Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(tinax @ 2012 07 30, 16:35)
user posted image
jei tik patinka modelis, drasiai rekomenduoju- dydis atitinka, patogios, dailiai atrodo, kokybiskai padarytos. Super baciukai  4u.gif
Na man sitos basutes suplyso po 1 dienos pasivaiksciojimo, suluzo bato padas, tiesiog nepasiseke, pradzioj atrode, gan patogios  g.gif

Gal nepasiseke, as jas nesioju menesi, kolkas prekines isvaizdos neprarado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2012 07 30, 12:51)
http://www.everythin...ess-p-8995.html si puosni suknyte, medziagyte tokia slidoka, spalva petal peach turi toki vos gelsvuma, kas nenori imti baltos tai si tikrai patiks, labai graziai ziurisi prie idegusios odos, dydis gal labiau M, arba S su didele krutine, ne mazesne nei D dydzio, ir ne aukstesnei nei 167 ugio, nes bus per trumpa

aš šia suknyte irgi gundausi bigsmile.gif
o kaip pasiuta, kokybiškai? ar tikrai verta pirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 07 30, 21:49)
aš šia suknyte irgi gundausi  bigsmile.gif
o kaip pasiuta, kokybiškai? ar tikrai verta pirkti?  4u.gif

na man tai atrodo kokybiskesne nei jos kaina, siaip tikrai pasiuta graziai, tik juodos kvarbatkeles nukirptos banguotai, bet nekrenta i akis, kolkas daugiau negaliu nieko pasakyti, nes ji dar nelyginta, nekokybiskiausia tai dirzo sagtis, nedailiai suklijuotos akutes, bet cia smulkmena man bent jau
Atsakyti
My Webpage

as noriu situ,bet nesioju 36-37 , idomu kaip tiks...
Papildyta:
http://www.everythin...6{3}27832{1}272


o jei situ raso small size,narrow tai reiskia reikia imti padidintas ?
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2012 07 30, 23:10)
http://www.everythin...6{3}27832{1}272
o  jei  situ  raso small size,narrow  tai reiskia  reikia  imti  padidintas ?

bus mazinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 07 29, 23:13)
na, mano mamai 72, tai su balta gal ir per drasu...nors...jos figuros pavydetu bet kuri 30- mete, tai kaip paziuresi, kaip sakant  biggrin.gif 
Gali buti 30 ciocyte, o gali buti ir 70 liekna kaip nendre, jaunatviska, sportiska, nu nzn net  rolleyes.gif Bet cia labiau del spalvos- as melynos nensiociau, bet cia jau pagal kiekvieno skoni. As gavau siuntini ir komentuoju, rasau savo subjektyvia nuomone... cool.gif
cia jau kaip dusioj jauties- jei solidi damute, pirk melyna, jei dar jaunyste sieloj zaidzia- pirk balta  lotuliukas.gif

nu man dar jaunyste irgi zaidzia, bet puikiai melyna tinka biggrin.gif gal Jus siaip nemegstate melynos spalvos ax.gif

Papildyta:
QUOTE(tinax @ 2012 07 30, 15:35)
user posted image
jei tik patinka modelis, drasiai rekomenduoju- dydis atitinka, patogios, dailiai atrodo, kokybiskai padarytos. Super baciukai  4u.gif
Na man sitos basutes suplyso po 1 dienos pasivaiksciojimo, suluzo bato padas, tiesiog nepasiseke, pradzioj atrode, gan patogios  g.gif

gal tikrai nepasiseke. Esu maciusi jas gyvai, tai pasirode netgi labai kokybiskos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinax @ 2012 07 30, 16:35)

Aš irgi šitas turiu, tik šviesesnės spalvos, tai man jos thumbup.gif ir patogios ir gražios. Tik va šiandien teko per balas su jom pabėgiot, tai kažin kaip atlaikys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2012 07 30, 23:10)
My Webpage

as  noriu  situ,bet  nesioju 36-37 ,  idomu  kaip tiks...

Ėmiau 4, nešioju 37-37,5, bet man maži, bandžiau pranešioti, bet niekaip. Manyčiau 36-36,5 Užsisakiau didesnius smile.gif
Atsakyti
Man mintis kilo, o jiems grąžinti kaži galima? rolleyes.gif
Kaži kokios sąlygos
Atsakyti
Sveikutes,
ar kasnors turit problemu su e5p tinklapio uzkrovimu???
doh.gif
as jau prapradus vilti ieit i ta tinklapi doh.gif
neuzkrauna foto sad.gif net i el pasta, kai gaunu naujienas is e5p - fotkiu nerodo sad.gif visi kiti tinklapiai puikiai veikia..
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2012 07 31, 09:23)
Ėmiau 4, nešioju 37-37,5, bet man maži, bandžiau pranešioti, bet niekaip. Manyčiau 36-36,5  Užsisakiau didesnius  smile.gif

Jie tikrai pamazinti,nesioju 38,tai 39 geri
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2012 07 31, 12:19)
Sveikutes,
ar kasnors turit problemu su e5p tinklapio uzkrovimu???
doh.gif
as jau prapradus vilti ieit i ta tinklapi  doh.gif
neuzkrauna foto sad.gif net i el pasta, kai gaunu naujienas is e5p - fotkiu nerodo sad.gif  visi kiti tinklapiai puikiai veikia..

labuka,
tfu tfu tfu, bet viskas gerai pas mane. gal bandykit per kokia kita narsykle i ta puslapi ieit? nebandet? gal tada pavyktu... g.gif g.gif g.gif
daugiau net nzn ka ir patart... g.gif
Atsakyti