Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

Tai siandien jau 20 o pirkti dar neduoda nieko nera kas parodyta facebooke nors parasyta 13-14val lotuliukas.gif
Atsakyti
ka tik papilde wink.gif
Atsakyti
Pakomentuosiu ėmiau 5 dydi tikėjausi, kad tiks mano 39 kojai, bet netiko trūko vidpadžio ilgio mano 25,5, o čia vidpadis lygiai 25cm odinis, jie atitinka 38, mano koja ilga siaura, o ties "gurniuku" labai plona, todėl man diržiukai per platūs smuko. Kūdom kojom netinka, nes diržiukai neapsivynioja aplink koją ir tas užkulnio dirželis man smuko. Šiaip labai fainos išskirtinės labai gaila, man jas buvo parduoti, kulnas iš vidaus 8cm iš išorės matuojant 10cm, bet nesijaučia aukščio labai patogios, yra paslėpta platformytė priekyjeneaukšta.
Įkeliu realias foto.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveiki, iskilo tokia dilema ar kitaip pavadinus,noreciau uzsisakyt kazka bet kaip pazejau tai kaina gaunas man apie 60 lt.be keliu centu,visi cia kalbat kad mokad iki 30 lt.Tad nelabai suprantu kaip jus taip pigiai nusipirkot ar be siuntimo jus skaiciuojat? ax.gif
Atsakyti
anjase - cia merginos jungiasi ir siuntino islaidas dalinasi is prisijungusiu skaiciaus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas pirkote tokius baciukus, ar atitinka dydi?:
user posted image

neiseina ikelti didesnes nuotraukos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anjase @ 2012 07 21, 19:26)
Sveiki, iskilo tokia dilema ar  kitaip pavadinus,noreciau uzsisakyt kazka bet kaip pazejau tai kaina gaunas man apie 60 lt.be keliu centu,visi cia kalbat kad mokad iki 30 lt.Tad nelabai suprantu kaip jus taip pigiai nusipirkot ar be siuntimo jus skaiciuojat? ax.gif

kuo daugiau prekių krepšyj, tuo siuntimas kiekvienai prekei padalinus mažesnis, merginos kooperuojasi dažniausiai 4u.gif
Atsakyti
smile.gif aciu uz atsakyma dabar jau supratau
Atsakyti
Mergaites, ar as nerandu ar nepratesta tema, sena uzdaryta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2012 07 23, 09:21)
Mergaites, ar as nerandu ar nepratesta tema, sena uzdaryta  unsure.gif

kokia tema g.gif

Išparduotuves temai iki uždarymo dar toli
http://www.supermama...;#entry56913921
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 07 23, 10:47)
kokia tema  g.gif

Išparduotuves temai iki uždarymo dar toli
http://www.supermama...;#entry56913921


kur kooperuojasi pirkimams 4u.gif

radau aciu smile.gif
Atsakyti
Mamulkos, o kur tame puslapy yra dydziu lentute? Nu niekaip nerandu as doh.gif
Atsakyti