Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(Itane @ 2012 06 23, 12:31)
Sias basutes siandiena tik ikels pardavimui ax.gif

kai issiverciau tai parasyta
Perforuotas Blauzda ir Mock cRoc Odos Batai JFor £ 5!
- Kulno: 4 "/ Kojinės ilgis: 4" / Čiurnos: 10 "
- Standartinis Fit
- Standartinis dydis
pasiaiskinam kaip cia yr g.gif ax.gif blush2.gif mirksiukas.gif



 i 
Forume "draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos."

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 birželio 2012 - 21:26
na jau ir as susirgau E5P manija doh.gif

Skrybele sita ziauriai faina, turiu balta
Bliuskele turiu balta, medziaga skurdoka, bet siaip labai puosni, elegantiska
Basutes man pasirode kiek didintos, nes dydis netiko
Basutes mazintos, bet tikrai graziai atrodo ir nesiojasi smagiai
Bliuzele su kvarbatkais kiek per storo pamusalo kaip vasarai ir kiek laisvoka
Batukai labai patogus, turiu camel, dydis atitinka
Aukstakulniai nerealus lotuliukas.gif emiau ir nusipirkau rozinius, kiek ryskesni nei foto, bet iskart sulaukiau pagyru ir klausimu kur pirkau biggrin.gif platforma puosta pintu linu ar kazkuo panasiu, dydis atitinka.


na o kitu keletos daiktu nebelike, dabar issiziojus laukiu kitos siuntos bigsmile.gif
Atsakyti
Na va as ir apsipirkau ten ir nesu labai patenkinta. Is viso is ten esu nusipirkusi 6 daiktus, o esu patenkinta tik 3...
Viena maikte atejo tokia siaubinga, kad iskarto norejosi ismesti, maza to kad dvoke ji (net po keliu skalbimu isliko tas slykstus kvapas) jos medziaga labai prasta, siules visos prairusios, na vienu zodziu neverta demesio isvis...Stai ji jau yra prekyboje.
http://www.everythin...elt-p-7265.html

Kitas daiktas kuom nusivyliau buvo batai, viskas pagal isvaizda kaip ir gerai, bet labai spaudzia, kulnas laisvas o priekyje kaip su gipsu, gal cia aisku nuo kojos priklauso ir t.t. bet ir pati medziaga labai braizosi, jau po vieno avejimo atrodo prie nusidevejimo ribos.

Kitais daiktais esu gan patenkinta, bet neketinu daugiau pirkti vien del to, kad cia niekada negali zinoti ka gausi...Geriau pataupysiu ir iskarto patinkanti daikta nusipirksiu:)

Atsakyti
QUOTE(Calipso @ 2012 06 24, 16:43)
Kitais daiktais esu gan patenkinta, bet neketinu daugiau pirkti vien del to, kad cia niekada negali zinoti ka gausi...Geriau pataupysiu ir iskarto patinkanti daikta nusipirksiu:)

Visuomet internetiniai pirkiniai bus loterija smile.gif gali is brangiausios geriausios parduotuves pirkti ir gauti ne koki pirkini smile.gif taip jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2012 06 24, 19:43)
Visuomet internetiniai pirkiniai bus loterija smile.gif gali is brangiausios geriausios parduotuves pirkti ir gauti ne koki pirkini smile.gif taip jau yra smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nusipirkus už tokią kainą neverta skųstis ir stebėtis, kad medžiaga nėra geriausia ir kokybė ne tokia kaip norėtųsi. Juk parduotuvės pavadinimas ne everything50pounds.com ax.gif


nežinau kaip su kitu apatiniu trikotažu, tačiau šito komplektėlio tikrai neverta pirkti user posted image
Apatiniai dar pusė bėdos, o liemenėle tokios baisios traškančios medžiagos, o push-up'u ten net kvepėti nekvepia, kvepia, bet kažkokiom lydytom plastmasėm hihihi.gif
bet šiaip dideliausių nusiskundimų šia parduotuve dar neapturėjau
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 06 22, 22:14)

