Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

Na va mergaites isidarbinau i bankeli, ta jau antra savaite kaip mokausi-dirbu, labai idomu, net info nebetelpa i galvele, tuo labiau kad be patirties esu biggrin.gif
Idomu tik pasidare ar atlyginimas kyla po bandomojo, aisku viskas priklauso nuo rezultatu tikriausiai ax.gif
ir dar norejau pasidometi, ar per pokalbi atlyginima jums siule atskaicius mokescius ar ne?Nes man pokalbio metu pasiule viena atlginima, o kai isidarbinau pasirode kad sis atlyginimas neatskaicius mokesciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zitrina @ 2007 09 28, 22:03)
Na va mergaites isidarbinau i bankeli, ta jau antra savaite kaip mokausi-dirbu, labai idomu, net info nebetelpa i galvele, tuo labiau kad be patirties esu  biggrin.gif
Idomu tik pasidare ar atlyginimas kyla po bandomojo, aisku viskas priklauso nuo rezultatu tikriausiai   ax.gif
ir dar norejau pasidometi, ar per pokalbi atlyginima jums siule atskaicius mokescius ar ne?Nes man pokalbio metu pasiule viena atlginima, o kai isidarbinau pasirode kad sis atlyginimas neatskaicius mokesciu  g.gif

as buvau gal penkiuose pokalbiuose (banke) tai visada kalbedavom apie atlyginima i rankas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 29 rugsėjo 2007 - 12:15
Na čia jau grynas apsižioplinimas, kuo darbdavys ir džiaugiasi, jei pati per pokalbį neišsiaiškini vos ne pačio svarbiausio dalyko - atlyginimo dydžio. Taip pat ir atlyginimo kėlimą po bandomojo reikėjo aptarti. Tada zinotum, ko tikėtis.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 09 21, 20:48)
Klientu aptarnavimas, standartiskai biggrin.gif Kas geriau - atsiliepineti telefonu, atrasineti elektroninius laiskus ir taip bendrauti su klientais, ar tiesiogiai poskyryje? Ir kokios mazdaug algos jei ne paslaptis? Kazkur sitoj temoj radau, kad 800 lt i rankas blink.gif
Ir ar reiktu moketi uz apmokymus isejus is darbo anksciau? g.gif  4u.gif

Na dirbant tiesiogiai poskyrije galima užsidirbti daugiau, negu dirbti administratore.
Mūsų banke klientų aptarnavimo spec. per bandomajį gauna max. 800Lt, o po bandomojo max. 1000Lt na o + priklauso nuo pačios. Kiek produktų padarysi, tiek ir turėsi.
Aš dabar jau nebedirbu kasoje, dirbu tik su būsto paskolom ir tikrai esu patenkinta. Į kasą nenoriečiau grįžti. Manau, kaip banke per maži atlyginimai. Nors vėl gi kaip suderinsi su vadovu, tiek ir turėsi.

Atsakyti
QUOTE(zitrina @ 2007 09 28, 22:03)
Na va mergaites isidarbinau i bankeli, ta jau antra savaite kaip mokausi-dirbu, labai idomu, net info nebetelpa i galvele, tuo labiau kad be patirties esu  biggrin.gif
Idomu tik pasidare ar atlyginimas kyla po bandomojo, aisku viskas priklauso nuo rezultatu tikriausiai  ax.gif
ir dar norejau pasidometi, ar per pokalbi atlyginima jums siule atskaicius mokescius ar ne?Nes man pokalbio metu pasiule viena atlginima, o kai isidarbinau pasirode kad sis atlyginimas neatskaicius mokesciu  g.gif

aš kai buvau pokalbyje buvo kalbėta apie algą ant popieriaus, bet pabrėžiau kad į rankas norėčiau gauti ne mažiau... tai taip ir pakoregavo popierinį atlyginimą smile.gif

QUOTE(leogirl @ 2007 09 30, 17:17)
Na dirbant tiesiogiai poskyrije galima užsidirbti daugiau, negu dirbti administratore.
Mūsų banke klientų aptarnavimo spec. per bandomajį gauna max. 800Lt, o po bandomojo max. 1000Lt na o + priklauso nuo pačios. Kiek produktų padarysi, tiek ir turėsi.

