Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

O as tai buvau labai susizavejusi darbu banke, pakol rimciau nepasidomejau kas jame dedasi, koks darbas, salygos. Nesu baigusi nei finansu ar ten ekonomikos, tai buvau maloniai nustebinta kai sulaukiau skambucio is Hansos. Pirmasis pokalbis vyko lyg ir sklandziai, nepaisant ju pastangu atmusti mano nora dirbti banke. Aisku cia visose atrankose klausia kodel norite butent cia o ne kitur, bet kad taip naglai klaustu, ir kai atsakai kodel, vistiek vel klausia, o kodel butent ju bankas biggrin.gif Po pokalbio pasidomejau daugiau is draugu ir pazistamu kokios ten darbo salygos, kurios mane tikrai nesuzavejo... Ir dar tas moteriskas kolektyvas doh.gif Kai paskambino pakviest i antra pokalbio tura - pasakiau kad jau nebedomia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 06 26, 23:44)
sveikos,

siaip kiek zinau Hansoj kol kas atlyginimai didziausi, bet nesigincyju, gali buti ir kitaip, nes pati gandu prisiklausiusi.
Siaip jie ir premijas moka ir kas kazkiek laiko pakelia atlyginima ir kiek kolegos sneka jis pastoviai bus keliamas ir keliamas. Aisku jei parodysi gerus rezultatus, o  spaudimas nerealus. Is zmogaus ispaudzia viska. Turi pamirsti seima, laisvalaiki, savo pomegius - tau turi rupeti pardavimai ir dar karta pardavimai. Tik tada bus bankui is taves nauda. As cia kalbu apie tuos zmones kurie dirba tiesiogiai su klientais. Man per metus atlyginima padidino 4 kartus. Kaskart po 200 lt (ant popieriaus). Na dar i rankas negaunu 2000 lt, bet  jau nebetoli. Ir kaip ketvirtam pagal dydi mieste as skaitau kad tai tikrai geras darbas (ziurint is pinigu puses). Aisku sostineje 2000 lt yra jau juokinga alga.


o cia kuriam mieste? ir kokiam banke tokios geros algos?
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2007 08 09, 15:17)
O as tai buvau labai susizavejusi darbu banke, pakol rimciau nepasidomejau kas jame dedasi, koks darbas, salygos. Nesu baigusi nei finansu ar ten ekonomikos, tai buvau maloniai nustebinta kai sulaukiau skambucio is Hansos. Pirmasis pokalbis vyko lyg ir sklandziai, nepaisant ju pastangu atmusti mano nora dirbti banke. Aisku cia visose atrankose klausia kodel norite butent cia o ne kitur, bet kad taip naglai klaustu, ir kai atsakai kodel, vistiek vel klausia, o kodel butent ju bankas biggrin.gif Po pokalbio pasidomejau daugiau is draugu ir pazistamu kokios ten darbo salygos, kurios mane tikrai nesuzavejo... Ir dar tas moteriskas kolektyvas doh.gif Kai paskambino pakviest i antra pokalbio tura - pasakiau kad jau nebedomia laugh.gif

mano dvi grupiokes jau daugiau nei metus dirba viena sampo privaciu klientu vadybininke, kita hanza administratore - abi labai patenkintos ax.gif
as pati taip pat kol kas labai patenkinta kad atmeciau siulyma i verslo klientu vadybininko asistentes ir nuejau ten kur ir norejau rolleyes.gif

