Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(mozaikaa @ 2012 07 31, 09:42)
Man mintis kilo, o jiems grąžinti kaži galima?  rolleyes.gif
Kaži kokios sąlygos

Galima. Man teko grazinti brokuota preke, viskas su jais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2012 07 31, 12:49)
labuka,
tfu tfu tfu, bet viskas gerai pas mane. gal bandykit per kokia kita narsykle i ta puslapi ieit? nebandet? gal tada pavyktu...  g.gif  g.gif  g.gif
daugiau net nzn ka ir patart...  g.gif

bandziau.. net win perinstaliavau doh.gif
prie vyro pc puikiai veikia.. :/ doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doubles @ 2012 07 31, 01:12)
nu man dar jaunyste irgi zaidzia, bet puikiai melyna tinka  biggrin.gif gal Jus siaip nemegstate melynos spalvos ax.gif


na ir man melyna labiau patinka nei balta, nors taip pat dar ne senute biggrin.gif
Atsakyti
tai va , su merginom ir padiskutavome- ko gi vertos nuomones gavus daikta? Juk jos tokios subjektyvios ax.gif As parasiau, kaip atrodo MAN. Jei jums atrodo kitaip- puiku. Bet dar 2 pirkusios merginos patvirtino, kad melyna ...ai nesvarbu.
Laukiu dar vieno siuntinuko, o nuomone sau pasilaikysiu 4u.gif
Atsakyti
aciu merginos labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokie lietuiski ismatavimai sios tases

My Webpage
Atsakyti
parasykit googlej, pvz, 5 inches ir jum automatiskai pavers i cm 4u.gif
Atsakyti
Atėjau pagirti šias basutes - tikrai labai patogios ir dailios. Dydis, pagal mane, į mažesnę pusę 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2012 08 01, 08:57)
Kokie lietuiski ismatavimai sios tases

My Webpage



QUOTE(brashke77 @ 2012 08 01, 09:09)
parasykit googlej, pvz, 5 inches ir jum automatiskai pavers i cm  4u.gif

Aciu
Kaip supratau si tase maza. O as galvojau bus normali kelionine tase
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griegzde: 01 rugpjūčio 2012 - 15:35
Pakomentuosiu keletą rūbelių mirksiukas.gif
Visu pirma noriu pagirti super 100balų negaliu atsidžiaugti suknelės medžiaga tvirta neskysta 95 polysteris 5 elastano ėmiau 8-12 nešioju šiaip 36 kaip nulieta atrodo smile.gif nemanau, kad tilptų 12 nešiojanti, na būtų labai aptempta. Ir prie aukštakulnių ir prie tapkyčiu ryški na labai man patiko smile.gif Na tik keistai tas vienas petys nuogas galėtų būti vienodi smile.gif
user posted image

Ši suknelė 8-10 rašo 95 medvilne 5elastano tampri bet storesne tokia medžiaga apsitempiu tip top labai faina į baliu eiti atrodo prabangiai duodu 100balų thumbup.gif
user posted image

Basutės ėmiau 6 nešioju 39 tiko sunkokos nes padas ne iš tų plonųjų bet labai gražios dailios biški skauda pirštą bet priprasti reikia niekada nenešiojau tapkių per pirštą smile.gif
user posted image

Batukai faini, patogūs, lengvi kulno nesijaučia kaip su sporbatukais inkariukais einu ėmiau 6 nešioju 39 bet norisi pusę dydžio didesnių na dešinė koja lyg ir gerai tik kairė na gal prasitampys, kairio bato priekis su broku gelsvas na gal išsivalys.
user posted image

Papildyta:
Ši bliuskytė neverta nė lito labai durna medžiaga sunku išlyginti bus doh.gif
user posted image

Batai visai nieko atitinka dydį user posted image

Šitie faini neatrodo kaip už tokią kainą bet man norėtųsi pusę dydžio didesnių nes mano koja siaura bet ilga o sesei tiko jos platesnė ir trumpesnė 39.
user posted image

Akrilas, bet labai švelnus meilus fainutis
user posted image

Tikrai faina, yra kaušeliai galima be liemenuko nešioti
user posted image

Fainutis akrilas galima kaklą pasikelti atrodo super
user posted image




Papildyta:
Tikrai graži patogi meili super user posted image

Na man šito nereikia nei už dyką labai jau glamžosi, labai plonas, įsilyginai ir niekur nesėsk doh.gif
user posted image

Čia ne mano, bet mačiau kelnės plonos kas mėgsta tokias laisvas gal ir nieko man tai ne schmoll.gif liemuo toks rauktas laisvas apsimovus nesijaučia, kad su kelnėmis sakė mirksiukas.gif
user posted image

Tapkutės atitinka dydį visai fainutės paprastutės
user posted image

Fu baisus nekokybiškas sagos baisios, siūlai lenda plonas nevertas
user posted image
user posted image

8-10 na neisibraškinau bijojau suplėšyti sesės mergina ėmė nešioja 36 irgi neitilpo su 89 klubais doh.gif nes reikia mautis per apačia o poto ušsitempti ant krūtinės, šiaip plonas nieko ypatingo.
user posted image
Papildyta:
Sintetika nemaloni neverta schmoll.gif
user posted image

Šiaip faini zomšas tik užkulnis keistas toks kažkoks spaudžia kartoninis ai nepatogūs man jie būtų.
user posted image

Faina, bet persišviečia net balti triusikėliai
user posted image

Oi šitie ne mano bet kai pamačiau įsigandau klyjai išbėgę kulnas kaip padėvėtas, murzini visi katastrofa atrodo doh.gif gėlytė užklyjuota klyjai apibėgę.
user posted image


Atsakyti
Ar sie batukai atitinka dydi?
Raso ,kad atitinka,o is komentaru,kad lyg mazinti..
http://www.everythin...5{3}26344{1}274
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 08 01, 23:03)
Ar sie batukai atitinka dydi?
Raso ,kad atitinka,o is komentaru,kad lyg mazinti..
http://www.everythin...5{3}26344{1}274

raso siauriai pedai, gal todel kitiem ir noris didesniu-laisvesniu
Atsakyti