nu nieko sau blink.gif čia kur dar algos 800,- ???
totalus absurdas, už tiek tikrai net nesileisčiau į kalbas, 1000 mažai schmoll.gif
bent SEB tikrai nežinau kas gautų tokias algas nei pradžioje nei po 3mėn schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 09 08, 11:29)
O as dabar kaip tik isejau is banko. Nebenoriu ten dirbti. Nesakau, kad jau ten ziauriai negerai, bet man atsibodo tie planai ir pardavimai. Jei ne jie, tai tikrai dirbciau. Na dar ir darbo valandos turi reiksmes. Nenoriu dirbti savaitgaliais ar iki 22 val., nors ir gauni laisvadieni uz tai.



tie planai ir pardavimai ir mane nervuodavo doh.gif gerai, kad dabar vaikutį auginu, tai atsigavau nuo darbo, planų, pardavimų...
dirbau tokiam poskyryje, kur atėjus į darbą jau 20 žm laukia už durų, o vakare po banko uždarymo, dar dažniausiai apie 15-30min turi dirbt, nes klientai išsimušę talonėlius, pralaukę apie valandą ir niekur nenori eit kol jų neaptarnausi. (dirbau kasoje)ką galima įsiūlyti tokiam klientui, kai jam nusibodo laukt šitiek laiko, o dar darbuotojas galvą kvaršina banko produktais... nervuodavo ir savaitgaliais, švenčių dienom dirbt, bet čia nuo poskyrio priklauso. o atlyginimai pagal darbą, jo atsakingumą nerealiai maži, juk maximoj kasininkės dabar 1200Lt ir daugiau gauna, įdomu, kiek dabar gauna banko darbuotojai??kiek pakilo atlyginimai ?(nes aš jau lygiai metai kai namie, tai įdomu kaip pasikeitė per 1m atlyginimai?)
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 29, 17:59)
Na čia jau grynas apsižioplinimas, kuo darbdavys ir džiaugiasi, jei pati per pokalbį neišsiaiškini vos ne pačio svarbiausio dalyko - atlyginimo dydžio. Taip pat ir atlyginimo kėlimą po bandomojo reikėjo aptarti. Tada zinotum, ko tikėtis.


Viska mes aptarem mirksiukas.gif Net nepagalvojau kad siulys neatskaicius mokesciu.
taigi mane gerai apsuko, na bet paziuresim kaip eisis po bandomojo
Atsakyti
lia lia lia man pakelel atlyginima!!!!! Jega thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
teko neseniai girdėt kad skyriaus vadovai gauna 2500-3500 (priklauso nuo banko) verysad.gif O ten dar kad patekt reik atitikt daugybę reikalavimų (pvz išdirbti kažkiek benke, spėju kad ne metus, o turbūt nuo 2-jų)... Todėl kaip suprantu dirbti banke neapsimoka finansiškai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2007 10 04, 20:36)
teko neseniai girdėt kad skyriaus vadovai gauna 2500-3500 (priklauso nuo banko) verysad.gif  O ten dar kad patekt reik atitikt daugybę reikalavimų (pvz išdirbti kažkiek benke, spėju kad ne metus, o turbūt nuo 2-jų)... Todėl kaip suprantu dirbti banke neapsimoka finansiškai doh.gif


atsiprasau gal ne i tema o kur apsimoka?? Kokios sritys pelningos,jauciu transporto???nekilnojamo turto??
Atsakyti
Siandien buvau galutiniam antram pokalbyje del darbo banke dnb nord. Asistento pareigos. Tai dave uzpildyt anketa apie mane pacia- teistuma , patirti ir t.t. Tai kaip jau supratau 99 % tikriausiai ,kad priimta. Taip buvo paaiskinta. Atlyginimas apie 1000- gal:) Tiek per bandomaji uzsiprasiau, bet dar nzn ar patvirtins. Nedaug, bet palyginus ,kad man 20 metu:) TAi aplamai svarbu,kad patirties turesiu:) Nes neesu dirbusi:)
GAl kas turit sios patirties darbo?
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 09 30, 22:59)
aš kai  buvau pokalbyje buvo kalbėta apie algą ant popieriaus, bet  pabrėžiau kad į rankas norėčiau gauti ne mažiau...  tai taip ir pakoregavo popierinį atlyginimą  smile.gif
nu nieko  sau  blink.gif  čia kur dar  algos  800,- ???
totalus absurdas, už tiek tikrai net  nesileisčiau į kalbas, 1000 mažai  schmoll.gif
bent SEB tikrai nežinau kas gautų tokias algas nei pradžioje nei po 3mėn  schmoll.gif

manau kad dnb g.gif
Atsakyti