gal kas turit šias basutes? įdomu kodėl tiek daug gerų atsiliepimų, nes basutės atrodo nieko neypatingos  ax.gif  g.gif

basutės

turiu aš jas ir labai patenkinta biggrin.gif žiauriai patogios ir lengvos.
Ir visai nebaisios ax.gif ant kojos gan neblogai atrodo
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2012 06 25, 08:24)
turiu aš jas ir labai patenkinta biggrin.gif žiauriai patogios ir lengvos.
Ir visai nebaisios ax.gif ant kojos gan neblogai atrodo

aš jau buvau rašius anksčiau, kai komentavau gautas prekes, bet dar pasikartosiu - man jos irgi visai normalios, patogios, smagios.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 06 25, 08:52)
aš jau buvau rašius anksčiau, kai komentavau gautas prekes, bet dar pasikartosiu - man jos irgi visai normalios, patogios, smagios.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2012 06 22, 16:03)

Dydis atitiko 39 dydi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Calipso @ 2012 06 24, 15:43)
Na va as ir apsipirkau ten ir nesu labai patenkinta. Is viso is ten esu nusipirkusi 6 daiktus, o esu patenkinta tik 3...
Viena maikte atejo tokia siaubinga, kad iskarto norejosi ismesti, maza to kad dvoke ji (net po keliu skalbimu isliko tas slykstus kvapas) jos medziaga labai prasta, siules visos prairusios, na vienu zodziu neverta demesio isvis...Stai ji jau yra prekyboje.
http://www.everythin...elt-p-7265.html

Kitas daiktas kuom nusivyliau buvo batai, viskas pagal isvaizda kaip ir gerai, bet labai spaudzia, kulnas laisvas o priekyje kaip su gipsu, gal cia aisku nuo kojos priklauso ir t.t. bet ir pati medziaga labai braizosi, jau po vieno avejimo atrodo prie nusidevejimo ribos.

Kitais daiktais esu gan patenkinta, bet neketinu daugiau pirkti vien del to, kad cia niekada negali zinoti ka gausi...Geriau pataupysiu ir iskarto patinkanti daikta nusipirksiu:)

sita palaidine as ir buvau uzsisakius, bet ir gavau labai dvokiancia, nezinau, ko tik nedariau ir skalbiau nezinia kiek laiko, ir vedinau, ir vistiek kvapas yra. Kur ten jie buvo sugrusti biggrin.gif
Atsakyti
Turiu šią palaidinę http://www.everythin...use-p-7374.html
Dydis - 14, tai tinka tobulai man, nors esu labiau 16 dydžio. Mano krūtinė apie 102 cm, tai labai gražiai apgula.
Atrodo kaip šilkinė. Gražiai pasiūta, medžiaga maloni, minkšta. Kvapas buvo, bet išsigaravo, net nereikėjo perskalbti.

Sportbačiai http://www.everythin...ers-p-7610.html
Medžiaginiai, priekis dirbtinės odos, labai patogūs, labai lengvi ir labai kokybiški. Mano pilkos spalvos.
Mano dydis 7, bet ėmiau 8, tai truputį didoki, bet, manau, 7 būtų jau maži.

Harem kelnės http://www.everythin...sers-p-611.html
Ant mano 104 cm klubų labai jau apsitempia ir nebėra gražu man - kaip eiliniai treningai. Mano ūgis - 170 cm - man trumpos.
mano spalva Cream - tai viskas persišviečia idealiai biggrin.gif
Bet šiaip patogios - po namus pats tas.
Sudėtis - poliesteris ir elastanas.

Dabar laukiu šios suknelės http://www.everythin...ess-p-7914.html
Kai gausiu, pakomentuosiu.
Atsakyti
as ir pirkau sitas kelnes,haremines tik juodos, man ir su 1.7 biski trumpokos, bet man per liemeni jos didokos, nesioju rubu s dydi, vienintelis kelniu minusas, jos biski dazo kojas, o siaip po namus, ir iki parduotuves pats tas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamiliukas7: 25 birželio 2012 - 10:46