Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(Gėlyte @ 2007 10 17, 21:16)
... karjera priklauso nuo šefo, o daug laiptelių, kur būtų galima kilti - nėra.

Taip, ypač dirbant ne centre, o mažam padaliny ax.gif
Nėra tas jo atlyginimas ir dabar pakankamas, nes pradėjo nuo mažo (850Lt į rankas)
ir dar priedo už visas operacijas negauna - argumentas toks, kad tam poskyryje nėra tokių pareigybių, kurių operacijas atlieka, tai ir mokėt nėra pagrindo ir pareigų keist negali, nebent išeitų į kitą poskyrį. Dabar kai kurių operacijų taškai nueina investavimo vadybininkams schmoll.gif
Tiesioginė jo šefė yra teisinga ir, matyt, kompensuoja dažniau keldama atlyginimą, kiek leidžia tos pareigybės ribos.
Atsakyti
Gal kas žino, kokios darbo sąlygos Snore? Mano žmona, kaip tik šiandien eina į pokalbį Snore...
Atsakyti
QUOTE(antanas_d @ 2007 10 18, 11:34)
Gal kas žino, kokios darbo sąlygos Snore? Mano žmona, kaip tik šiandien eina į pokalbį Snore...

Čia nemažai prirašyta biggrin.gif
http://darbdaviai.sk...mments&sid=1268
Atsakyti
Turiu klausima... Buvau dviejuose pokalbiuose del darbo... padalinyje..ir vaziavau i vilniu.. kaip ir antras etapas ten buvo... Dave uzpildyt ant galo lapa su savo nuotrauka, duomenimis ir t.t. Sake uznesti i ta poskyri ir tas poskyris tam mazesniam miestely isfaksuos.. Nu tai uzpildziau, nuveziau. Nuveziau pirmadieni, bet tada vadovas ta savaite atostogavo... Bet padaviau tokiai atsakingai moteriskei. Ji man pasake,kad arba ji arba vadovas man paskambins.. Nu tai jau praejo savaite ir 4 dienos.. Skambucio nesulaukiau.. Kazkaip buvau tikra, kad jau prieme. Bet dabar jau baime kankina , nes to skambucio nesulaukiu... Pati skambinsiu tikriausiai pirmadieni, jei per snd negausiu... Kaip gali buti is tikro? verysad.gif ax.gif
Atsakyti
manau jeigu nepaskambino, vadinas atsirado kas uzeme jusu vieta
Atsakyti
QUOTE(Drauge;) @ 2007 10 19, 11:01)
Turiu klausima... Buvau dviejuose pokalbiuose del darbo... padalinyje..ir vaziavau i vilniu.. kaip ir antras etapas ten buvo... Dave uzpildyt ant galo lapa su savo nuotrauka, duomenimis ir t.t. Sake uznesti i ta poskyri ir tas poskyris tam mazesniam miestely isfaksuos.. Nu tai uzpildziau, nuveziau. Nuveziau pirmadieni, bet tada vadovas ta savaite atostogavo... Bet padaviau tokiai atsakingai moteriskei. Ji man pasake,kad arba ji arba vadovas  man paskambins.. Nu tai jau praejo savaite ir 4 dienos.. Skambucio nesulaukiau.. Kazkaip buvau tikra, kad jau prieme. Bet dabar jau baime kankina , nes to skambucio nesulaukiu... Pati skambinsiu tikriausiai pirmadieni, jei per snd negausiu... Kaip gali buti is tikro? verysad.gif  ax.gif


Na as buvau susidurusi su panasia situacija, ilgokai teko laukti atsakymo, mane idarbino praejus 3 savaitems po pokalbio su darbdaviais, nors per pokalbi vadovas pasake kad jiems tinku, dar reikejo uzpildyti daugybe anketu (del saugumo smile.gif ), taigi suprantu kad nezinia kankina, gal pabandyk jiems pasiskambinti, zinoma priklausomai nuo ka sutaret su darbdaviu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Prieme biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos Bankininkes 4u.gif
gal galit patvirtinti arba paneigti toki pletka, kad i saskaita svaru isideti negalima.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 10 20, 19:31)
sveikos Bankininkes  4u.gif
gal galit patvirtinti arba paneigti toki pletka, kad i saskaita svaru isideti negalima.. mastau.gif

O kodėl gali būti negalima? mirksiukas.gif
Žinoma, kad galima, tik reikia turėti daugiavaliutinę sąskaitą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 10 20, 19:31)
sveikos Bankininkes  4u.gif
gal galit patvirtinti arba paneigti toki pletka, kad i saskaita svaru isideti negalima.. mastau.gif

Beabėjo galima. Tik tarkim hansa banke už įnėšimą reikės mokieti tam tikrą mokestį, kuris priklauso nuo įnešamos sumos.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus.. mama sake norejo isideti ir nedejo.. net neklause kokia saskaita turi, kas kur kaip ir pan. tik kad svaru nejama g.gif

dar toks klausimelis jei nesunku, jei sunku tai pakentesiu iki pirmadienio ir banke pasakys biggrin.gif o i viena saskaita skirtingas valiutas galima det ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 10 20, 22:37)
Aciu uz atsakymus.. mama sake norejo isideti ir nedejo.. net neklause kokia saskaita turi, kas kur kaip ir pan. tik kad svaru nejama  g.gif 

dar toks klausimelis jei nesunku, jei sunku tai pakentesiu iki pirmadienio ir banke pasakys biggrin.gif o i viena saskaita skirtingas valiutas galima det ar ne?

hansoj i ta pacia saskaita gali isidet bet kokia valiuta ta prasme nereikia turet ten doleriniu, euriniu ir pan. toje pacioje saskaitoje gali buti ir eurai ir litai ir svedijos kronos ir t.t. (na yra tokiu valiutu kuriu nepriima, pvz. rusijos rubliai ir pan.) zodziu kokia valiuta bankas keicia tokia gali ir i saskaita isinesti. vat LTL, USD, EUR i savo saskaita inesimas yra nemokamas, visoms kitoms taikomas berods 0.4 proc. nuo inesamos sumos inesimo mokestis smile.gif ar aiskiai as cia prirasiau?
Atsakyti