Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(slyva @ 2007 08 28, 16:32)
Nu vat ir man tas pats, tik vis tiek nesu patenkinta, nes mazai moka, o kelia atlyginima labai letai  verysad.gif


Na, as asmeniskai kol kas esu patenkinta siuo klausimu biggrin.gif sefas dosnus pasitaike thumbup.gif ir geras, ir supratingas, ir ojoj.. thumbup.gif o jau kolektyvas!!! clap.gif
jau kad prisidziaugiau.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
norejau paklausti gal kas susidurete su tokia situacija:
praeita savaite ejau i pokalbi. Pokalbis su darbdaviu tuko gal 15 min, jis pasake kad su savo isilavinimu as jiems tinku, nupasakojo darbo salygas, pasake atlyginima ir pasiule man pagalvoti iki pirmadienio ir jei man tinka sis darbas paskambinti ir pranesti kad noriu dirbti. taip pat pasake kad jau galiu susitarti su dabartiniu darbdaviu del isejimo is darbo. Taigi as pirmadieni jiems paskambinau ir pranesiau, kad man bus malonu dirbti ju komandoje. Jie mane pakviete ateiti ta pacia diena uzpildyti "dokumentu paketo". ten buvo daug klausimu apie mane, mano seima, buvusias darbovietes, moksla ir t.t. taip pat prasymas priimti i darba, taigi as uzildziusi anketas ir surinkusi visus dokumentus kuriu jie prase nunesiau. Administratore priemusi juos pasake, kad duomenys bus tikrinami ir jie savaites begyje man paskambins. taigi likau nesupratusi: tai as priimta ar ne g.gif
Tuo labiau kad jau parasiau pareskima kad iseinu is dabartinio darbo g.gif
P.S. cia darbas banke
Atsakyti
QUOTE(zitrina @ 2007 09 04, 16:43)
Sveikos mergaites,
norejau paklausti gal kas susidurete su tokia situacija:
praeita savaite ejau i pokalbi. Pokalbis su darbdaviu tuko gal 15 min, jis pasake kad su savo isilavinimu as jiems tinku, nupasakojo darbo salygas, pasake atlyginima ir pasiule man pagalvoti iki pirmadienio ir jei man tinka sis darbas paskambinti ir pranesti kad noriu dirbti. taip pat pasake kad jau galiu susitarti su dabartiniu darbdaviu del isejimo is darbo. Taigi as pirmadieni jiems paskambinau ir pranesiau, kad man bus malonu dirbti ju komandoje. Jie mane pakviete ateiti ta pacia diena uzpildyti "dokumentu paketo". ten buvo daug klausimu apie mane, mano seima, buvusias darbovietes, moksla ir t.t. taip pat prasymas priimti i darba, taigi as uzildziusi anketas ir surinkusi visus dokumentus kuriu jie prase nunesiau. Administratore priemusi juos pasake, kad duomenys bus tikrinami ir jie savaites begyje man paskambins. taigi likau nesupratusi: tai as priimta ar ne  g.gif
Tuo labiau kad jau parasiau pareskima kad iseinu is dabartinio darbo  g.gif
P.S. cia darbas banke


nepamenu kaip man buvo, bet kai jau pildziau tuos dokumentus buvau tikra, kad priimta esu. nebent pildydama ka nors primelavai, tai patikrins, issiaiskins, ir jeigu ka, tai bankas nenori priimti neaiskiu asmenu i savo komanda mirksiukas.gif jei rasei tiesa, tai viskas ok, gali buti rami.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 09 04, 17:36)
nepamenu kaip man buvo, bet kai jau pildziau tuos dokumentus buvau tikra, kad priimta esu. nebent pildydama ka nors primelavai, tai patikrins, issiaiskins, ir jeigu ka, tai bankas nenori priimti neaiskiu asmenu i savo komanda  mirksiukas.gif jei rasei tiesa, tai viskas ok, gali buti rami.


Aciu uz atsakyma ir tikiuosi kad viskas bus gerai. o del melavimo tai parasiau visa tiesa, tiesiog gali buti siokiu tokiu netikslumu pvz:. buvo klausimas kokia mokykla baigiau ir koks buvo pazymiu vidurkis tikslaus skaiciaus neparasiau, nes jau nebeatsimenu kokie buvo balai smile.gif, tas pats ir su universitetu, tiesiog parasiau apytiksliai, tai paklaida gali buti 0.2%, tikiuosi kad to jie nelaikys melu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zitrina @ 2007 09 04, 19:00)
Aciu uz atsakyma ir tikiuosi kad viskas bus gerai. o del melavimo tai parasiau visa tiesa, tiesiog gali buti siokiu tokiu netikslumu pvz:. buvo klausimas kokia mokykla baigiau ir koks buvo pazymiu vidurkis tikslaus skaiciaus neparasiau, nes jau nebeatsimenu kokie buvo balai  smile.gif, tas pats ir su universitetu, tiesiog parasiau apytiksliai, tai paklaida gali buti 0.2%, tikiuosi kad to jie nelaikys melu  biggrin.gif


Aisku, kad tai ne melas biggrin.gif man kiek pamenu buvo klausimai ir apie seimos nariu darbovietes ir teistumus, tai va jau cia jei sumeluotum, tai butu rimciau...
Atsakyti
QUOTE(zitrina @ 2007 09 04, 16:43)
Sveikos mergaites,
norejau paklausti gal kas susidurete su tokia situacija:

Manau, kad priimta mirksiukas.gif Jie paprastai duomenis tikrina bent keletą dienų, priklausomai nuo to, kuriame mieste darbiniesi ir kuriame yra pagrindinis biuras ax.gif
Problemų gali kilti nebent dėl teistumų, psichinių ligų ir pan. dalykų, arba tuo atveju, jei kažką pamelavai ar nuslėpei, nes tikrina viską viską 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 04 rugsėjo 2007 - 20:31
QUOTE(zitrina @ 2007 09 04, 18:00)
Aciu uz atsakyma ir tikiuosi kad viskas bus gerai. o del melavimo tai parasiau visa tiesa, tiesiog gali buti siokiu tokiu netikslumu pvz:. buvo klausimas kokia mokykla baigiau ir koks buvo pazymiu vidurkis tikslaus skaiciaus neparasiau, nes jau nebeatsimenu kokie buvo balai  smile.gif, tas pats ir su universitetu, tiesiog parasiau apytiksliai, tai paklaida gali buti 0.2%, tikiuosi kad to jie nelaikys melu  biggrin.gif


99.99 proc., kad priimta. Tam tikras banko skyrius patikrina, ar tu ir tavo artimiausi gimines nera teisti, ar nepaieskomi ir tiek. Jei viskas bus ok, tau pranes, kad gali pradeti dirbti biggrin.gif su kuo ir sveikinu 4u.gif

