Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

Mano leliaus krikstas per mano gimtadieni bus, bet noriu tik vaiko sventes, todel savo gimtadieni aukoju rolleyes.gif Nepatinka man sudvejintos sventes schmoll.gif Ir ta ir ta kazkaip prasmes tada netenka rolleyes.gif . Mums krikstynos bus kartu su seses vaiku, tai ir taip uztenka issiskyrusiu nuomoniu, o jei dar aplamai kazkokia kita proga butu, tai visai nzn doh.gif
Atsakyti
mes irgi dubliuojam mazosios krikstynas su mociutes 50- meciu , is tikruju ir mano gimtadienis turetu buti - bet jau negasdinam sveciu - nes pamanys , kad visai isprotejom tongue.gif
Atsakyti
Savo dičkį krikštijau, kai buvo mano ir mano tėčio (mes gimę tą pačią dieną biggrin.gif ) 25 ir 50 metų jubiliejai.
Mažių planuojam krikštyti vėl per jubiliejus - 30 ir 55 metų.
Taip kad pas mus šventė bus sutrigubinta, bet nieko blogo tame nematau. Svarbiausia viską gerai suplanuoti thumbup.gif .
Atsakyti
Mes tai irgi darem krikstynas ir buvo musu su vuru vestuviu metines.Na aisku pirmoj vietoj buvo krikstynos smile.gif
Atsakyti
mes taip pat galvojam krikštyti ir tą pačią dieną šliūbą paimti blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi savo vyresnėlę krikštijom per mano gimtadienį, bet mes net neužsiminėm apie jį. Kas žinojo pasveikino, kas ne, tai ne.
Juk svarbiausias yra mažius tą dieną. biggrin.gif
Atsakyti
Artėja mano 30-metis ax.gif . Pamasčiau, pamasčiau ir sakau, gal ir pakrikštyt mūsų mažylį? rolleyes.gif Svečiai bus tie patys, o ir jubliejus "nebus toks skaudus". Pirmam plane vis vien bus krikštynos... thumbup.gif drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O mes galvojam gal krikstyt savo mazyle per Kaledas? ka manot? ax.gif
Atsakyti
Musu dukros krikstynos vyks per jos treciaji gimtadieni.
Kadangi,nemazai jos ir musu draugu,bei artimuju gyvena ne lietuvoj ir sunku keliskart privazineti,bandysim kaip sakant,ske,du zuikius nusauti vienu suviu biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi planuojam švęsti krikštynas + mūsų su vyru 30 - mečius, aišku pirmoj vietoj bus krikštynos, bet kartu paminėsim ir jubiliejus, kadangi svečiai vis tieke tie patys, tai balių nusprendėm vieną padaryt blush2.gif
Atsakyti
merginos,o kaip jusu nuomone atrodo vaiko krikstynos + teveliu santuokos sakramentas g.gif pasisakykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2008 03 10, 00:48)
Mes irgi planuojam švęsti krikštynas + mūsų su vyru 30 - mečius, aišku pirmoj vietoj bus krikštynos, bet kartu paminėsim ir jubiliejus, kadangi svečiai vis tieke tie patys, tai balių nusprendėm vieną padaryt blush2.gif

Mūsų scenarijus bus lygiai toks pats, tik kad mes švęsim 35-mečius. Mes irgi norėjom sudėti į vieną ir padaryti COOL, nusamdėm fotografą, muzikantus...aišku saldumynai išskirtiniai...vietoj mažų daug norisi didelio vieno ir svečiams linksmiau ir mums rūpestis tik vienas blush2.gif Sakėm iki 12 viskas bus susiję su vaiku, po 12 šventė suaugusiems biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(marlen @ 2008 03 13, 14:46)
merginos,o kaip jusu nuomone atrodo vaiko krikstynos + teveliu santuokos sakramentas g.gif pasisakykit 4u.gif

Jeigu su kunigu susitarsit tai ir pirmyn biggrin.gif Tikrai nematau asmeniškai aš nieko blogo 4u.gif
Atsakyti