Įkraunama...
Įkraunama...

Dar kartą Kreta...:)

user posted image
šita nereali nuotrauka, bažnyčia kaip gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kvaida @ 2006 05 09, 13:16)
Labai grazu...Mes geguzes 27 skrendam  wub.gif  O is kur gauti tikro alyvu aliejaus? Taip pat noriu paklausti, ar yra kazkokiu vietu, kur tikrai gali nusipirkti ju tradiciniu daikteliu, ir ar nera pavojaus, kad turistams kisa bet ka... Mes juk ten tokie pazeidziami esam. Paims Brolio alieju, supils i butelius ir sakys, kad tikras... blush2.gif Ka manai?

Ačiū 4u.gif
Na, naminio nežinau ar kur gauti galima... aš mat "su blata" biggrin.gif O šiaip pabandykit turguj (agora vadinasi) pažiūrėt... ten ir visokių kitokių dalykėlių įdomių galima rast... jei pirksit aliejų turguj, tai paprašykit leist pauostyt... turėtum atskirt iš kvapo... mirksiukas.gif jei jau nerasit niekur supilstyto aliejaus, tai tada parduotuvėj žiūrėkit aliejaus "Sitia" 0,3. Esu pati jį išbandžius ir mano graikas sakė, kad jis tikrai geras.. Skaičius 0,3 nurodo rūgščių kiekį aliejuje ir kuo jis mažesnis, tuo geresnis aliejus... Extra virgin aliejuje negali būti daugiau kaip 1 procentas rūgščių. O šitame tik 0.3, taigi, jis tikrai geras. thumbup.gif
O dėl to, kad turistams kiša bet ką, tai gali nesijaudinti, nes graikai labai vertina savo kultūrą ir viską kas su tuo susiję... jie pragyvena pagrinde iš turizmo, taigi tikrai nerizikuoja susigadinti savo vardą ir prarasti klientus...
Geros jums kelionės 4u.gif Aš jau irgi vėl noriu ten... ir kvietimą ne iš vieno žmogaus turiu, tik deja, atostogų jau ne... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes keliauninkes, pries savaite grizau is Kretos, tai bandysiu sudeti cia bent dalele to, ka pamaciau mirksiukas.gif Idesiu ir viesbutuko nuotrauku, kuriame buvau, galbut kai kam bus idomu -specialiai del SUPERMAMU fotografavau blush2.gif


Mes gyvenome Chersonissos kurorte, Ana maria viesbutyje. Antra diena po susitikimo su Novaturo atstovais, siaip ne taip nukeliavom link pacio miestelio ir vargais negalais radome autobusu stotele, is kurios nuvykome i Herakliona, is ten-i Knoso rumus (siaip veza autobusai ir nuo artimu viesbuciu,bet mes i juos pavelavom - grafikai buvo iskabinti registarturoj). Per agentura sios keliones nesirinkom-nusprendem patys pazioplineti. Aisku, karstis - karsta.gif Vaisciodama po sostine, vos patempiau kojas, akys varvejo, burna dziuvo, bet...Stotyje susiradom, kas veza tiesiai i Knoso rumus uz kelis eurus. Is ten idesiu tik viena nuotraukyte. Na, ispudis...Geriausiai pamenu baisiai rekiancius povus, kurie vaikstineja niekieno netrukdomi. Is tiesu, mane nervino kruvos turistu, tauskianciu gidu ir tt. Na bet kas domisi istorija, archeologija, manau tikria turetu buti idomu mirksiukas.gif

Idedu ir kelias viesbutuko nuotraukas-malonus aptarnavimas, puikios vakarienes, triuksmingi vakarai barelyje, vyno gurksnojimas vakare terasoje (ten ankstokai temsta)... wub.gif Na man is tikruju patiko - ne prabangu, bet malonu. Tiesa, girdejau I aukste prastesni kambariai, tai jei ka, prasykites geresniu-pakeicia. Du kambariukai-svetaine ir miegamasis. O kaip jaunavedziams dar ir vyno buteli, bei zvakuciu palieka, gaunate ir FRENCH bed blush2.gif Nepatiko tik tas, kad pusryciai labai anksti 7.30 -9.30val. (man, miegalei, buvo sunku keltis). Ir jei isekliaujate visai dienai, is vakaro prasykite LUNCH BASKET - davinys visai dienai (jei grisite anksciau ir eisite vakarieniaut, uz vakariene jau teks moketi, nes davini jau gavote). Bet, aisku, labiau apsimoka vakarieniauti, nes maitina labai skaniai ir gali prisikraut pilnas lekstes, o davinyje tik 4 kretietiski balandeliai (susukti vynuogiu lapuose ir labai maziukai), bandeles, surio 2 gabaliukai, sumustiakai, koks obuolys ar kriause ir vanduo buteliukuose. Susireguliavom kondicionieriu, temperatura kambary buvo super, todel langu neatidarinejome, uodu jokiu nepriskrido. Tiesa, pirma diena ropinejo keletas skruzdeliu prie bolkono, bet as jas visas sunaikinau ir daugiau ju nebemaciau.
Dar apie baseina:maudemes tik paskutine diena, pries isvaziuojant, nes gylis ten doh.gif 1.25, po to atrodo 2m ir tada 2.70m blink.gif Na man tai per gilu-nardyti kazkaip nepratusi. Tiesa, yra mazas baseiniukas vaikams,bet jis pastoviai budavo tuscias. Salia Supermarket.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siandra: 12 liepos 2006 - 14:24
Toliau-Santorini sala. Sala-pasakiska, bet velgi, beveik nieko nemaciau per neapsakoma karsti (o gal cia tik as jo negalejau pakelti 4u.gif )ir simtus turistu, plaukianciu siaurutemis gatvelemis. Plaukem su Novaturu, zadejo svediska stala plaukiant pirmyn ir plaukiant atgal, bet...Na tai buvo tikrai ne svediskas stalas, jei mes teisingai suprantame ta savoka "svediskas stalas"-maniskiui idejo puses pirsto dydzio 2 desreles, 2 plonus kumpio gabalelius ir sauksteli salotu-tas net susizvenge bash.gif Nu sakyciau, vyrams tai tikrai mazoka. Be to, reikejo atstoveti nemaza eile, kol su savo padeklu privaziuoji iki maisto. Vakarienei irgi ne ka daugiau...Nors as primirksejau, tai man NET TRIS mazus apkepo gabaliukus idejo ! bigsmile.gif lotuliukas.gif Laive ant minkstasuoliu patsisest beveik be sansu, nes turistai tiesiog issidrebdavo ant ju, ir va-trys miega, nors susestu dar +kokie 6...Taigi jieskaisi kietesnes kedutes. Pacioj saloj-kepinantis karstis. Vaziuoja kruvos autobusu, su kruvom turistu. Gidas sake, kad vienisiai cia vaziuoja ziema, kai lynoja, dulksna, apsiniauke...Oi, man patiktu...Sedi su sketuku, medituoji, nes vaizdai atsiveria nerealus...Ramybes oaze, jokiu stumdymusi ir laukimu prie grazios vietos nusifotkint. Idedu keleta nuotraukyciu. Beje, bus pistaciju medzio nuotrauka. Ten ju parduoda po 3,5,10 euru-vietines-skanios. Duoda ragaut vyno, aisku, lasa,bet visai neblogai mirksiukas.gif
Papildyta:
Kelias dienas darom pertraukele ir megaujames saule - tiesa, tik iki 12 val.,po pusryciu, nes tada saule dar nepavojinga. Minusai-labai greitai idegiau, nuo vandens mane isbere, smeliukas labai karstas, gultai mokami...Na bet su savo ranksluostukais mes gana pigiai prasisukom blush2.gif Paguli kelias minutes-ir i jura. Plezai mums patiko trys - pirmasis-reikia nusileisti uola (atrodo baisu, bet imanoma-mums ten labiausiai patiko), nuogas graikas leke per visa pleza, kad mums nusileidima parodyti (malacius) lotuliukas.gif Ten buna labai mazai zmoniu,keletas nuogaliu. Tik kazkuriuo metu atplaukia kokie 4 laivai su kruva turistu ir isleidzia juos pasimaudyti. Kitas-nudistu, kuriame beveik vieni vyrai blush2.gif , bet ten po vandeniu daug akmenu...Na ir treciasis-bendras, kur sugede dusai, taciau irgi grazus uz nugaros vaizdelis (uola). Aisku, galima buvo eiti ir visai i kita puse miestelio, bet man ten plezai nepatiko - vien viesbuciai aplink schmoll.gif Bet vanduo... wub.gif wub.gif Siltas siltas, zydras zydras... wub.gif

Oi, idejus nuotraukas, jas kazkaip sumaise-tai pirmos dvi-is plezo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siandra: 12 liepos 2006 - 14:53
Na, kadangi musu svieziai iskepta seimynele baisiai apsizioplino ir paliko teises namuose, neisdege musu planas issinuomoti masiniuka doh.gif doh.gif doh.gif Taigi daug ko nepamateme cry.gif cry.gif Padepresave pora dienu su vietiniu autiku nuvarem i miesteli Agios Nikolaos. Is ten netycia uztaikem ant vietines agenturos, kuri plukde i Spinalonga - raupsuotuju sala uz 17 euru. Taigi isedom i laiveli. Plaukem pro salas, atsivere tikrai grazus vaizdai (tiesa, maitinimas- doh.gif doh.gif ). Pati Spinalonga-salele su tvirtoves griuvesiais, siurpia istorija ir nuostabiais vaizdais aplink. Anglu kalba isklauseme visa salos istorija. Labai daug kazko ten nepamaciau, bet sujungus vaizdus su istorija-sala siurpinanciai patraukli ir man paliko tikrai dideli ispudi. Ir ta diena, apskritai mums labai patiko. Idedu viena nuotraukyte miestelio Agios Nikolaos, kelias Spinalongos ir keleta vaizdeliu plaukiant laiveliu atgal.
Atsakyti
Dar pamirsau apie Samarijos tarpekli papasakoti. Na...Visu pirma-vaizdai tiktrai grazus (nors iki tarpeklio susiaurejimo man labai primine Slovakija-nepykite, jie kas nesutiksite su mano nuomone, tiesiog man su brangiuosiuoju taip atrode). Karsta, tvanku... karsta.gif karsta.gif Puse kelio nuejus, mano akys nieko nebemato, kojos nebeklauso, galva svaigsta... doh.gif doh.gif Kepure savo nardinu i saltinio vandeni,net nenupurcius visa varvancia dedu ant galvos...Atsigaunu...

Na, nepaisant alinancio karscio, zavejo nuostabus vaizdai, ypac tarpekliui susiaurejus wub.gif wub.gif Didingi kalnai bauginanciai zavejo, saltiniai buvo atgaiva ir kunui, ir sielai...Tiesa,buvo turistu, sumasciusiu kojas saltinyje plauti fool.gif mega_shok.gif , kai toleliau visi kiti pakise savo buteliukus, semesi vandeni gerimui... doh.gif I pabaiga kojos jau pacios ejo, nes nosis uzuode jura bigsmile.gif Pasimaudzius laivu plaukeme namo ir klausemes, kaip grupele graiku visa gerkle dainavo :"We are the winers!" lotuliukas.gif lotuliukas.gif Idedu keleta vaizdeliu.


Pabaigai: Kreta man patiko, taciau man ten truko zalumos, gaivumo...Isdege krumynai, kupstai...Tiesa, malonus zmones, kartais preke dovanojantys uz dyka, nes patikai, kartais mirksintys slapta... blush2.gif Ir jei kada dar ten vaziuosiu, vaziuosiu kokia ziema, kai mazai turistu, nera alinancio karscio...Ir butinai issinuomosiu masiniuka doh.gif Na tikiuosi, jus parsivesite daugiau grazesniu prisiminimu mirksiukas.gif Linkiu patirti kuo daugiau maloniu ispudziu ir nebuti tokiom niurzglom kaip as 4u.gif
Atsakyti
siandra, labai gražios nuotraukos, ačiū..
Su Agios Nikolaos nuotrauka tai tu čia man tiesiai į žaisdą... taip pasiilgau šito žavaus miestuko wub.gif wub.gif , tų pakrančių ir aišku graiko gyvenančio ten... blush2.gif wub.gif

O dėl karščio ir išdžiūvusių krūmų, tai nieko stebėtino... ten reikia važiuot balandžio gegužės mėnesį, kai jau šilta, bet dar nėra to pragaro, viskas žalia ir žydi... gamta pavasarinė, gaivi, jūra jau irgi šilta... tada ir nuveikt daugiau galima, kai karštis neatima visų jėgų...o ir turistų masių dar nebūna, daug daugiau erdvės... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2006 07 12, 17:20)
aciu,siandra, uz reportaza,laaaabai labai grazu wub.gif  4u.gif


4u.gif nera uz ka

QUOTE(Shalimar @ 2006 07 12, 17:33)
As tai nuprotesiu tuoj nuo to Santorinio, taip noriu pamatyti cray.gif Visas foto is neto jau atmintinai zinau... doh.gif


Na ten is tiesu nuostabu-tik nepatarciau vaziuoti per pati turizmo ikarsti.

QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 07 12, 20:52)
siandra, labai gražios nuotraukos, ačiū..
Su Agios Nikolaos nuotrauka tai tu čia man tiesiai į žaisdą... taip pasiilgau šito žavaus miestuko wub.gif  wub.gif , tų pakrančių ir aišku graiko gyvenančio ten... blush2.gif  wub.gif

O dėl karščio ir išdžiūvusių krūmų, tai nieko stebėtino...  ten reikia važiuot balandžio gegužės mėnesį, kai jau šilta, bet dar nėra to pragaro, viskas žalia ir žydi...  gamta pavasarinė, gaivi, jūra jau irgi šilta... tada ir nuveikt daugiau galima, kai karštis neatima visų jėgų...o ir turistų masių dar nebūna, daug daugiau erdvės... thumbup.gif


4u.gif Nera uz ka...Ta diena, kuria praleidome tame miestuke ir kurios metu plaukeme i Spinalonga man is tikruju labai patiko...Miestukas turi savo aura, jei taip galima issireiksti...Tos siaurutes stacios gatveles...Vis norejosi zvilgteleti, kaip tie graikai is tiesu gyvena... blush2.gif Na man sis miestukas paliko nepamirstama ispudi ...Panasus jausmai lanke ir kelioneje po Barselona...Tik tas miestas visai kitoks, bet irgi su savo aura... wub.gif

O del zalumos - drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Noreciau ten nuvykti tada, kada tu sakai...Va tada turbut pajausciau tikraja Kreta, nes...Niu nemyliu as tu turistu (nors pati tokia esu doh.gif )... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama82 @ 2006 07 13, 12:08)
Labiausiai tai mane domino viesbutuk9o nuotraukos....nes mes kaip tik ji uzsisakeme...



Na teritorija jo nera didele ir neprabangi, lyginant su kitais viesbuciais, pro kuriuos tikrai praeisite, bet cia nuo poreikiu priklauso...Man reikejo svaros, jaukumo, patogumo...Viska ten gavau ir likau patenkinta. Jei vaziuociau prie viesbucio baseino padrybsot, tai be abejo, rinkciausi prabangesni mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandra, fotoreportažas thumbup.gif labai gražu. NORIU INFO!!! Su vyru ruošiamės lėkt atostogų ir dabar sukame galvas kur geriau - Kipras ar Kreta. Kas dėl karščio tai ką padarysi, pakentėsim, nes jau "šaukštai po pietų", reik važiuoti biggrin.gif nesinori per atostogas tūnot Lietuvoje, kol yra galimybė ir nelaksto aplink pulkelis mažų padaužų biggrin.gif taigi, noriu sužinoti apie kainas - ar brangu, ar galima valgyti a la kavinėse (kokiose paprastose). Kokiame viešbutyje gyvenote, kokia jo kategorija šalyje? Mums prabangos taip pat nereikia, svarbu, kad būtų švaru ir tvarkinga. Kaip ten su naktiniu gyvenimu, ar tavernose brangu? Na, tai tiek - domina finansinė pusė, jei trumpiau, nes apie pačią salą išsamiai papasakojote su Šaltmėte mirksiukas.gif už ką didelis dėkui 4u.gif lauksiu informacijos...
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2006 07 14, 09:35)
Siandra, fotoreportažas  thumbup.gif  labai gražu. NORIU INFO!!! Su vyru ruošiamės lėkt atostogų ir dabar sukame galvas kur geriau - Kipras ar Kreta. Kas dėl karščio tai ką padarysi, pakentėsim, nes jau "šaukštai po pietų", reik važiuoti  biggrin.gif  nesinori per atostogas tūnot Lietuvoje, kol yra galimybė ir nelaksto aplink pulkelis mažų padaužų  biggrin.gif  taigi, noriu sužinoti apie kainas - ar brangu, ar galima valgyti a la kavinėse (kokiose paprastose). Kokiame viešbutyje gyvenote, kokia jo kategorija šalyje? Mums prabangos taip pat nereikia, svarbu, kad būtų švaru ir tvarkinga. Kaip ten su naktiniu gyvenimu, ar tavernose brangu? Na, tai tiek - domina finansinė pusė, jei trumpiau, nes apie pačią salą išsamiai papasakojote su Šaltmėte  mirksiukas.gif  už ką didelis dėkui  4u.gif  lauksiu informacijos...

Kipras brangesnis uz Kreta smile.gif
Atsakyti
Buvau Kipre, Limasolyje.Nieko ten gero ....Purvas,dulkės...vandeny celofaniniai maišeliai plaukioja...Tik pasisekė kad išvykome i ten organizuojamas keliones i Egiptą (Kairą) ir Izraeli(Jaruzale).Tai daug pamatėm už 300USd.Dabar žydai kariauja, tai abejoju ar leidzia turistus, ir klausimas ar paciam l. norėtusi vaikscioti i ekskursijas kai pro ausis kulkos zvimbia...
Bet cia buvo prieš keleta metu.Dabar nezinau.I kipra nebevaziuociau ir veltui.Beto, viskas l. brangu.Bet gal cia tik man taip nepatiko,buvau 3žv. viešbuty,gal 5žv. kitaip, nezinau.Bet ispudzio sala tikrai nepaliko.Kretoj nebuvau, negaliu lyginti.
SĖKMĖS.
Atsakyti