Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

Mes metukų proga savo mažei taip pat padovanosime ir krikšto dovaną.
Bet jei tai būtų kieno nors kito gimtadienis ar jubiliejus, tai aš nenorėčiau kartu daryti krikštynų. Tuo labiau, jei tai būtų vestuvės. Aš manau, kad per vestuves visą dėmesį turi gauti jaunieji, tik tada tai bus tikros vestuvės, kurias norėtųsi pakartoti mirksiukas.gif . O per krikštynas taip visą dėmesį norėčiau atiduoti tik savo vaikui wub.gif .
Bet, aišku, kiekvienas renkasi pagal savo norus ir galimybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Britva @ 2006 09 21, 22:28)
Mes metukų proga savo mažei taip pat padovanosime ir krikšto dovaną.
Bet jei tai būtų kieno nors kito gimtadienis ar jubiliejus, tai aš nenorėčiau kartu daryti krikštynų. Tuo labiau, jei tai būtų vestuvės. Aš manau, kad per vestuves visą dėmesį turi gauti jaunieji, tik tada tai bus tikros vestuvės, kurias norėtųsi pakartoti mirksiukas.gif . O per krikštynas taip visą dėmesį norėčiau atiduoti tik savo vaikui wub.gif .
Bet, aišku, kiekvienas renkasi pagal savo norus ir galimybes 4u.gif





Patikėkit to dėmesio pakanka ir vieniems ir kitiems (žinoma jeigu krikštatėviai ir piršliai (arba buvę pirsliai) nemiega silkinėse doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(haski @ 2004 07 13, 15:06)
Kai krikstyjom vaika, kartu ir sliuba emem

Mano tėvai irgi taip pat padarė. brolį krikštijo ir tą pačią dieną toj pačioj bažnyčioj šliubą ėmė
Atsakyti
O mes apturesim trigubas krikstynas ax.gif (savo vaikus krikstysim ir vyro brolio vaiko krikstateviais busim...). Bus liuks thumbup.gif Tuo labiau, kad vaiku svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes vasarą ruošiamės šliubą imti (susituoke esam tik civiline santuoka) ir mažyli krikštyti. man rodos thumbup.gif thumbup.gif nes svečiai tie patys, ir išlaidų mažiau.

kiek paskaičiau kažkaip nesiderina jei krikštynos ir koks nors metų jubiliejus, pvz., 30 metų ar dar geriau kai kažkas rašė g.gif 50 metų močiutei - visai ne į temą g.gif
Atsakyti
Pas mus abieju vaiku krikstynos sutampa su musu su vyru susipazinimo metinimis wub.gif Mes susipazinom rugsejo pradzioje ir taip vaikus krikstijom mirksiukas.gif Taip ir gaunasi kad niekad nepamirstam tos dienos blush2.gif
Atsakyti
Mes esam nusprende krikstint savo mergyte per musu vestuviu desimtaji jubilieju.Kartu ir izadus atnaujinsim ir vaikuciui svente padarysim.Baliu didziuli planuojam daryt,bet kai vienu suviu du zuikiai bus nusauti, tai ir pinigeliai ne,toki dideli atrodys isleisti smile.gif
Atsakyti
Pas mus per krikstynas buvo keturguba svente-abieju vaiku krikstynos,vyro ir dukros gimtadieniai.Ir tikrai niekas nebuvo nuskriaustas ar uzmirstas.Svente netgi labai buvo pavykusi thumbup.gif .
Atsakyti
na man tai kokios šventės sudvejintos g.gif jei sakramentinės - šliubas+ krikštas, tai thumbup.gif , bet jei bobutės 70-metis, tai schmoll.gif
Atsakyti
Mes pirmąjį vaikutį krikštijom per mūsų vestuvių metines.Vistiek niekas net neužsiminė apie jas,svarbiausias buvo vakutis 4u.gif Antos dukrytės krikštynas suplanavau be jokio sudvejinimo.Tiesiog šventė jos vienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

MEs ir sia vasara ruosiam diedele svente- dukrytes vieneri+krikstynos+mano gimtadienis. Nelabai man tas patinka, bet kad kitaip nelabai iseina, kadangi vyrui sia vasara vienintelis laisvas savaitgalis. doh.gif
Mano nuomone, krikstynos seimos svente ir jas noreciau pamineti seimo rate, o vakare jau gerai atsiselti uz gimtadieni su seima ir visais draugais. Tuo tarpu vyras nori, kad visi draugai ir artimieji pamatytu, kaip musu Zuika krikscione tampa smile.gif
Gal galit patarti kaip tas sventes sujungti ax.gif Gal sventusios gali pasidalinti patirtimi. Aciu butu...
Atsakyti
Mes irgi krikstysim suneli per mociutes 50-meti. Is vienos puses gerai, nes balius vienas ir islaidu maziau, o is kitos - nesinori "vogti" is mociutes jos sventes. Bet kitos iseities nera, kadangi kriksto mama (mano sese) atvaziuoja is uzsienio ir tik savaitgaliui. Tikiuosi, kad mociute labai nesupyks, jei pora sventes valandziukiu skirsime ir vienintelio anukelio krikstui pamineti smile.gif
Atsakyti