Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

mes irgi galvojam vaiką pagaliau pakrikštyti ir kartu susituokti bažnyčioj. Tik va iškilo dilema dėl krikštatėvių ir liudininkų... unsure.gif Idealiausia būtų, kad tai būtų tie patys žmonės, bet yra vienas trūkūmas - neturime nei krikšto tėčio nei liudininko. Tai vat ir klausiu žinančių ir nežinančių lotuliukas.gif - ar gali būti dvi krikšto mamos ir dvi moteraitės liudininkės????
P.S. gal viskas ir atrodys jau labai "lezbiietiškai", bet iš nevilties ko tik neprigalvosi.. lotuliukas.gif tik vat ar bažnyčia leis tokį fintą??? g.gif
Atsakyti
Mes dukrytę krikštijom per jos pirmąjį gimtadienį. Daug kas siūlė krikštyt per vyro 30-metį (mėnesiu) anksčiau, bet aš norėjau, kad Šventės kaltininkas būtų vienintelis. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(marlen @ 2008 03 13, 13:46)
merginos,o kaip jusu nuomone atrodo vaiko krikstynos + teveliu santuokos sakramentas g.gif pasisakykit 4u.gif

Jei santuokos sakramento neturit, būtų thumbup.gif
Atsakyti
Dvi krikšto mamos būti negali.
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2008 03 26, 10:35)
Dvi krikšto mamos būti negali.

kodėl??? g.gif ar tokie bažnyčios kanonai?
aš vat ir galvoju, kad geriau dvi krikšto mamos (jei galima), nei krikšto tėtis tik "ant popieriaus"
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 03 26, 12:33)
kodėl???  g.gif  ar tokie bažnyčios kanonai?
aš vat ir galvoju, kad geriau dvi krikšto mamos (jei galima), nei krikšto tėtis tik \"ant popieriaus\"


jei krikstini, reiskias zinai kanonus. O jei nezinai - reiskias netiki...tai kam tada krikstyt tik \'ant popieriaus\'?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.8 @ 2008 03 26, 12:44)
jei krikstini, reiskias zinai kanonus. O jei nezinai - reiskias netiki...tai kam tada krikstyt tik \'ant popieriaus\'?

negali žmogus žinoti viską ir visada.
Atsakyti
nuėjau pas kunigą ir pasiklausiau dėl dviejų krikšto mamų - pasirodo negalima schmoll.gif o taip norėjosi... verysad.gif tai viena bus "tikroji", o kitą pavadinsim krikštynų liudininke.
Viena krikšto mama būti gali. 4u.gif
Atsakyti
Mažylį krikštysim per jo pirmąjį gimtadienį: šventė dviguba - kaltininkas vienas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes planuojam atšvęsti sūnuko krikštynas ir savo vedybų 10-as metines ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, mamytės,

Mes taip pat planuojam krikštyti savo mažių ir patys bažnyčioj susituokti mirksiukas.gif Turėtų būti smagu, nes svečiai tie patys, o ir šventė šeimyninė 4u.gif
Atsakyti
nA pas mane irgi sia vasara tokia pati situacija bus,tai niekaip nesugalvoju nuo ko cia pradaeti,koki scenariju sugalvoti,zodziu galvoje tikra makalyne blush2.gif tik labai gerai kad dar laiko yra thumbup.gif
Atsakyti
Mes plauojame ir krikstynas
ir baznytie santuoka
Atsakyti