Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

Patiko, patogūs, na, gal į priėmimą pas karalienę netinka, bet kasdienai į darbą kaip tik bigsmile.gif Pamažinti truputį, teko parsisiųsti didesnius
Atsakyti
Atsiimu gerus zodzius apie siuos batus
http://www.everythin...ats-p-8511.html

Labai faini, labai patogus, bet po kokiu 7 apsiavimu suskilo abu kulnai doh.gif jie kazkokie tusciaviduriai, matyt todel buvo tokie minksti, bet batus ismest teko...
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2012 08 26, 20:39)
Patiko, patogūs, na, gal į priėmimą pas karalienę netinka, bet kasdienai į darbą kaip tik  bigsmile.gif  Pamažinti truputį, teko parsisiųsti didesnius

Aciukas 4u.gif O kaip siunteis? pastu ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(natab @ 2012 08 27, 08:40)
Aciukas  4u.gif O kaip siunteis? pastu ar kaip?

Su Questa bendradarbiaujam bigsmile.gif O 36 dydis netinka? blush2.gif

Beje, šitos basutės tai schmoll.gif Dukrai suplyšo po kelių dienų unsure.gif Reikėtų iškart nešt pas batsiuvį, kad perklijuotų g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2012 08 27, 07:53)
Su Questa bendradarbiaujam  bigsmile.gif  O 36 dydis netinka?  blush2.gif


Nea, mano 39 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2012 08 24, 20:46)
Laba,
iki 15.99 svaru, priklausomai nuo prekiu kiekio smile.gif

iki 15.99? neteko niekad maziau moketi, visad ta pati suma - 15.99sv ax.gif
Atsakyti


 i 
Skelbimai forume draudžiami. Bet kokios užuominos apie pirkimą/pardavimą/dovanojimą/mainymą laikomos skelbimais. Norint kooperuotis rašykite į temą "Internetinės parduotuvės be tarpininkų", kuri yra skyrelyje "Internetinės parduotuvės".
Skelbimam skirta Skelbimų lenta..


Atsakyti
Aš pavasarį irgi užsissakinėjau iš čia batus pirmą kartą. Kadangi žinojau, kad negausiu kažko ypatingo už tokią kainą tai didelių vilčių ir neturėjau. Pirkau šiuos batus:

user posted image

http://www.everythin...ots-p-4205.html

Kai gavau pirmas įspūdis buvo, kad beveik popieriniai tie batukai, labai plonyčiai pasirodė. Beet užsidėjus mano nuomonė pasikeitė. Batai buvo labai patogūs, lenvučiai, kaip tik pavasariui. Taigi nešiojau aš juos gal du-tris mėnesius kiekvieną dieną ir po tiek laiko nusitrynė ir įtrūko padas. Kadangi galvojau jog tuos batus sutrinsiu per savaitę tai buvo malonus netikėtumas, kad jie taip ilgai man atlaikė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rami* @ 2012 08 27, 19:07)
iki 15.99? neteko niekad maziau moketi, visad ta pati suma - 15.99sv  ax.gif

tai dabar yra galimybe pasirinkti kita siuntimo buda, bet tik tada, kai mazai prekyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natab @ 2012 08 26, 18:15)
Tagre, O kaip sitie batukai???labai ir man krito jie.  4u.gif

http://www.everythin...oes-p-8316.html


Ka tik tokius gavau, tikrai faini, net vyras pagyre biggrin.gif Ir tikrai nepamazinti schmoll.gif net sakyciau buciau tilpus i mazesni dydi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2012 09 03, 12:39)
Ka tik tokius gavau, tikrai faini, net vyras pagyre biggrin.gif Ir tikrai nepamazinti schmoll.gif  net sakyciau buciau tilpus i mazesni dydi  g.gif


Pastebejau ir as, kad paskutiniu metu nelabai galima pasitiketi pardavejo uzrasu Small size doh.gif Geriausia jei yra pirkeju komentarai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Cherry: 03 rugsėjo 2012 - 16:50
As ka tik pasiemiau siuos
user posted image
nors pirkau 5 dydi (kaip 38), bet gavau tik 36 mad.gif Nu negalvojau, kad net dviem dydziais pamazinti bus doh.gif
Kokybe nenusivyliau smile.gif

Dar esu pirkusi sia bliuzele, nu labai fainute.. plonyte tokia, kaip tik per karscius nesiot smile.gif
user posted image
tik teko pavargt kol tuos karbatkus islyginau biggrin.gif

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 05 rugsėjo 2012 - 08:54