Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com


user posted image



Pirkau situs batukus du dydzius sau ir drauge, ir nepataikem, vieini uk 4, kiti uk 5, atitinka musu 37.ir38d, tenka parduot, ar yra pas jus sitos temos isparduotuve? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamiliukas7: 12 gegužės 2012 - 11:12
QUOTE(daina_v @ 2012 05 11, 22:20)
Megztuka emiau balta, labai plonytis, skystokas toks pasirode
http://www.everythin...t...w=178&h=266

user posted image
Šitas skystokas? Nors baltų tokių lyg ir nėra g.gif
Yra kas dar tokį pirkote? Mąstau pirki, bet dabar paskaičius suabejojau, ar verta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 gegužės 2012 - 12:46
QUOTE(Selga @ 2012 05 12, 13:45)
user posted image
Šitas skystokas? Nors baltų tokių lyg ir nėra  g.gif
Yra kas dar tokį pirkote? Mąstau pirki, bet dabar paskaičius suabejojau, ar verta  g.gif

Jis labai plonas, vos ne permatomas, po apacia tik balta maikute galesiu detis, nes taip persisvies viskas. Paziurekit foto, megztuko apacia persisviecia mirksiukas.gif
Atsakyti


 i 
Forume draudžiamas tarpininkavimas " organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos."

Forume taip pat draudžiami SKELBIMAI. Tam yra Skelbimų lenta.


Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 05 12, 13:45)
user posted image
Šitas skystokas? Nors baltų tokių lyg ir nėra  g.gif
Yra kas dar tokį pirkote? Mąstau pirki, bet dabar paskaičius suabejojau, ar verta  g.gif


as pirkau juoda ir oranzini - taip, jie ploni, bet as pirkau su mintim vasara ant maikutes uzsimesti, tai nenusivyliau ax.gif Silumos tai zinoma na kazka jie priduos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandarininė: 12 gegužės 2012 - 15:34
QUOTE(mandarininė @ 2012 05 12, 16:33)
as pirkau juoda ir oranzini - taip, jie ploni, bet as pirkau su mintim vasara ant maikutes uzsimesti, tai nenusivyliau  ax.gif Silumos tai zinoma na kazka jie priduos  4u.gif

Ačiū 4u.gif , manau, vasarai vieną ir aš įsigysiu 4u.gif Svarbiausia, kad siūlas būtų normalus, nelinkęs tįsti, nors kaip už tokią kainą, žinoma, nereikia tikėtis aukščiausios kokybės gaminio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 gegužės 2012 - 17:21
QUOTE(kamiliukas7 @ 2012 05 12, 11:10)
...ar yra pas jus sitos temos isparduotuve? 4u.gif

IŠPARDUOTUVĖ
Atsakyti
Pati pirkau šiuos dalykėlius:
UK8-41 d.(bet labiau 40,5 d.) basutes . Pado matmenys:ilgis 26,5cm , plotis ties pėdos linkiu - 9,5cm. Buvo burbuliukai: vienas grynai raudonas, kitas - margas kaip marmuras smile.gif Pasiuvimo kokybė tikrai gera, bet visos detalės plasmasinės, besimatuojant bijojau, kad tik sagtelė nenulūžtų smile.gif
user posted image

L dydzio (10-12) marškinėlius (BLACK/FUCHSIA variantas). Dydis atitinka, bet man siauroka per krūtinę (mano kūtinės apimtis 97cm). Spalva patiko, nes ne matinė juoda, o kažkas panašaus į metalic. Siuvinėjimai dailiai atlikti. Siūlų galų išlindusių niekur nėra, tikrai kokybiškai pasiūti.
user posted image

L dydzio marškinėlius (GREY variantas). Pamažinti. Kokybe nenusileidžia anksčiau aprašytiems marškinėliams.
user posted image

Labiausiai likau patenkinta kelnėmis (deja jų jau nebėra), bet kažkas panašaus į šias, tik raštas kitas ir be diržo. Labai mielos ir patogios.
Atsakyti
Sveiki,

gavau savo prekytes.

user posted image
uzsisakiau tokia balta. Pigus trikotazas. Tikejausi kad atrodis dailiau. Nusiviliau

user posted image
labai faina tunika. Permatoma kaip ant modelio, maloni medziagyte. Tik su mano ugiu man beveik iki keliu. Manau, su leginsais vasara bus thumbup.gif

user posted image
dailus bateliai, lakuoti. Pamazinti. Ant savo 37 emiau 38 ir tiko. Gal siek tiek laisvoki, bet gerai. Uz tokia kaina thumbup.gif

user posted image
cia tai nesamoniu nesamone doh.gif toks isgirtas daiktas, na ir man prireike. Kaip ir rase medziaga skystoka, permatoma. Gal vasara prie ko nors priderinsiu. Bet tikrai nevertas savo pinigu skuduras. Nusiviliau
Atsakyti
savo rodausi dar keleta
sijonukas man labai patiko
user posted image
svarkelis, storesne medziaga, neskystas, su pamusalu, medvilne, puikus daiktas
user posted image
suknele, minksta, tie papuosimai realiai atrodo kaip skutai, tai reiks nuimt, o siaip ji faina man
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 05 03, 14:28)
O kaip dydžiai drabužių? XS nešiojančiai kažin būtų kas tinkamo?

Turiu šią suknelę XS (UK 6-8), tai tikras XS-as. Lieknai merginai, maža krūtine.

user posted image
Atsakyti
pirkau situos batukus, pasiuvimas atrodo gan kokybiskas bet dydis... Emiau 7, mano koja sakyciau 39,5, niekaip neikisama schmoll.gif Todėl sakyciau, batai pamazinti visu dydziu ir dar skirti siaurai pedai. Pardavinėssiu. http://www.everythin...o...{1}274.html
Atsakyti