Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(Zuiqtis @ 2007 10 20, 23:37)
Aciu uz atsakymus.. mama sake norejo isideti ir nedejo.. net neklause kokia saskaita turi, kas kur kaip ir pan. tik kad svaru nejama  g.gif 

dar toks klausimelis jei nesunku, jei sunku tai pakentesiu iki pirmadienio ir banke pasakys biggrin.gif o i viena saskaita skirtingas valiutas galima det ar ne?

Kokiam čia banke? g.gif Gal tas bankas kažkodėl nepriima svarų išvis, arba darbuotoja nepriima svarų lotuliukas.gif

Galima.

QUOTE(cooliuke @ 2007 10 21, 10:00)
...visoms kitoms taikomas berods 0.4 proc. nuo inesamos sumos inesimo mokestis

Daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 10 21, 10:00)
hansoj i ta pacia saskaita gali isidet bet kokia valiuta ta prasme nereikia turet ten doleriniu, euriniu ir pan. toje pacioje saskaitoje gali buti ir eurai ir litai ir svedijos kronos ir t.t. (na yra tokiu valiutu kuriu nepriima, pvz. rusijos rubliai ir pan.) zodziu kokia valiuta bankas keicia tokia gali ir i saskaita isinesti. vat LTL, USD, EUR i savo saskaita inesimas yra nemokamas, visoms kitoms taikomas berods 0.4 proc. nuo inesamos sumos inesimo mokestis smile.gif ar aiskiai as cia prirasiau?

aciu 4u.gif aiskiai rolleyes.gif

o kazin kaip vilniaus banke? g.gif irgi reik moketi? tai gal tada nei neapsimoka laukti kol svaras biski pakils doh.gif iskart konvertuot i eurus g.gif

QUOTE(Will @ 2007 10 21, 11:34)
Kokiam čia banke?  g.gif  Gal tas bankas kažkodėl nepriima svarų išvis, arba darbuotoja nepriima svarų  lotuliukas.gif

cia hansa, bet mama bande isinesti pries kokius metus ir Alytui.. mazesniuose miestuose gal ir tos kasininkes zioplesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 10 21, 19:57)
o kazin kaip vilniaus banke?  g.gif  irgi reik moketi? tai gal tada nei neapsimoka laukti kol svaras biski pakils  doh.gif  iskart konvertuot i eurus  g.gif
cia hansa, bet mama bande isinesti pries kokius metus ir Alytui.. mazesniuose miestuose gal ir tos kasininkes zioplesnes  g.gif

Tvarka tame pačiame banke tik skirtinguose miestuose nesiskiria, nebent kasininkės nežinojo ko nors unsure.gif
Laukti, kol pakils, manau, neapsimoka, nes kitais metais anglai įsiveda eurą 4u.gif O dėl įkainių SEB- reikėtų parašyti jiems laišką arba paskambinti, nes internete įkainių nėra verysad.gif Bet greičiausiai pas juos taip pat mokama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 10 21, 20:08)
Tvarka tame pačiame banke tik skirtinguose miestuose nesiskiria, nebent kasininkės nežinojo ko nors  unsure.gif
Laukti, kol pakils, manau, neapsimoka, nes kitais metais anglai įsiveda eurą  4u.gif  O dėl įkainių SEB- reikėtų parašyti jiems laišką arba paskambinti, nes internete įkainių nėra  verysad.gif  Bet greičiausiai pas juos taip pat mokama  doh.gif

dekui 4u.gif tai kiba rimtai reiks keist mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 10 20, 19:31)
sveikos Bankininkes  4u.gif
gal galit patvirtinti arba paneigti toki pletka, kad i saskaita svaru isideti negalima.. mastau.gif

multivaliutine saskaita tegul padaro galesite ideti bet kokia valiuta, kuri yra prekyboje banke mirksiukas.gif
P.s kad pasidaryti saskaita multivaliutine - nieko nekainuoja, uztruks ne daugiau kaip minute kol ta pacia saskaita padarys ne vienvaliute smile.gif

QUOTE(Zuiqtis @ 2007 10 20, 23:37)
dar toks klausimelis jei nesunku, jei sunku tai pakentesiu iki pirmadienio ir banke pasakys biggrin.gif o i viena saskaita skirtingas valiutas galima det ar ne?

galima.

SEB VB inesimo mokescio i savo saskaita (nesvarbu kokia valiuta) - nera tikrai 4u.gif nereik ir laisko jiem rasyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 27 spalio 2007 - 12:22
Kaip ir nukrypot nuo temos poster_offtopic.gif
O kalabant į temą. Kai buvau pokalbyje Sampo banke, man sakė, kad atlyginimus jie persvarsto po metų. Aš užsiprašiau tūkstančio į rankas ir jiems buvo per daug. Aš manau, kad šiais laikais už mažesnį atlyginimą visus metus nesamonė dirbti, ypač didmiestyje,nes papraščiausiai neįmonamoma išgyvent iš tokio atlyginimo. Na galima mėnesį, du padirbti, na gal tris, bet po to kad atlyginimas kiltų.
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 10 30, 22:07)
O kalabant į temą. Kai buvau pokalbyje Sampo banke, man sakė, kad atlyginimus jie persvarsto po metų. Aš užsiprašiau tūkstančio į rankas ir jiems buvo per daug.

blink.gif blink.gif blink.gif
Bent jau Vilniuje net bandomojo laikotarpio metu jie moka gerokai daugiau ax.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, bet konkrecios informacijos taip ir neradau.. Einu i pokalbi Hansabanke del administratores darbo vietos, domina, ko galiu tiketis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 10 31, 13:21)
Perskaiciau visa tema, bet konkrecios informacijos taip ir neradau.. Einu i pokalbi Hansabanke del administratores darbo vietos, domina, ko galiu tiketis?  g.gif



salygos priklauso nuo to kur dirbsi administaratore- ar padalinyje ar kur nors pvz. centrineje bustineje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SATIDE @ 2007 10 31, 14:25)
salygos priklauso nuo to kur dirbsi administaratore- ar padalinyje ar kur nors pvz. centrineje bustineje  ax.gif


Turbur geriau butu kazkur padaliny? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2007 10 31, 14:59)
Turbur geriau butu kazkur padaliny?  smile.gif



tikrai ne, visu pirma alga ten mazesne(bent jau buvo pries metus), visu antra tu ten dirbsi su klientais...be ju paprasciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SATIDE @ 2007 10 31, 15:04)
tikrai ne, visu pirma alga ten mazesne(bent jau buvo pries metus), visu antra tu ten dirbsi su klientais...be ju paprasciau  ax.gif


Aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti