Įkraunama...
Įkraunama...

Dar kartą Kreta...:)

QUOTE(IevaIevute @ 2006 07 14, 09:35)
Siandra, fotoreportažas  thumbup.gif  labai gražu. NORIU INFO!!! Su vyru ruošiamės lėkt atostogų ir dabar sukame galvas kur geriau - Kipras ar Kreta. Kas dėl karščio tai ką padarysi, pakentėsim, nes jau "šaukštai po pietų", reik važiuoti  biggrin.gif  nesinori per atostogas tūnot Lietuvoje, kol yra galimybė ir nelaksto aplink pulkelis mažų padaužų  biggrin.gif  taigi, noriu sužinoti apie kainas - ar brangu, ar galima valgyti a la kavinėse (kokiose paprastose). Kokiame viešbutyje gyvenote, kokia jo kategorija šalyje? Mums prabangos taip pat nereikia, svarbu, kad būtų švaru ir tvarkinga. Kaip ten su naktiniu gyvenimu, ar tavernose brangu? Na, tai tiek - domina finansinė pusė, jei trumpiau, nes apie pačią salą išsamiai papasakojote su Šaltmėte  mirksiukas.gif  už ką didelis dėkui  4u.gif  lauksiu informacijos...


Kipre nebuvau.. tai galiu vertint irgi tik subjektyviai... bet vistiek esu už Kretą... bigsmile.gif del brangumo... aišku, ten gerokai brangiau nei LT.. (nors man tai po Suomijos kainų ten maloniai pigu būna.. ax.gif ).. bet tavernose manau įmanoma vakarieniaut (vakarienė dviems kainuoja apie 20-30euru maždaug, įskaičiuojant vyną jau..), ypač tokiose, kurios toliau nuo turistinių vietų, kur ir maistas tikresnis, ir žmonės nuoširdesni, ir aptarnavimas bus kaip namie kad valgytum...
sakai, girdėjai, kad nusipigint neverta.. bet jei jums prabangos didelės neverta, tai tikrai nesiūlau rinktis brangaus viešbučio.. geriau tuos pinigus išleisit gerai vakarienei ar šiaip pramogoms... o ir šiaip tokiu laiku vargu ar jau begausit tokio kokio norit viešbučio.. gali būt, kad teks rinktis iš to, kas yra likę... g.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2006 07 14, 08:35)
Siandra, fotoreportažas  thumbup.gif  labai gražu. NORIU INFO!!! Su vyru ruošiamės lėkt atostogų ir dabar sukame galvas kur geriau - Kipras ar Kreta. Kas dėl karščio tai ką padarysi, pakentėsim, nes jau "šaukštai po pietų", reik važiuoti  biggrin.gif  nesinori per atostogas tūnot Lietuvoje, kol yra galimybė ir nelaksto aplink pulkelis mažų padaužų  biggrin.gif  taigi, noriu sužinoti apie kainas - ar brangu, ar galima valgyti a la kavinėse (kokiose paprastose). Kokiame viešbutyje gyvenote, kokia jo kategorija šalyje? Mums prabangos taip pat nereikia, svarbu, kad būtų švaru ir tvarkinga. Kaip ten su naktiniu gyvenimu, ar tavernose brangu? Na, tai tiek - domina finansinė pusė, jei trumpiau, nes apie pačią salą išsamiai papasakojote su Šaltmėte  mirksiukas.gif  už ką didelis dėkui  4u.gif  lauksiu informacijos...


Na is finansines puses, tai net nezinau, nes Kipre nesu buvusi 4u.gif O siaip Kretoj brangoka, todel manau reiketu rinktis paprastesni viesbutuka, mes pvz, visai nenusivylem Ana maria, nors as galvoju dabar, kad galejome ir dar pigesni, kaip Oasis pasiimt 4u.gif Nes kokio velnio grustis taip toli, tik tam kad pagulet prie viesbucio basein...Kai norisi daugiau pamaty, svarbiausia, kaip rase jau kazkuri mergyte, svari lova blush2.gif Mums su finansais irgi sunkoka buvo, vaziavom uz dovanotus pinigus ir dali paskolos, issileidom apie 600 euru grynai sau,na tiesa, po tavernas mes nebludinejom, nes tiesa sakant valgyti visai nesinorejo, alu, gerimus kitus, vaisius, pirkdavom vietiniam supermarkete, vakarais gurksnodavom vyna terasoje su ledukais... wub.gif wub.gif Ir mums to uzteko... bigsmile.gif Nors aisku, jei butu geresne situacija su pinigais, butume nusiaube visas tavernas biggrin.gif

QUOTE(minella @ 2006 07 14, 09:42)
Mes Kretoje pasirinkome viesbuti Oasis. Ir nebrangus, ir labai gerus atsiliepimus apie si viesbuti skaiciau, ir ramioje vietoje, ko mes ir norime.


drinks_cheers.gif Gerai pasirinkot, as irgi skaiciau neblogu atsiliepimu apie si viesbutuka, jei dar vaziuociau, gal ji rinkciausi, nors i Ana maria taip pat su mielu noru grisciau.

QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 07 14, 13:50)
Kipre nebuvau.. tai galiu vertint irgi tik subjektyviai... bet vistiek esu už Kretą... bigsmile.gif  del brangumo... aišku, ten gerokai brangiau nei LT.. (nors man tai po Suomijos kainų ten maloniai pigu būna.. ax.gif ).. bet tavernose manau įmanoma vakarieniaut (vakarienė dviems kainuoja apie 20-30euru maždaug, įskaičiuojant vyną jau..), ypač tokiose, kurios toliau nuo turistinių vietų, kur ir maistas tikresnis, ir žmonės nuoširdesni, ir aptarnavimas bus kaip namie kad valgytum...
sakai, girdėjai, kad nusipigint neverta.. bet jei jums prabangos didelės neverta, tai tikrai nesiūlau rinktis brangaus viešbučio.. geriau tuos pinigus išleisit gerai vakarienei ar šiaip pramogoms... o ir šiaip tokiu laiku vargu ar jau begausit tokio kokio norit viešbučio.. gali būt, kad teks rinktis iš to, kas yra likę... g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes po pirmos keliones kai uzsisakem tik viesbuti, daugiau tokios klaidos nebekartosim, nes uzsisakyti "Viskas iskaiciuota" paketa, gaunasi daug pigiau ir viesbuciai tikrai buna geri, dideli 4-5 zvaigzduciu, su daugybe visokiausiu pramogu. Kadangi bet kur uz maista mokesite MAZIAUSIAI po 30 euru uz pavalgyma, skaiciuokit kiek susidarys per savaite. O su "viskas iskaiciuota" paketu valgai, geri kiek nori, ka nori, kada nori + labai daug gauni nemokamu paslaugu. Primygtinai nesiulau, bet apsvarstyti butu verta. Na nezinau kiek Lietuvoj tokie paketai kainuoja, pasiziuresiu, bet nemanau, kad butu brangiau valgyti viesbutyje nei baruose.
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2006 07 14, 18:35)
Mes po pirmos keliones kai uzsisakem tik viesbuti, daugiau tokios klaidos nebekartosim, nes uzsisakyti "Viskas iskaiciuota" paketa, gaunasi daug pigiau ir viesbuciai tikrai buna geri, dideli  4-5 zvaigzduciu, su daugybe visokiausiu pramogu. Kadangi bet kur uz maista mokesite MAZIAUSIAI po 30 euru uz pavalgyma, skaiciuokit kiek susidarys per savaite. O su "viskas iskaiciuota" paketu valgai, geri kiek nori, ka nori, kada nori + labai daug gauni nemokamu paslaugu. Primygtinai nesiulau, bet apsvarstyti butu verta. Na nezinau kiek Lietuvoj tokie paketai kainuoja, pasiziuresiu, bet nemanau, kad butu brangiau valgyti viesbutyje nei baruose.

drįsiu paprieštaraut... ax.gif juk važiuoji, kad pamatyt šalį, o ne tam, kad sėdėt viešbutį visą laiką... toliau, mažesni viešbučiai yra kaip tik jaukesni, ir čia ne vien Kretoj, bet daugumoj šalių... bent jau man tikrai labiau patinka tokie jaukūs šeimyniniai wub.gif , nei tie didžiuliai grandininiai standartai... toliau, 30 eurų tikrai ne visada reikia palikt.. labai priklauso nuo vietos kurioje vakarieniauji.. pavažiuokit toliau nuo turistų masių ir puikiausiai dviese pavakarieniausit už 20 eurų.. ir dar vienas dalykas, argi įdomu valgyt viešbutyje... juk graikiškos tavernos, tai dalis jų kultūros, labai svarbi dalis tarp kitko... ir būnant ten valgyti vien viešbutyje nemanau kad faina.. o tuo labiau tas kada nori.. juk vistiek didžiąją laiko dalį praleidžiate ne viešbutyje...
atsiprašau, jei per daug kategoriškai parašiau...
Atsakyti
Na as kalbu apie poilsine kelione, o ne grynai turistine. Vienas dalykas kai nori kuo daugiau salies pamatyti ir net nesiruosi viesbutyje nakvoti ar TIK pernakvoti. Bet jei pasirenki is 10 dienu keliones keleta svarbesniu vietu pamatyti, pavyzdziui 3 dienas is 10, tai geras viesbutis uztikrina ta poilsio kokybe. Man labiau patinka dideli viesbuciai, nes juose yra viskas ko reikia. Taip pat supratau, kad Kretoje dauguma baru yra tolokai nuo viesbuciu, tai pusryciai tikrai bus viesbutyje perkami. Galima pavalgyti ir uz 20 euru, bet kadangi tai atostogos, nesinoretu per daug galvoti apie maisto kainas. As rasau grynai savo ispudzius. Tai kaip man patogiau atostogauti. Su "viskas iskaiciuota" nuo ryto iki vidurnakcio viebucio teritorijoje valgai ivairiausiuose restoranuose, baruose. Visos pramogos nemokamos. Man tai aktualu, nes mes megstam skaniai pavalgyti ir vaziuojam labiau pailseti nei paturistauti , saulutes pamatyti biggrin.gif 100% vaziuosim i Santorini ir i Chania (arciausias miestelis, autobusas nemokamas is viesbucio), o kitur... nebent jei kazka labai idomaus organizuoja viesbutis ar TUI.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 07 14, 21:52)
Supratau... ax.gif  kiekvienam pagal poreikius taip sakant..
aš šiaip niekad nevažiuoju tik ilsėtis, t.y. gulėti prie baseino ar jūros.. man geriausias poilsis yra aktyvus poilsis...


Negaliu sakyti, kad tai vien gulejimas prie baseino ar papludymyje. Man tas irgi atsibostu. Dabartinis viesbutis siulo : badmintona, krepsini, minigolfa, lauko tenisa, stalo tenisa, visokius stalo zaidimus, vandens aerobika, vandens tinklini, papludimio tinklini, vandens dviracius, visokius pasiplaukiojimus, surfinga... Vaikams isvis begale pasirinkimu.
O kur dar pasivaiksciojimai papludimiu ir tai, kad papludymys yra viesbucio teritorijoje thumbup.gif Tikiuosi, kad ten nebus jokiu uzklydeliu... O i Santorini nusprendeme skristi lektuvu, kad kuo maziau vargo butu. 2 zmonems kainuoja apie 400 euru + suvenyrams paskirsim kazkiek. Va ir visos islaidos thumbup.gif Dar anksciau nepagalvojom, bet geriau butumem tokio pat tipo viesbuti uzsisake Santorinyje. Nors, aisku, gal kazkuo daugiau dar susiviliosime pacioje Kretoje.
Man tas "kulturos pazinimo" noras jau senokai yra isbleses, kadangi daug kas yra dirbtina ir tik del turistu. Oi, kiek visko laukia naujoko turisto doh.gif Zmones is turistu gyvena ir tai suprantama. Todel manes nevilioja nei turgus, nei tavernos. Tikiu, kad pavaziavus kazkur giliau i sali, pamatytum ta tikraji gyvenima, bet tik ne turistiniais tapusiuose miesteliuose. Norint pazinti sali, reiktu nuomotis masina ir keliauti. Bet kam tada viesbutis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elnes: 14 liepos 2006 - 22:52
QUOTE(Elnes @ 2006 07 14, 23:49)
Man tas "kulturos pazinimo" noras jau senokai yra isbleses, kadangi daug kas yra dirbtina ir tik del turistu. Oi, kiek visko laukia naujoko turisto  doh.gif Zmones is turistu gyvena ir tai suprantama. Todel manes nevilioja nei turgus, nei tavernos. Tikiu, kad pavaziavus kazkur giliau i sali, pamatytum ta tikraji gyvenima, bet tik ne turistiniais tapusiuose miesteliuose. Norint pazinti sali, reiktu nuomotis masina ir keliauti. Bet kam tada viesbutis?

Na, man tas noras pažinti kitas kultūras tikiuosi niekada neišblės... seniai nelaikau savęs turiste naujoke, taigi, manau, kad skiriu dirbtinius dalykus nuo tikrų.. o dar ir vietiniai draugai padeda tai padaryt, jei kartais suabejoju... ax.gif butent todėl, kad tai padaryta dėl turistų - niekada neinu valgyti į tavernas, skirtas turistams, o važiuoju giliau į kaimelius arba tiesiog einu į svečius pas vietinius... thumbup.gif kas neprilygs jokiai tavernai.. rolleyes.gif ir teisingai sakai, kad norint pažinti šalį, reikia po ją keliaut... vat dėl to aš niekad nekeliauju su turistinėm agentūrom, o visada perku tik bilietus... ir net viešbutį iš anksto retai kada užsisakau... schmoll.gif nebent pirmai ir paskutinei nakčiai... o visos tos viešbučių teikiamos paslaugos, visi tie žaidimai... juk tą patį gali gauti ir LT ar bet kurioj kitoj šalį, kam tada važiuot į Kretą?... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 07 14, 23:43)
o visos tos viešbučių teikiamos paslaugos, visi tie žaidimai... juk tą patį gali gauti ir LT ar bet kurioj kitoj šalį, kam tada važiuot į Kretą?... unsure.gif

Sauluutes man reikia, nes mes vasaros nematom, o Lt kainos seniai prilygsta uzsienio, ne uz ka nevaziuociau i Palanga dabar... Noris vis kazkur kitur pailseti, kazkiek pamatyti. Nenoreciau ir i ta pacia sali pastoviai vaziuoti atostogauti. Mano atostogu idealus variantas, kai pasirenki kelis sau idomiausius objektus salyje, o kita laika poilsiauji.
Atsakyti
Ka gi, atejo laikas si fotoreportaza iskelti i virsu.. ax.gif praejo beveik metai nuo to laiko, kai jis buvo pradetas, ir stai as vel cia, t.y. Kretoj.. vel Velykas praleisiu cia.. tik siais metais jos pora savaiciu anksciau..
savo pasakojimu negaliu konkuruot su kai kuriais cia esanciais, nes is manes pasakotoja tikrai nekokia, bet va nuotraukom pabandysiu pakonkuruot... ax.gif rolleyes.gif

o jei nuo pradzios, tai atvaziavau cia balandzio 2, t.y. pries 2 dienas.. per ta laika dar nespejau daug kazko nuveikti, bet fotike jau yra kelatas desimciu nuotrauku... nesinori kartotis, tai bandysiu nedet tu paciu vaizdu kaip ir pernai.. nes siaip ar taip as vel esu Agios Nikolaos, tame paciame mieste kaip ir pernai, tik siemet pasistengsiu daugiau pakeliaut.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 04 balandžio 2007 - 14:49
Sudominai ir palikai, kaip sakant hihihi.gif Jau galvojau bus nuotraukų, bus kur akis paganyt blush2.gif o čia tau va ohmy.gif tik pavydui padidint mums ......druskos ant žaizdos.......netinginiauk rolleyes.gif laukiam laukiam, tu manai mums čia labai Lietuvoj linksma per tooookį šaltį šiandien blink.gif kad jau pradėjai tai ir užbaik, tsakant ax.gif
Siaubas kaip šiandien šalta, va aš tau pasiskųsiu Lietuvos orais dabar cray.gif Planavau su dviračiu pasivažinėt, bet kai vidury dienos sniego gabalėliai krist pradėjo saulei šviečiant doh.gif nu tai ir baigėsi mano visi geri kėslai schmoll.gif turiu prašymą aciuks.gif Gal gali papūst šiektiek Lietuvos pusėn šiltesnių oro srautų wub.gif

Na juokas juokais, bet nuotraukų tai laukiam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2007 04 12, 17:22)
Šaltmėte, nu kiek gi galima žmones kankint?
Kasdien atsidarau šį puslapį ir............. doh.gif  Dar nėr naujienų nei fotkių. verysad.gif
Suprantu aš tuos tavo l'amour ale ir mes tavojo veidelio pasiilgom. bigsmile.gif

eeeee..... nu sorrius, kankint tikrai nenoriu... doh.gif biggrin.gif nu bet kas daryt, kad prie kompo nei noro, nei tuo labiau laiko nera kada sedet...
nu bet anyway, darau pradzia... ax.gif
Papildyta:
Ka gi, kaip jau rasiau, i Kreta isskridau balandzio 2, t.y. pirmadieni, anksti ryte is Vilniaus. Kadangi tai dar ne turistinio sezono laikas, tiesioginiu skrydziu nera. Taigi pirmasis sustojimas ir persedimas buvo Kopenhagoj. Ten praleidau tik pora valandzikiu ir sedau i lektuva, skrendanti i Atenus. Si karta man pasiseke (palyginti su pernai), ir spejau i visus reisus laiku (skaityti pati pirma posta sioje temoje apie mano pernykste kelione situo paciu reisu). Taigi, apie puse 2 dienos as jau Atenuose ir laukiu lektuvo i Iraklio, tiksliau laukti kaip ir nereikejo, nes bagazo is Kopenhagos laukiau ilgokai ir i sekancio skrydzio check-in jau begau unsure.gif 15:30 sakau "ate" Atenams ir po 35 min "labas" savo mylimai Kretai... wub.gif ax.gif
Papildyta:
cia keletas nuotraukeliu is oro, leidziantis lektuvui i Atenus ir po to i Iraklio...

user posted image

user posted image
Atsakyti
tai vat, apie 17 val as jau Iraklio, ir su savo daiktais (kurie, aciu Dievui, atskrido kartu su manim... nes siaip jau tai buvo siek tiek nerimo, kai sitiek persedimu)... ir dar po geros valandikes as jau Agios, pakeliui prisiziurejusi taip issiilgtu vaizdu, melynos juros su baltomis bangu keteromis, kalnu ir t.t. kalbant apie vaizdus ir orus, tai buvau siek tiek nustebinta... vejo... nes atskridus i Atenus buvo tikrai silta ir teko issirengt iki maikutes.. o Iraklio vel ilindau i savo striukyte, nes vis tik tai sala, ir kaip sako vietiniai, balandzio menesiui labai budinga didelis vejas... siaip ar taip, silta ir malonu... wub.gif

ta vakara nieko daugiau ypatingo ir nenuveikiau... nu patys suprantat... rolleyes.gif

bet isauso antradienio rytas, labai grazus rytas, sauletas, siek tiek vejuotas velgi... ir prasidejo veiksmas...

po pusryciu su draugu sedam ant birbalo ir traukiam i salos pietus, t.y. Ierapetra. Iki jos mazdaug 30 kilometru, pakeliui dar sustojam apziuret Gournia, vieno svarbesniu ir didesniu archeologiniu objektu Kretoj, minojiniu laiku miesto, kuriame gyveno apie 1000 gyventoju, tais laikais tai labai daug.

Nuotraukeles:
user posted image

user posted image

vaizdai is namu, kuriuose gyvenu... wub.gif kuriuose gyvena is sitas laaabai protingas suniukas.. biggrin.gif wub.gif

user posted image

va cia turetu but viena labai grazi nuotrauka, nu bet photobucketas niekaip man nenori jos uzkraut.... doh.gif

sitie du pastarieji vaizdai nuo kalvos, ant kurios yra Gournia, i Ierapetra/Sitia kelia... kelias nuo Agios is pradziu toks, kad net su motociklu nepavaziuosi greiciau nei 50-60 km/h, tik veliau, jam issisakojus, pasukus i pietus, jis kuriam laikui pasidaro tiesus kaip styga ir tada galima pajust visa motociklo variklio galia... bigsmile.gif paskutiniojoje nuotraukoje tolumoje matosi Agios..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 12 balandžio 2007 - 18:27