Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(Norwile @ 2007 10 05, 16:09)
manau kad dnb g.gif


Mano žiniomis, tikrai ne dnb biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 10 05, 13:31)
atsiprasau gal ne i tema o kur apsimoka?? Kokios sritys pelningos,jauciu transporto???nekilnojamo turto??


turbūt ne nuo srities priklauso o nuo įmonės pačios smile.gif bet bankai- tai atskira kalba, tikrai nieko gero smile.gif
Atsakyti
as manau kad juokinga tiketis atejus i banka is kart gauti 3000 ir daugiau, sutinku kad cia kilti yra kur, bet jei pradedi nuo apacios tai gerai dirbdamas laabai greitai augi tiek savo ziniu bagazu tiek patirtimi, o kai kurie ateina ir is kart tikisi dideles algos o patys dirbt be abejo nenori - tai bankas tam ne vieta, cia kas dirba o ne laika stumia, tas buna ivertintas ir tikrai kartais nereik metu pradirbti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 09 30, 22:59)
aš kai  buvau pokalbyje buvo kalbėta apie algą ant popieriaus, bet  pabrėžiau kad į rankas norėčiau gauti ne mažiau...  tai taip ir pakoregavo popierinį atlyginimą  smile.gif
nu nieko  sau  blink.gif  čia kur dar  algos  800,- ???
totalus absurdas, už tiek tikrai net  nesileisčiau į kalbas, 1000 mažai  schmoll.gif
bent SEB tikrai nežinau kas gautų tokias algas nei pradžioje nei po 3mėn  schmoll.gif

SEB atlyginimais irgi nesisvaisto. Pati dirbau ir ne vienus metus, taigi zinau. O dabar turiu ten dirbanciu pazistamu (buvusiu bendradarbiu). Butent 800-1000 tokios ten algos. Nebent turi pazistamu, tada kita kalba. O jei ne, tai tik amzini pazadai. Dar labai daug kas priklauso ir nuo filialo vadovo, bent as susidariau tokia nuomone.
Dabar dirbu kitame banke. Darbstiems ir norintiems kilti, tikrai yra karjeros galimybes, o ir atlyginimas visiskai kitoks. Nesakau, kad jis didelis, bet kazkaip jau nebeisivaizduoju saves kitur, ne banke. Tuo labiau, kad ir darbo pobudis man labai patinka.
Taigi, pailsejau metukus kol lialiu auginau, ir uz poros savaiteliu vel startuoju. Galiu pasidziaugt, kad ir atlyginima pakele.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 10 10, 11:15)
as manau kad juokinga tiketis atejus i banka is kart gauti 3000 ir daugiau, sutinku kad cia kilti yra kur, bet  jei pradedi nuo apacios tai  gerai  dirbdamas laabai greitai  augi tiek  savo  ziniu bagazu tiek patirtimi,  o kai kurie ateina ir is kart tikisi  dideles algos o patys dirbt be abejo nenori - tai  bankas tam ne vieta, cia kas dirba o ne laika stumia, tas buna ivertintas ir tikrai kartais nereik metu pradirbti  ax.gif



manau neteisingai supratai ką norėjau parašyt..

Norėjau tik parašyt, kad 2500-3000 kaip skyriaus vadovams ŽIAURIAI mažai(ir tai ne tik atėję žmonės, o ilgiau dirbantys kaip taisyklė)....Apie žemesnes pareigas net nekalbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaHarta: 12 spalio 2007 - 08:01
QUOTE(JaHarta @ 2007 10 12, 08:59)
manau neteisingai supratai ką norėjau parašyt..

Norėjau tik parašyt, kad 2500-3000 kaip skyriaus vadovams ŽIAURIAI mažai(ir tai ne tik atėję žmonės, o ilgiau dirbantys kaip taisyklė)....Apie žemesnes pareigas net nekalbu mirksiukas.gif

galbūt neteisingai supratau 4u.gif
visiškai sutinku su tuom, kad vadovui 3000,- tai juokingai maži pinigai schmoll.gif

O kad SEB algos 800-1000 pirmą kartą girdžiu g.gif aš atėjau neseniai palyginus į šį kolektyvą, kiek žinau pradedantys gauna nuo 1100 (pirmi du,trys mėn) o paskui visai padori alga rolleyes.gif
P.s aš čia papuoliau iš vis atsitiktinai, nes studijų dalykas ne tas, praktikos nulis, tik noras tobulėti ir kilti.Užpildžiau anketą internetu jų puslapyje, tada sulaukiau dar kelių pokalbių etapų ir dabar dirbu, kol kas nežinau ką norėčiau ten keisti savo atžvilgiu, nes man patinka darbas tiesiogiai su pinigais ir su klientais, nors pasiūlimų į vadybininkus(investavimo,privačių ar verslo klientų - kiek nori yra) bet viskam savas laikas, kai jauties gerai, kai tenkina atlyginimas tai viskas super, negalėčiau dirbti už 1000, juk tai vos ant benzino užtektų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 10 12, 21:43)
galbūt neteisingai supratau  4u.gif
visiškai sutinku su tuom, kad vadovui 3000,- tai juokingai maži pinigai  schmoll.gif

