Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

smile.gif+2012 08 18, 12:14-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2012 08 18, 12:14)
Juk parasiau KLAUSKIT, as i Aistulia jus nesikreipiu, tik taip parasiau, nes mes kitoj temoj su ja bendraujam tongue.gif


Jeigu galima pasiklausti, tai pasinaudosiu sia proga. O kaip tokie batai http://www.everythin...ots-p-5876.html, ar verta juos isigyti, koks ju padas?
Taip pat domina striukytes ir svarkeliai. Ar jie kokybiski?

Papildyta:
Beje, esu gan nemazai prekiu pirkusi is sios parduotuves. Tai tik keliomis esu patenkinta, o visa kita labai daug broko, kad daugiau siuvejos paslaugos kainuos nei vel nauja daikta isigyti.
Kaip pvz., kelnes, kurios uzsisega 2 kabliukais, tai 1 kabliukas iskrites. Timpkos 3/4, atejo su per siule nubegusiomis akimis ir negalima pataisyti. Suknele blogai susiuta - palikta nedasiuta medziaga. Teko uzsisakyti apatinio trikotazo pora komplekteliu, tai idejo visiskai ne tokio dydzio ir spalvos ir net ne to modelio. (ka uzsisakineju as visada foto issisaugau ir pasirasau ka uzsisakiau, koks dydis, spalva ir t.t.) Kas liecia liemeneles pasiuvima, tai prikibti tikrai nera prie ko.
Beje, raso naktinuku one size, bet jau M nesiojanti nebeitilpo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melro @ 2012 09 06, 11:26)
Jeigu galima pasiklausti, tai pasinaudosiu sia proga. O kaip tokie batai http://www.everythin...ots-p-5876.html, ar verta juos isigyti, koks ju padas?

Nors ir ne manęs klausiate bet galiu parašyt, kaip tik tokius batus vakar gavau, mano rudos spalvos, dydį atitinka ėmiau 4 atitinka 37
Šiaip pasirodė ploni, žiemai jau tikriausiai netiks, labiau rudeniui. Kiek laikys nežinau kol nepanešiosiu biggrin.gif patys batai labai lengvi.
įdėsiu kelias foto gal bus aiškiau
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Ką aš galiu pasakyti - pirkau vienus batus su kailiniu papuošimu, bet jie toookie ploni, kad vos ne vasarą nešioti, nežinau kur dėsiu...
Vienų ale drobinių, kurie buvo visai faini, vos po kelių užsidėjimų, atsiklijavo padas. Nieko baisaus, teks nešti pas batsiuvį...
Kiti rudeniniai žemakulniai tikrai labai neblogi ir tvirti, bet, vel po kelių kartų pajutau kažką duriant - ogi per padą į vidų išlindo vinukas doh.gif Nieko baisaus, papildomas vidpadis ir gerai..
Kai moki už daiktą +- 27 litus, negali labai ir spjaudytis, šiaip neblogi tie daiktai visitiek...
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Bet kokios užuominos apie pirkimą/pardavimą/dovanojimą/mainymą laikomos skelbimais. Norint kooperuotis rašykite į temą "Internetinės parduotuvės be tarpininkų", kuri yra skyrelyje "Internetinės parduotuvės".
Skelbimam skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti
gal kas jau turit situs baciukus, galit pakomentuot dydi ir kokybe?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2012 09 10, 15:19)
gal kas jau turit situs baciukus, galit pakomentuot dydi ir kokybe?
user posted image

blink.gif wow, kokieee grazzzzzus! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2012 09 10, 14:19)
gal kas jau turit situs baciukus, galit pakomentuot dydi ir kokybe?
user posted image


Pati neturiu, bet kiek maciau ir ciupinejau tai ir atrodo super, ir padaryti labai tvarkingai. Tikrai atrodo verti demesio, jei patinka aukstesne pakulne smile.gif
Atsakyti
O gal kas turit ar matet siuos batukus g.gif Kazin, ar verti demesio g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2012 09 12, 19:59)
O gal kas turit ar matet siuos batukus  g.gif Kazin, ar verti demesio  g.gif

user posted image


Gal galima nuoroda tu batuku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2012 09 12, 20:14)
Gal galima nuoroda tu batuku? blush2.gif


Prasom smile.gif
http://www.everythin...ers-p-8190.html

Vakar maciau juos "gyvai" - atrodo superinis daiktas rudeneliui. Padaryti labai kokybiskai ir graziai atrodo. Galvoju, ar tik man ju nerekia doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2012 09 10, 15:19)
gal kas jau turit situs baciukus, galit pakomentuot dydi ir kokybe?
user posted image

o gal zinote tokio aukscio kulniukas?
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2012 09 12, 21:14)
Gal galima nuoroda tu batuku? blush2.gif

Aš tokius turiu atrodė super labai daug dėmesio sulaukiau žvilgsnių, pagyrimų, tačiau labai greitai atplišo padas ir pradėjo plyšti tinkleliai atitarnavo sunku pasakyti nei mėn nepraėjo sad.gif vaikščiojau ne kasdien net, kaip gaila man jų faini labai.
http://www.everythin...ers-p-8106.html
Atsakyti