Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

g.gif mes taip pat kažką panašaus galvojam, dvigubą šventę daryt, bet mes šliūbo neimsim
Atsakyti
NA ZIUREKIT ARGI NEGRAZU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
As senu paziuru ir tokiu atveju baltos suknios nesivilkciau. Kazkaip keistai tai atrodo (cia as apie sunkneles spalva, ne apie vaika)... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 07 kovo 2005 - 20:31
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 03 07, 20:30)
As senu paziuru ir tokiu atveju baltos suknios nesivilkciau. Kazkaip keistai tai atrodo (cia as apie sunkneles spalva, ne apie vaika)...  g.gif

ax.gif o tukstanciai nuotaku su BALTOM sukniom , bet be leliu tokios SKAISCIOS ???? rolleyes.gif
Atsakyti
O MAN LABAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif AŠ IR PATI TAIP DARYSIU ax.gif IR NIEKO ČIA BLOGO NEMATAU
Atsakyti
MAN IR LABAI GRAZU TIK KAD CIA BUVO MANO MAZYLES KRIKSTATEVIU VESTUVES, O KITA SAVAITGALI KRIKSTYNOS blush2.gif
Atsakyti
Ir man panasi situacija gali buti. Bent jau mest planuojame taip daryti. Sia vasara musu vestuves ir tuo paciu norim pakrykstit suneli. Bet turiu problema, gal kas gali padeti. Musu tikejimas skirtingas sad.gif , kokiu problemu gali atsirasti tokioj situacijoj. Ir kaip jas isspresti. Padekit kas ka zino.
Atsakyti
Tai susituokit civilines metrikacijos skyriui. Ten tikejimu neklausia. O kur krikstysit vaika - tai jau abu turit nuspresti, ar vaikas bus pakrikstytas tavo baznycioj (sinagogoj, cerkvej ar dar kur) ar jo baznycioj (sinagogoj, cerkvej ar dar kur). Del vaiko krikstynu, kiek girdejau, tevai neturi buti tos pacios religijos ispazinejai. O jei nori krikstyti baznycioj (jei esi katalike), tai tiesiog nueik pas kuniga ir su juo pasikalbek. Dar kazka girdejau apie pusini sliuba, bet tiksliai nezinau, tai nerasysiu (klausk kunigo).
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 04 03, 21:43)
Tai susituokit civilines metrikacijos skyriui. Ten tikejimu neklausia. O kur krikstysit vaika - tai jau abu turit nuspresti, ar vaikas bus pakrikstytas tavo baznycioj (sinagogoj, cerkvej ar dar kur) ar jo baznycioj (sinagogoj, cerkvej ar dar kur). Del vaiko krikstynu, kiek girdejau, tevai neturi buti tos pacios religijos ispazinejai. O jei nori krikstyti baznycioj (jei esi katalike), tai tiesiog nueik pas kuniga ir su juo pasikalbek. Dar kazka girdejau apie pusini sliuba, bet tiksliai nezinau, tai nerasysiu (klausk kunigo).



Aciu labai uz atsakyma mirksiukas.gif . As tai esu provaslave, ojis tai katolikas. Tai va ir girdejau, kad gal kokiu sliubu reikes eiti, nes norim katolikiskai krikstyt. Reikes paklausti tikrai, gal nieko baisaus. Ne bus ipatingai sudetinga
Atsakyti
QUOTE(klajune7 @ 2005 04 04, 10:53)
Aciu labai uz atsakyma  mirksiukas.gif . As tai esu provaslave, ojis tai katolikas. Tai va ir girdejau, kad gal kokiu sliubu reikes eiti, nes norim katolikiskai krikstyt. Reikes paklausti tikrai, gal nieko baisaus. Ne bus ipatingai sudetinga

JEI TU ESI PAKRYKŠTYTA IR PRIĖMUS KOMUNIJĄ TAI JOKIŲ PROBLEMŲ NEBUS smile.gif
Atsakyti
as dalyvavau Prancuzijoje draugu vestuvese..Ten jau iprastas dalykas,kad du jaunuoliai
kartu apsigyvena,susilaukia vaikucio po keliu metu,o kai vaikutis ugteli, ar kai nusistovi finansine padetis, tada surengia dideles vestuves,kartu pakrikstydami vaikiuka..Man tai buvo labai liuks ideja - susirinko daug sveciu, vaikuciui padovanojo auksine apyranke su jo vardu, tevelius sveikino,kartu baznycioje sutuoke ir krikstijo..gavosi tokia bendra seimos svente wub.gif nu man tai visai nieko ideja biggrin.gif
mes tai tuokemes tik Kauno rotusej,baznycioj ne..tai mastom sia vasara daryti krikstynas ir sliuba imti, bet kad krikstynu neuzgoztu ax.gif
kiekvieno teise rinktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 07, 10:14)

kiekvieno teise rinktis smile.gif


TIKRA TIESA 4u.gif
Atsakyti