P.S. Pazymiu jie tikrai netikrins, nusiramink mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaites kad paaiskinot, ramiau pasidare 4u.gif
O tai tokia nesusipratusi jauciausi ax.gif
Na dabar nusiraminau ir lauksiu skambucio is banko biggrin.gif
Atsakyti
Dirbu banke Airijoje, todel buvo idomu paskaityti jusu nuomones ir palyginti su savo patirtimi. Nustebino, kad pinigu trukuma reikia dengti is savo kisenes... Pas mus visus nuostolius padengia bankas (pries kokius 20 metu, kaip pasakojo vienas darbuotojas, irgi reikedavo patiems atlyginti nuostolius). Darbo valandos geros - nuo 9.30 iki 5.30 (o klientams atsidarom 10-4), valandos pietu pertrauka ir kartais dar 15 min pertraukele. Skyrius ramus, klientu nedaug. Dirbu dvi dienas kasoj (su pinigais ir cekiais) ir tris klientu aptarnavime (saskaitu atidarymas, etc). Didziausias minusas, kaip ir daugelis jau saket, pikti klientai, kurie reikalauja, kad zinotum viska nuo-iki. Tai tik jie ir gadina nuotaika. Bosai super, ne karto nepriverte nemaloniai pasijusti. Kas antra ryta susirinkimai, kuriuose skatina daugiau parduoti, bet asmeniniu tikslu nera, nieks nezino, kas ka kam padejo parduoti (isskyrus dirbancius su busto paskolom ir pensijom). Zodziu, kolektyvas super. Ne draugai, bet malonus ir paslaugus zmones. I darba priimant jokiu anketu nereikejo pildyti, artimuju darbovieciu ir teistumu tuo labiau neprase (priemimas susidejo is aptitude tests (kazkas panaaus i intelekto testukus, ir interviu). Jei iseini is banko nepraejus metams, jokiu pinigu uz apmokymus nereikia atiduot. As atidirbau 11 men, isvaziuoju i kita sali. Praejau triju daliu apmokymus, nieko grazint nereikia ir plius grazina ka sumokejau uz pensija. Dar neprasyta menedzere parase rekomendacija ateities darbdaviams. Atlyginimai, tiesa, ne super.. Pradedi nuo nustatyto, kas metus buna pokalbiai del pakilimo, minimum pakelia bent jau du procentus (iki 10 proc). Per vienuolika men mano atlyginimas pakilo 100 euru. Na, bet jei ilgai dirbi, tai atlyginimas zenkliai skiriasi. Pvz, 20 metu dirbanti kasininke gali uzdirbti daugiau nei dvigubai uz naujoke. Na, bet visos kasininkes jaunos. Jau pora kartu (mes trys naujokes skyriuj) klausinejo, kokioj sferoj noretume dirbti, kokius kursus mums skirti ir tt. Taip kad jei nori ir sugebi, gali kilti auksciau. Kiti privalumai - padengia didziaja dali mokescio uz sporto kluba, nemokamos banko paslaugos, bureliai, 4 nemokamos psichologo konsultacijos per metus lotuliukas.gif Per apmokymus rekejo vaziuoti i kita miesto gala, tai apmokejo uz transporta ir dave dienpinigius pavalgyti. Ne aukso kalnai, bet tai padeda pasijusti vertinamam ir gerbiamam kaip zmogui.
Zodziu, dauguma yra pliusai. Minusai yra mazesnis nei kitose kontorose atlyginimas ir sunkus klientai. Visgi nezinau, ar kito darbo ieskosiu banke (nebent kaip atsargines galimybes), nes darbas rutininis ir klientai kartais visai dienai sugadina nuotaika. Bet lietuviai klientai super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine zuvele: 07 rugsėjo 2007 - 21:39
O as dabar kaip tik isejau is banko. Nebenoriu ten dirbti. Nesakau, kad jau ten ziauriai negerai, bet man atsibodo tie planai ir pardavimai. Jei ne jie, tai tikrai dirbciau. Na dar ir darbo valandos turi reiksmes. Nenoriu dirbti savaitgaliais ar iki 22 val., nors ir gauni laisvadieni uz tai.
Atsakyti
Gal kas nors dirba banke kreditu anlitiko, finansu analitiko, ekonomisto, finansu maklerio ar panašiose pareigose? Idomu butu suzinoti kokios atlyginimo ribos, darbo krūvis ir pan.
Atsakyti
QUOTE(zitrina @ 2007 09 06, 18:13)
Aciu mergaites kad paaiskinot, ramiau pasidare  4u.gif 
O tai tokia nesusipratusi jauciausi  ax.gif
Na dabar nusiraminau ir lauksiu skambucio is banko  biggrin.gif



Labai bus malonu isgirsti tavo nuomone kai isidarbinsi.
Lauksim tavo atsilepimu
Sekmes tau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti