Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

O ka jus patartumet tokiu atveju....Mano vyro sesuo irgi turi leliuka ( na tik 1 men skirtumas su musu), na ir krikstynas ji noretu svesti kartu su musu lialka...Nesu su ja ypatingai susidraugavus, ir ta ideja kazkaip man dar nelabai g.gif ...Nors kai pagalvoji, gal ir nieko - brolio ir sesers vaikai krikstijami g.gif Vyras man pasake, kad jis darys taip kaip as noresiu - kartu arba atskirai. O ir krikstyti ji pasiryzus kai leliukas paaugs, na kaip ir mes wink.gif , o anksciau mums niekaip neiseina...Kazkaip dvejoju ir nezinau kaip cia man apsispresti, kad paskui nesigaileti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (rikitikitaki @ 2004 08 27, 01:01)
Mano vyro sesuo irgi turi leliuka ( na tik 1 men skirtumas su musu), na ir krikstynas ji noretu svesti kartu su musu lialka...Nesu su ja ypatingai susidraugavus, ir ta ideja kazkaip man dar nelabai g.gif ...

Pirma susidraugauk su giminėm, tada baliai bus linksmesni biggrin.gif biggrin.gif

O mes savąjį per savo vestuvių metines krikštijom, ir kas čia blogo? Jokio balagano.Mes niekam nesakėm, kad mūsų vestuvių metinės, visus kvietėm į krikštynas, o kas prisiminė ir mūsų šventę, buvo tik smagiau rolleyes.gif
Atsakyti
As noreciau maziu pakrikstyti per vyro gimtadieni, tai bus ketvirtadienis. O tokia diena kriktyja? g.gif
Atsakyti
Kunigui jokio skirtumo, kada krikštyti wink.gif
Atsakyti
ka manot apie tokia situacija?
Atsakyti
Nematau nieko blogo... Vistiek vestuviu superiniu nebedarysit? O siais sunkiais laikais tuo budu nusausit du zuikius (turesit maziau islaidu) smile.gif
Atsakyti
Mes emem siuba ir kartu krikstijom vaika thumbup.gif , buvo tikrai viskas fainai ir maziau pinigu reikejo.
Atsakyti
Mes emem sliuba ir kartu krikstikom suneli. Tai nieko blogo. ir pinigeliu susitaupe. thumbup.gif
Atsakyti
manau,cia visai faina.kadangi mes dar ensusituoke ir vaikas nepakrikstytas,o ir tas,ir tas planuojama kita vasara,tai jau apgalvojau toki varianta thumbup.gif
Atsakyti
o kaip tada su dovanom? drauge nori daryti ta pacia diena...as ir liudininke ir krikstamote smile.gif
Atsakyti
o kam demesys bus skiriamas - vestuvems ar krikstynoms ir kaip svesite. Kaip su dovanomis?

Man nepriimtinos dvigubos sventes, nes gaunasi, kad normaliai neskiriamas demesys nei vienai sventei.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 11 13, 13:09)
o kam demesys bus skiriamas - vestuvems ar krikstynoms ir kaip svesite. Kaip su dovanomis?

Man nepriimtinos dvigubos sventes, nes gaunasi, kad normaliai neskiriamas demesys nei vienai sventei.

o mNan reix persiplest tongue.gif bet smagu! dziaugiuosi,kad mano drauge tuoksis thumbup.gif
Atsakyti