Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

:aciuks:uz idejas
Atsakyti
O ka tokia prga nesti dovanu: Jei berniuko krikstynos(kuriose vyraas krikstotevas as paprastas svecias(nes laukiuosi wink.gif ir vestuviu atsventimas(po mazdaug 5 metu gyvenimo?) Patarkit!!! smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos..

...oi turim didziule svente ir pareiga.. su vyru esam pakviesti buti seses vestuviu liudininkais ir tuo pat metu vyksianciu ju sunelio krikstynu krikstotevais 4u.gif 4u.gif
labai daug atsakomybes ir pareigu ir nezinau nuo ko pradeti... verysad.gif o pradeti jau skubiai reikia nes si svente rugpjucio viduryje..... blink.gif laiko labai mazai... patirties nulis... minciu kratinys... verysad.gif ...
taigi prasau jusu gal kuri esate buvusi tokioje situacijoje... patarkit man...
pati niekda nesu buvusi nei liudininke vestuvese, nei krikstomama... verysad.gif net neitariu kaip viska suderinti, nepamirstant vestuviu ir kriktynu progos...

lauksiu jusu minciu blush2.gif ax.gif

Atsakyti
na paneles kur jus... unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
na sakyciau pasizvalgyk ir po vestuviu skyreli tu g.gif padaryk bendra laikrasti : Krykstukas-vestuviukas ar pan g.gif isakymai tevam tinka, kas dar g.gif zaidimu kokiu sugalvoti reikia. butelys vaikui kai sukaks 18m atidaryt irgi tiktu, jauniesiem kaip ir vaikui palinkejimu buteliai ar iremintame lape tiktu g.gif viskas tinka, manau g.gif

O tiksliai, kokie zaidimai tiktu krikstynom??? g.gif
Atsakyti
mazhulia gerai patarė. Pabandyk sujungti kažkaip tas abi progas. arba jei ir nesujungti tai bent laiką kažkaip paskirstyti, kad pvz tuo laiku bus minimos krikštynos, o tuo metu vestuvės. aš pati tokioj situacijoj nebuvau ir tikrai siunkiai įsivaizduopju kas kaip turėtų vykti.

Kaip sakoma lengva patarinėti, kai ne tau pačiam tai reikia įgyvendinti.
Sėkmės tau nes manau tikrai sunkus darbelis tavęs laukia.
Atsakyti
AŠ SAVO VAIKIUKĄ TAIP PAT GALVOJU KRIKŠTINTI PER VYRO 30 - METĮ. O TAIP PAT IR VESTUVIŲ METINĖS TĄ PAT DIENĄ IŠEINA (6 METUKAI KAI VEDE)
Atsakyti
dekui uz patarimus paneles... 4u.gif na bandysiu kazkaip sutalpinti viska.. tik akzi kokie zaidimai krikstynoms tinka? schmoll.gif g.gif .. gal kas zinot...
Atsakyti
žaidimai:
I
Ant lapelių surašote ką kas darys po vestuvių ar kokius nors pasižadėjimus, pvz: gimtadienio tortą kepsiu aš, ryte valgyt darysiu aš ir t.t tada tuos lapelius sukišti į balionus ir liepti pūsti kol sprogs, jei vaikutis baikštus, galima duoti traukti.
II
Dovanų šulinys. Vaikystės žaidimas, kai žmogus pasilėpęs už širmos žvejojančiam kitam žmogui prie pagalio ar meškerės prikabina kokį lapelį, ar vokelį su žodžiais, jei traukia vaikai gali būti žaislai, šaldainiai. Vėl galima traukti pasižadėjimus, pvz: du bučkai tėčiui, mamai, apkabinimas krikšto tėčiui. Žinoma neužmirškite to nufotografuoti.
III
Svečiams išdalinate lapelius su įvairiais žodžiais iš pasakos, o jūs skaitote tą pasaką ir kai ištariate tą žodį, žmogus turėjęs lapelį su tuo žodžiu kažką daro, pvz: per vestuves moteris geria šampaną, vyras vandenį, valgo saldainį, bučiuoja vaikutį, dovanoja lauko gėles, skina braškes ir t.t


Gal ko nors dar reikia ? biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Patirties turiu, nes jau buvau svočia, ir du kartus krikšto mama blush2.gif
Per daug giruos, bet kas šuniui uodegą pakels jei ne jis pats biggrin.gif
Atsakyti
na matote toje sventeje bus daug zmoniu, manau apie 50 g.gif tai nzn kaip su tais zaidimais visais.. visu sukelti isjudinti negali bus didelis erzelynas, o kazkaip ne visiems uzsiemima sugalvoti ir tik kai kuriuos itraukti velgi neiseina... g.gif neturiu supratimo kaip daryti...
verysad.gif o kad ir gamtoje .. gal zinai kokiu nauju zaidimu? g.gif .. na tie buteliai tarp koju, kojos atpazinimas ir t.t. nebeidomu jau ..
Atsakyti
Na visų tikrai neišjudinsi, nes tikrai daug žmonių. AR TAU GREIT REIKIA ? Nes šį savaitgalį kaip tyčian dar vienose vestuvėse turiu būti, tad daug darbų laukia. RAŠYK Į až, greičiau rasiu atsakymą. Einu pagalvosiu kokių nors dar žaidimų.
Atsakyti
Savo sūnelį irgi planuoju krikštyti per savo 30-metį. Labai skrupulingai planuoju. Norisi, kad nebūtume nuskriausti abu. Visus svečius pakviesime į bažnyčią, į mišias, kurių metu bus pakrikštytas sūnelis ir palaiminta mūsų šeima, o paskui visi vyksime į kavinę. Rašausi scenarijų. Turėtų būti visai smagu.
Atsakyti