Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(areida @ 2012 04 30, 14:36)
situ dydis tikrai nepamazintas smile.gif atitinka

O kaip šiaip jie?
Hm, o tai 3 dydis kažin kurį atitinka? 4, kiek suprantu, apie 37 atitinka. Mano 36, koja gana siaura. Kažin įlįsčiau į 3 dydį g.gif
Ir kitų basučių, pvz., 4 dydyje neskęsčiau g.gif Ech, taip nesinori "apsišauti" doh.gif Kai kokie rudeniniai bateliai, tai dzin, jei ir didesni kiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaGustė: 30 balandžio 2012 - 13:45
Siunčiant iš everything5pounds be siuntimo mokesčio dar prisideda muito mokesčiai?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2012 04 30, 14:00)
Siunčiant iš everything5pounds  be siuntimo mokesčio dar prisideda muito mokesčiai?
Ačiū


Ne 4u.gif
Atsakyti
Pirkau ir kaip tik siandien gavau sia tik melyna.
Visai nieko,plonute kaip tik bus karstomis dienomis vasara.
Dar siuos batelius pirkau,bet su dydziu nepataikiau sad.gif
labai malonus,net nustebino,kaip uz tokia kaina tai super.Pirkau 7 dydi.Jei kas turi ir nori mainyti i 8 dydi su mielu noru pasikeisciau mirksiukas.gif
Dar laukiu rankines ir bateliu,kai apziuresiu duosiu zinoti kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulijaR: 30 balandžio 2012 - 14:33
http://www.everythin...oes-p-6522.html

Situos pirkau, labai smagus batai, dydi atitinka
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2012 04 30, 15:33)
Pirkau ir kaip tik siandien gavau sia tik melyna.
Visai nieko,plonute kaip tik bus karstomis dienomis vasara.

as irgi sita nusiziurejus buvau, bet vis galvojau dar smile.gif
saunu kad patiko
Atsakyti
Sveikos,

Šiandien atsiėmiau pirmą savo pirkinį iš E5P. Iš esmės likau patenkinta prekėmis.
Truputį papasakosiu ką pirkau, gal kuriai pravers.

1. Nežinau kaip ją pavadint, tebūnie maikutė-tunika
user posted image
Medžiaga - 100 proc.poliesteris, kadangi elastano nėr, tai visai nesitampo. Medžiaga ne skysta, gražiai krenta, siūlės vietoj, gražios.
Viršų nešioju 14 dydžio (nes krūtinės apimtis 98cm), ėmiau 12-14 dydį, įlindau tik tik. Gal norėtųsi vos laisviau per krūtinę arba būtų gerai vienas kitas procentas elastano smile.gif Bet judesių nevaržo, tai nešiosiu. Didesnei krūtinės apimčiai nerekomeduoju. Visas ilgis 77, plotis po pažastimis 47 * 2.

2. Haremo kelnės
user posted image
Dydis jų universalus. Medžiaga - 95 pr polisesterio, 5pr spandex. Šiaip labai patiko, po siuntimo praktiškai nesusilamdžiusios, tikiu, kad ir nešiosis gerai. Visas ilgis kažkur 102cm, po guma apimtis apie 54 *2. Man su 95cm klubais dar vietos yra, bet siauresnių ir nesinorėtų. Ūgis mano 170cm, ilgio užtenka.

3. Bateliai
user posted image
Kadangi idealiausias man 6,5 UK dydis (nešioju 39 arba 39,5), tai šių batų ėmiau du dydžius - camel spalvos 6 dydį ir chaki spalvos 7 dydį. Visgi mano kojai labiau tiko 7uk. Juos ir pasilikau, o 6 uk dydžio camel spalvos gal bus norinčių nupirkti? Parduodu už tiek, kiek man ir kainavo - 24Litus.
Lauke su jais dar nebuvau, bet kiek pavaikščiojua kambary, tai likau patenkinta, batai patogūs, ne kieti.

4. user posted image
Šių pardavime jau nelikę, bet gal netyčia kuri nupirkot 7 dydį ir norėtumėt keisti į 6 dydį? Mano spalva rašo geltona, aš sakyčiau arba tai laaaabai tamsi geltona, arba net kažkiek ruda. Keisčiau į bet kokią spalvą. Jei domins, pafotkinsiu gyvai. Šiaip viskas su jais gerai, labai patogūs ir pločio gana, tik pavaikščiojau kambary, visgi remiasi didysis pirštas, dar kokio pusės cm norėtųsi. Arba parduodu už 24 Lt.

Atsakyti
Kol kas tik karta pirkau, nes man £7 uz pristatyma moket biski nesamone, tai prie kiekvieno daikto realiai po £2 prie kainos prisidejo...