o per pokalbi - pirmame ture klausia visada:
kodel norite dirbti si darba? kodel butent musu banke? kodel maot kad sis bankas galetu patenkinti jusu lukesciu? ar tikrai manote kad bankas tai ta vieta kur galit save realizuot ir t.t. cia yra visas didelis klausimynas bet zmogu gali suvartyt vien tokiais klausimais"ar tikrai nori dirbti banke" lotuliukas.gif doh.gif
As manau jei nori dirbt butent tokioje vietoje- turi zinot kokio darbo nori-nes pradedant zemiausiu asistentu, baigiant aukstom pareigybem - visur savi pliusai,minusai - bet kai zinai ko nori - ir geras kolektyvas- tai visai smagu ax.gif as banke tik nuo liepos bet kol kas thumbup.gif
Atsakyti
Na, as taip apt dirbu banke. Kol kas nenusivyliau. Baisiausias minusas - ilgos darbo valandos doh.gif . Didziausias pliusas, kaip mes, koleges, juokiames - nuolatinis savaitgalis (cia del to, kad grafikas darbo, kelios dirbi, kelios laisva) thumbup.gif bent kolkas mane tai tenkina.
Atsakyti
o kokiame cia banke toks grafikas 2dirbi,2laisva?
Atsakyti
Aš banke išdirbau metus, metus mažiuką auginau, o po savaites grįžtu atgal į darbuką.
Tačiau grįžtu geresniom sąlygom. 1. pakviete dirbti į savo miestą, nebereikes važinėtis į kitą miestą. 2. pasakiau, kad man pakeltu atlyginimą, jie sutiko. 3. naujas valdytojas pasiūlė aukštesnes pareigas išbandyti ir jeigu man tiks jose ir liksiu.
Taip kad bent kol kas darbo nekeisiu, žiūrėsiu kaip kas. O vėliau laikas parodys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 25 rugpjūčio 2007 - 12:34
QUOTE(coliukeee @ 2007 08 24, 19:24)
Na, as taip apt dirbu banke. Kol kas nenusivyliau. Baisiausias minusas - ilgos darbo valandos  doh.gif

Kaip suprasti ilgas darbo valandas? Dirbi daugiau nei 40 val per savaitę g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 08 25, 20:07)
Kaip suprasti ilgas darbo valandas? Dirbi daugiau nei 40 val per savaitę  g.gif  blink.gif

Čia manau turėjo omeny kad per diena daug valandų dirba. nes kadangi grafikas pamaininis tai savaime aišku kad per dieną daugiau nei 8 val dirba, bet savaitėje 40 val neviršyja.
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2007 08 28, 11:32)
Čia manau turėjo omeny kad per diena daug valandų dirba. nes kadangi grafikas pamaininis tai savaime aišku kad per dieną daugiau nei 8 val dirba, bet savaitėje 40 val neviršyja.

taip yra kai kuriuose poskyriuose, mūsų tarkim banke tai poskyriai kurie randasi PC, tai dirbi 2 dienas po 12h, tada 2 laisvos buna.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

prisijungsiu ir as. Dirbu banke ir esu tuo labai patenkinta. Tiesa, dirbu ne klientu aptarnavime. Tai tikriausiai esminis dalykas, kalbant apie patenkintus ir nepatenkintus banko darbuotojus. Kiek teko girdeti, 80-90 proc. (cia kiek man teko girdeti smile.gif ) nepatenkintu yra is klientu aptarnavimo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2007 08 28, 12:34)
taip yra kai kuriuose poskyriuose, mūsų tarkim banke tai poskyriai kurie randasi PC, tai dirbi 2 dienas po 12h, tada 2 laisvos buna.



Taip taip, dirbu po 12 val pamainoj. Bet pamainos ne 2 dirbi, dvi laisva, bet biskuti kitaip. Darbas PC, tai todėl taip
Atsakyti
QUOTE(Zip @ 2007 08 28, 12:37)
Sveikutes  4u.gif

prisijungsiu ir as. Dirbu banke ir esu tuo labai patenkinta. Tiesa, dirbu ne klientu aptarnavime. Tai tikriausiai esminis dalykas, kalbant apie patenkintus ir nepatenkintus banko darbuotojus. Kiek teko girdeti, 80-90 proc. (cia kiek man teko girdeti  smile.gif  ) nepatenkintu yra is klientu aptarnavimo..  g.gif


Nu vat ir man tas pats, tik vis tiek nesu patenkinta, nes mazai moka, o kelia atlyginima labai letai verysad.gif
Atsakyti