snoriuke ir labai norėčiau sužinoti kokie ten atlyginimai yra banduomuoju laikotarpiu ir po jo į rankas. Galite atsakyti ir į AŽ. AČIUKAS
Atsakyti
gal kas paaiškins kas čia tokio: Mokestis už viršytą grynųjų išėmimo limitą???
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 16, 19:22)
gal kas paaiškins kas čia tokio: Mokestis už viršytą grynųjų išėmimo limitą???


Yra limitas kiek nemokamai gali per menesi issigryninti pinigu. Jei issigrynini daugiau, skaiciuoja mokesti.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 11 16, 18:42)
Yra limitas kiek nemokamai gali per menesi issigryninti pinigu. Jei issigrynini daugiau, skaiciuoja mokesti.



o koks tas limitas?
kodėl banke man nepasakė?
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 16, 18:47)
o koks tas limitas?
kodėl banke man nepasakė?



pvz. HB nemokamai per men gali pasiimti tik 5000 LTL jei daugiau taikomas 0.4 proc. mokestis, o kodel nepasake sito tai nezinau, pagal mane jei nusieminejai pinigus nuo saskaitos tai privalejo perspeti, nebent atlikai sia operacija bankomate,tai isanksto tikrai niekas negalejo zinoti,kad virsysi si limita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 16, 19:47)
o koks tas limitas?
kodėl banke man nepasakė?

Šiaip tai privalėjo pasakyti, nes išduodant kortelę reikia paminėti pagrindines korteles sąlygas. Na bet visko būna.
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2007 11 17, 17:55)
Šiaip tai privalėjo pasakyti, nes išduodant kortelę reikia paminėti pagrindines korteles sąlygas. Na bet visko būna.



na jo mes privalome viska pasakyti, bet tuomet klientas turetu isklausyti minimum 30 min pasakitele smile.gif jeigu jau viska viska smile.gif
Atsakyti
nu aš nuiminėjau didelę sumą nuo sąskaitos, tai šita paminėti reikėjo
Atsakyti
O koterlės sutarty šitų dalykų nėra numatyta?
Juk labai dažnai žmonės tiesiog nesivargina perskaityti visų sąlygų, nes daug ir smulkiai prirašyta biggrin.gif
Atsakyti
tai aš pas darbuotoją nusiiminėjau, o ne su kortele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 21, 10:09)
tai aš pas darbuotoją nusiiminėjau, o ne su kortele ax.gif


Nu tada tai galėjo ir įspėti prieš išduodama pinigėlius... pasipelnė iš tavo nežinojimo wink.gif
Atsakyti
P.S. tema ne apie produktus, o apie darba banke tongue.gif
Atsakyti