Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

Esu matavusis batelius Pumps tuos vadinamus, tai 38 dydis mano buvo, bet krito nuo kulno vaikstant.. unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2012 05 31, 20:43)
gal kas žinot ar ilgų suknelių dydžiai atitinka? smile.gif ir ilgis gaunasi tikrai kaip ilgos suknelės ax.gif



Esu pirkusi maxi sukneles, mano ugis 170, tai ilgis mazdaug toks pat kaip tos ju manekenes. Pagal ja orientuojuosi, kokio ilgio man suknele bus smile.gif
Atsakyti


 i 


Forume "draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos."

Atsakyti
Gal kas šiuos turit? Ar atitinka dydį, ar patogūs, kaip realus vaizdas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 06 02, 22:25)
Gal kas šiuos turit? Ar atitinka dydį, ar patogūs, kaip realus vaizdas  blush2.gif
user posted image

As panasius o gal net tokius pat maciau Danijoje, manlyg ir atitiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2012 06 03, 00:45)
As panasius o gal net tokius pat maciau Danijoje, manlyg ir atitiko smile.gif

Įdomu, koks kainų skirtumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 06 03, 00:25)
Gal kas šiuos turit? Ar atitinka dydį, ar patogūs, kaip realus vaizdas  blush2.gif


Pirmadieni, antradieni gausiu siuntinuka, tai pasaysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2012 06 03, 09:41)
Pirmadieni, antradieni gausiu siuntinuka, tai pasaysiu  smile.gif

drinks_cheers.gif ač, lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Pirmas daiktas, kuris is sios prduotuves patiko. Butu tikrai gerai suzinot atsiliepimu kaip jie realybeje 4u.gif Lauksiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2012 06 02, 22:48)
Įdomu, koks kainų skirtumas  ax.gif

79 berods Danijoj smile.gif
Atsakyti
merginos norejau paklausti , kiek dabar kainuoja tiksliai parsiuntimas, perkant tarkim 10-15 prekiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2012 06 03, 18:50)
merginos norejau paklausti , kiek dabar kainuoja tiksliai parsiuntimas, perkant tarkim 10-15 prekiu 4u.gif

tai tiksliai jums niekas nepasakys, nes 10 ar 15 prekiu labai skirtumas jaucias. gi padalinkit. siuntimas 15.99, tai kiek bus prekiu tiek. ir kursas labai svyruoja, dabar beveik 4.4 lt.
Atsakyti