O kad SEB algos 800-1000 pirmą kartą girdžiu  g.gif  aš atėjau  neseniai palyginus į  šį kolektyvą, kiek žinau  pradedantys gauna nuo 1100 (pirmi  du,trys mėn)  o paskui visai padori alga  rolleyes.gif
P.s aš čia papuoliau iš vis atsitiktinai, nes studijų dalykas ne tas, praktikos nulis, tik noras tobulėti ir kilti.Užpildžiau anketą internetu jų  puslapyje, tada sulaukiau dar  kelių pokalbių etapų ir dabar  dirbu, kol kas nežinau  ką norėčiau ten keisti  savo  atžvilgiu, nes man  patinka darbas tiesiogiai su pinigais ir su klientais, nors pasiūlimų  į vadybininkus(investavimo,privačių ar verslo klientų - kiek nori yra) bet viskam savas laikas, kai jauties gerai, kai tenkina atlyginimas tai  viskas super, negalėčiau  dirbti už 1000, juk  tai vos ant benzino užtektų  schmoll.gif

Tai taip išeina, kad SEB'e klientu aptarnavime alga apie 2000 Lt? blink.gif šiaip manau, kad šita pareigybė maždaug tiek ir turėtų būti apmokama, bet nemanau, kad mano banke tiek moka doh.gif o dėl vadovų atlyginimų, tai tikrai juokingai atrodo kokie 3000 Lt, bet visko gali būti, kad tokia oficiali alga (be priedų mirksiukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 10 12, 21:43)
O kad SEB algos 800-1000 pirmą kartą girdžiu  g.gif  aš atėjau  neseniai palyginus į  šį kolektyvą, kiek žinau  pradedantys gauna nuo 1100 (pirmi  du,trys mėn)  o paskui visai padori alga  rolleyes.gif
P.s aš čia papuoliau iš vis atsitiktinai, nes studijų dalykas ne tas, praktikos nulis, tik noras tobulėti ir kilti.Užpildžiau anketą internetu jų  puslapyje, tada sulaukiau dar  kelių pokalbių etapų ir dabar  dirbu, kol kas nežinau  ką norėčiau ten keisti  savo  atžvilgiu, nes man  patinka darbas tiesiogiai su pinigais ir su klientais, nors pasiūlimų  į vadybininkus(investavimo,privačių ar verslo klientų - kiek nori yra) bet viskam savas laikas, kai jauties gerai, kai tenkina atlyginimas tai  viskas super, negalėčiau  dirbti už 1000, juk  tai vos ant benzino užtektų  schmoll.gif

Speju kad tu is Vilniaus, nes Kaune situacija tai toli grazu...
Atsakyti
Sveikutes,
jungiuosi i Jusu buri, nes irgi dirbu banke.Matau diskutuojate del algu, tai musiskiame zemiausios grandies darbuotojai is tiesu gauna +/- 1000 i rankas, tai butu administratores, apskaitininkes ir pan.Klientu apt. spec. pradeda irgi siek tiek virs 1000, o paskui ziurima i planu vykdymus,potencialus, jei viskas ok, tai ir daugiau duoda.Kasmet alga dideja, maziausiai po 10 proc.
Banke dirbu 2 metus, pradejau nuo darbo su klientais, dabar jau aukstesneje pozicijoje, esu patenkinta ir darbu, ir kolektyvu ir svarbiausia darbo uzmokesciu smile.gif
Atsakyti
aha, as is vilniaus smile.gif
na klientu aptarnavime nzn ar gauna kas 2000lt., bet kad daugiau nei 1200 po bandomojo tai tikrai ax.gif
Atsakyti
Man labai artimas žmogus dirba banke 14 mėn., tai jo pirma darbovietė. per tą laiką atlyginimas padidėjo 58 proc. Paprasčiausiai reik dirbt, rodyt rezultatus ir tave pastebės ax.gif
Beja, bankas vienas iš didžiausių Lietuvoje.
Atsakyti
Tu teisi, bet ne visur yra linkę pastebėti. Banke reikia ir tų "smulkių varžtelių", kurie padarytų tai, kas būtina, už ne itin didelį atlygį... Man atrodo, kad labiausiai (tokioj struktūroj kaip bankas) karjera priklauso nuo šefo, o daug laiptelių, kur būtų galima kilti - nėra.
Atsakyti