Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(Simpatiaska @ 2007 05 14, 21:12)
Tik nekaip negaliu sovokti kaip butu galima taip neapgalvotai pasielgti ir leisti kad psihologas irasytu i iskaita.  doh.gif
Tai gi deja Lietuvoi tas pats kai buti alkoholiko ar narkomano iskaitoi.Tai visam gyvenimui...kaip nenuplaunama deme. doh.gif  doh.gif Jokiu budu nenorejau tave izeisti. mirksiukas.gif
Tiek daug privaciu istaigu........suprantu kad brangu....bet konfidencialu..bet visu darbdaviu i ta lyga (kai esi iskaitoj) poziurys vienuodas.  blush2.gif
Daug kas gal ir nesutiks su mano nuomone...........
100 % esu isitikinusi kad nerasi darbo jei apie tai pasakosi.
Gal neverta apie tai sakyti darbdaviams. Ne kalbu apie banka.Ten patikrins.Tai visai nesunku padaryti,nereike net klausti  pacio zmogaus.

nu laba diena blink.gif o nuo kada kiekvienas norintis gali suzinoti viska apie mane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 05 15, 11:54)
nu laba diena  blink.gif  o nuo kada kiekvienas norintis gali suzinoti viska apie mane?  g.gif

Kai darbiniesi į banką - gali, jei to nenori, nesidarbink į bankus ir valstybės tarnybą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 05 15, 13:27)
Kai darbiniesi į banką - gali, jei to nenori, nesidarbink į bankus ir valstybės tarnybą  mirksiukas.gif

as ne noriu kad niekas to nesuzinotu, o noriu banke dirbti lotuliukas.gif ir isviso, sirgus depresija teoriskai negalima dirbti tik teisejais ir g.gif dar kazkuo.. su policija artais lektuvais susijes darbas.. g.gif nebeatamenu g.gif o visus kitus darbus depresija sirgrs zmogus pajegus dirbti tongue.gif o nenores nereikia mirksiukas.gif rasiu kas nores manes tokios kokia esu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 05 15, 11:54)
nu laba diena  blink.gif  o nuo kada kiekvienas norintis gali suzinoti viska apie mane?  g.gif



biggrin.gif Laba
ne kiekvienas o kai kurios institucijos jei noresi ten issidarbinti
pvz: valstybines organizacijos,bankai,teismai,policijos skyriai,sodra,pasienio policija,muitine ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 05 15, 19:35)
biggrin.gif Laba
ne kiekvienas o kai kurios institucijos jei noresi ten issidarbinti
pvz: valstybines organizacijos,bankai,teismai,policijos skyriai,sodra,pasienio policija,muitine ir t.t

biski pasidomejo vienas geras zmogutis, tai nera ten taip lengva viskas kaip atrodo biggrin.gif daktarai dar svarsto suteikti ta informacija as ne gave uzklausa biggrin.gif ai nors man dzin.. ir beja, tokiu dalyku kaip iskaita sake nebebera.. o depresija ir ne psichine liga bigsmile.gif o nuotaiku liga.. zodziu nori tegu tikrina.. isgyvensiu..
Atsakyti
Turiu nebloga darba banke, patinka, bet tiek kiek moka, tai neuztenka net butiniausiom reikmem sad.gif Kito darbo labai neieskau, bet pasiulymu gaunu pakankamai, kad galeciau rast geresni.. Ir nezinau kas geriau - ar patinkantis darbas ar geresnis atlyginimas? Nors nieks nesako, kad ten kur geresnis atlyginimas ten darbas bus blogesnis, bet kas ten zino?
Isprotesiu tuoj sad.gif
Atsakyti
aš irgi banke dirbu. alga ne pyragai, bet gyvent galima ax.gif tuo labiau kad paskolą su daug mažesnėm palūkanom pasiėmiau, kaip darbuotoja. šiaip darbo nėra baisiai daug, nepersidirbu, laisvi savaitgaliai, laisvos šventės, tai labai ir nesiskundžiu 4u.gif
Atsakyti
O jūs klientų aptarnavime, ar back office dirbat?
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 06 20, 22:18)
O jūs klientų aptarnavime, ar back office dirbat?


As back office... verysad.gif Uztai ir sakau, kad darbas geras, o atlyginimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 06 21, 07:59)
As back office...  verysad.gif Uztai ir sakau, kad darbas geras, o atlyginimas  doh.gif

Na, man darbas irgi geras atrodo, o atlyginimas, tai kaip pažiūrėsi. Kas vienai būtų daug, kitai būtų mažai. Be to, ir nuo pozicijos priklauso. O šiaip, mano nuomone, vyrauja tokia nuomonė, jei jau dirbi banke, tai labai gerai uždirbi, o bankai irgi taupo, net darbuotojų atlyginimų sąskaita sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 06 20, 22:18)
O jūs klientų aptarnavime, ar back office dirbat?


klientų aptarnavime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 06 20, 18:15)
Turiu nebloga darba banke, patinka, bet tiek kiek moka, tai neuztenka net butiniausiom reikmem sad.gif Kito darbo labai neieskau, bet pasiulymu gaunu pakankamai, kad galeciau rast geresni.. Ir nezinau kas geriau - ar patinkantis darbas ar geresnis atlyginimas? Nors nieks nesako, kad ten kur geresnis atlyginimas ten darbas bus blogesnis, bet kas ten zino?
Isprotesiu tuoj sad.gif



Atsiprasau ...gal gali siek tiek placiau papasakoti apie darba...ar buna premijos...kiek metu dirbat?? Vis galvojiu pakeisti darba. ax.gif
Alga virs 2000 ??i rankas??/
Atsakyti