Sau pirkau dvejas balerinas...Vienos super, kitas reikejo keist, nes su demem buvo, bet pakeistos irgi ok - tiesa sakant, labai patogios, dydis atitinka, jokiu skundu neturiu ir tikrai neatrodo kaip uz £5...

Mamai pirkau dvejus batelius ant platformos - dydis irgi atitiko ir sake, kad labai patogus...

Rubu dar nepirkau, vistik, siuntimo kaina man didele, uz tokia kaina ir kitose pardese gali rasti graziu rubeliu smile.gif

Bet siaip tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2012 04 30, 13:45)
O kaip šiaip jie?
Hm, o tai 3 dydis kažin kurį atitinka? 4, kiek suprantu, apie 37 atitinka. Mano 36, koja gana siaura. Kažin įlįsčiau į 3 dydį  g.gif
Ir kitų basučių, pvz., 4 dydyje neskęsčiau  g.gif  Ech, taip nesinori "apsišauti"  doh.gif  Kai kokie rudeniniai bateliai, tai dzin, jei ir didesni kiek...

5 dydis ant dezes rase 38.5 smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Sesė pirko šį švarkelį, sudėtyje yra vilnos, atrodo gražiai, pasiūtas gerai, dydį turbūt atitinka, gal tik per krūtinę norėtųsi šiek tiek laisvesnio ax.gif
user posted image

Sau ėmiau vasarai šią, dydis tiko, man su 162cm iki pat žemės, medvilninė, plonytė, realiai splavos ne tokios ryškios. Kur krūtinė įdėti minkšti įdėkliukai ar kaip juos pavadint biggrin.gif
user posted image

Šiandien sulaukiau batelių, nešioju 36, ėmiau 3 ir dydžiu reikiai didesnių verysad.gif lengvi, atrodo gražiai, kaip už tokią kainą super, foto nerandu unsure.gif
Atsakyti
Pirkau iš šitos parduotuvės jau labai daug batų,tiek sau,tiek draugėms.Vieną sykį gavau batus tos pačios kojos biggrin.gif Kitą sykį spaudės nebuvo,bet atsiuntė naują porą batų,o už kitą gražino pusę sumos,tai kaip ir dėl broko neturiu nusiskundimų.O kas liečia kokybę,nėra super, man kai kuriuose kojos labiau prakaituoja,bet kaip už tokią kainytę tikrai nenusivyliau,ir ruošiuosi pirkti dar 4u.gif Pernai vienas basutes pirkau bazėj Kaune mokėjau 95 lt,analogiškas čia nusipirkau už 26lt. 4u.gif Kai turęsiu laiko,pabandysiu įmesti foto,kokius batukus esu pirkusi.Tiesa,dėl dydžio beveik visi batai atitiko išmierą.
Atsakyti
Pirkau ir as ne karta jau is to psl.Visokiu rubu maciau,kelis imesiu,kurie dar parduodami.
SUKNELE,GRAZI BET PERMATOMA,DYDIS ATITIKO,MEDVILNINE,PLONYTE,TIKRAI SMAGI,BET NORISI PASIJONIO
SUKNELE PERMATOMA,BET LABAI GRAZI,DYDIS ATITIKO
TUNIKA,TIKRAI FAINUTE,TIK GAL BISKI I DIDESNE PUSE,NORETUSI MAN MAZESNES NEI 12 DYDIS,PLONYTE,ATITINKA SPALVA (PILKA)
PLONA,MALONI MEDZIAGA,BET PAPRASTA LABAI BLUSKUTE,RANKOVES ILGOS MAN g.gif LABIAU PO NAMUS
TUNIKA,BUVO NEKOKYBISKA,DAZAI NETOLYGIAI NUPURKSTI,BET DYDIS ATITIKO IR SPALVA
MEGZTUKAS,SILTAS,DYDIS IR SPALVA ATITIKO,BUVO PAIRES PER SIULE,BET SUTVARKOMAI.
SKRAISTE,MAN PASIRODE TRUMPOKA
SVARKELIS-ATITIKO DYDIS,SPALVA,TIK MODELIUKAS MAN NELABAI TIKO,MEDZIAGYTE PLONYTE PALTINE,KOKYBISKAS.
SIJONUKAS,KAZKIEK PADIDINTAS,MEGZTAS
BATUKAI DYDIS ATITIKO,SIAURESNEI KOJYTEI,GRAZUS
BATUKAI NEBLOGI,TOKIE KAIP ODINUKAI,NESKYSTI,VIDUS GELETA MEDZIAGYTE,DYDIS ATITIKO
BATAI PADIDINTI NESTIPRIAI,PATOGUS,GEROS KOKYBES
BATAI SITIE GIRDEJAU PAMAZINTI
BATAI LABAI PATIKO,GALEJAU TRUPUTI DIDESNIUS IMTI,BET TIKIUOS PRASINESIOS
Atsakyti