Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

Nemanau, kad tokia situacija bloga.. Pasidarai bendra svente ir tiek.. Sia vasara mano brolis veda ir kartu vaika pasikrikstys, as eisiu i tos mazyles kriksto mamas... Tai ir maziau islaidu... ir viska kartu pasidarai..
Atsakyti
Mes su vyru irgi nuspręndėm, kad krikštynas ir vestuves kelsim kartu. Ne tik dėl išlaidų, bet šiaip, man labai gražiai atrodo dvigubos šventės. biggrin.gif
O dėl baltos suknelės, tai jei gražu balta suknelė, tai kodėl gi neapsirengus būtent tokios. Klausimas, kiek šiais laikais išteka skaisčių merginų?O balta būtent tą ir reiškia... tongue.gif Man pačiai niekad tradicinė balta nepatiko, tad jau dabar renkuosi kitą spalvą. Chilli teisi, kiekvieno teisė rinktis...
Atsakyti
Mes savo sunu krikstysim per vestuviu metines ir per jo puse metuku sukakti smile.gif Manau padarysim cool svente
Atsakyti
MES DUKRYTE IRGI KRYKSTIJOM PER MANO GIMTADIENI IR VESTUVIU METINES TIKRAI BUVO LABAI FAINA thumbup.gif
Atsakyti
mes krikštysim per mažės pirmąjį gimtadienį. iš pradžių galvojau, kad gal reikia dvi šventes daryti, bet po to apsisprendėm, kad tokios dvi šventės suderinamos. turėtų gautis visai šauniai, jei tik orai mums bus palankūs biggrin.gif
Atsakyti
O ką jūs dovanojat vaikiukams krikštynoms? Manajai lygiai du metai, ir sutampa taip pat? smile.gif
Atsakyti
Mes žadam daryti krikštynas ir vestuves kartu bažnyčioje, nes tuokėmės prieš 5 metus be bažnyčios. Baltos suknelės antrą kartą aišku nesidėsiu, nors kas žino, gal nuomonę pakeisiu iki to laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 04 03, 21:43)
Tai susituokit civilines metrikacijos skyriui. Ten tikejimu neklausia. O kur krikstysit vaika - tai jau abu turit nuspresti, ar vaikas bus pakrikstytas tavo baznycioj (sinagogoj, cerkvej ar dar kur) ar jo baznycioj (sinagogoj, cerkvej ar dar kur).

Off Topic, bet sinagogoj geriau nebandykit prašyt, kad pakrikštytų, bo rabinas infarktą gaus nuo tokio prašymo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune7 @ 2005 04 04, 10:53)
Aciu labai uz atsakyma  mirksiukas.gif . As tai esu provaslave, ojis tai katolikas. Tai va ir girdejau, kad gal kokiu sliubu reikes eiti, nes norim katolikiskai krikstyt. Reikes paklausti tikrai, gal nieko baisaus. Ne bus ipatingai sudetinga

Tikrai neprivaloma, net jei būtum musulmonė, jei sutinki su tuo, kad vaikas būtų auklėjamas katalikiškai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Racegirl @ 2005 05 13, 12:51)
mes krikštysim per mažės pirmąjį gimtadienį. iš pradžių galvojau, kad gal reikia dvi šventes daryti, bet po to apsisprendėm, kad tokios dvi šventės suderinamos. turėtų gautis visai šauniai, jei tik orai mums bus palankūs biggrin.gif


Mes irgi nusprendem pirmojo gimtadienio proga vaikui kriksta padovanoti... Manau tai didziausia dovana! wub.gif
Atsakyti
Reikia ptarimo ax.gif Ruosiames krikstyti savo suneli,susiraseme CMB kai laukiausi,todel baliaus nedareme tik pasedejome su liudininkais restorane :rolleyes:Giminems baliu planavome vasara,bet sliubo imti neiseina(yra priezasciu) todel norim padaryti kaip ir toki musu vestuviu paminejima,kadangi iki siol ziedu neturime,planuojame per krikstynas juos pasventinti ir uzsideti smile.gif ,tik kaip visa ta rituala ir kada atlikti?Baznycioj vargu ar kunigas sutiks,manau tik pasventins ziedus g.gif tai kur juos uzsideti?Gal kai visi suses prie stalo ir eigoje iskilmingai pranesti,kad stai sutvirtinam savo sprendima buti kartu ir pan. g.gif
Gal kas turi kokiu ideju unsure.gif
Atsakyti
Mes švesim ir krikštinas ir vaikučių Pirmaji gimtadieni nemanau kad tai yra blogai
Atsakyti