Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

Kai krikstyjom vaika, kartu ir sliuba emem, dar ir tecio gimtadienis buvo ta diena. Esam labai patenkinti, kad nusprendem padaryti triguba svente, nes buvo tie patys zmones ir islaidu buvo dvugubai maziau biggrin.gif , o svente gavosi liuks thumbup.gif
Atsakyti
aš- prieš bet kokias sudvejintas šventes, nes nė vienai nėra skirta reikiamo dėmesio, o ir publiką ir vietą aš norėčiau skirt vis kitą konkrečiu atveju, suplaktas balaganas, tik taupumo sumetimais gal apsimoka, bet tai ir ateinantys supranta rolleyes.gif, o jie tai į bankrotą gali išeit-nešt dovanos vienos neišeina, jei ir suaugusį, ir vaiką sveikini rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vaikucio krikstynos sutaps su jo pirmuoju gimtadieniu. nemanau, kad tai yra kazkas blogo, tik aisku dovanu maziau gaus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Zadu baliu daryti gamtoje ir noriu, kad jis butu isismintinas visiems dalyviams. gal turit kokiu idomiu, orginaliu ideju sia dviguba svente padaryti nepamirstama ir ispudinga.
Atsakyti
Savo dvynius krikstijom ta pacia diena kaip ir musu veseles metines. Viskas buvo lux thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kazkaip fainai - ta pati baznycia, panasus oras..
Mano giminaite tai tuo paciu ir tekejo, ir vaika krikstijo. Taigi buvo ir vestuves , ir krikstynos. Nieko bloga cia nematau
Atsakyti
Visu pirma labas Rimte, cia Milutes mamyte smile.gif Tavo ex klasioke biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O del svenciu, tai as labai noreciau savo mazosios gimtadieni ir krikstynas kartu atsvesti smile.gif
Atsakyti
mes mazyle ruosiames krikstyti liepos 31d. kaip tik iseina ir musu vestuviu 6 metines, mes taip net neplanavom specialiai, tiesiog taip sutapo, bet manau, kad tai puiku. thumbup.gif
Atsakyti
Visdelto nusprendeme nekrikstyti vaiko per tetes gimtadieni. Jei butu ne trisdesimtmetis, tai gal ir gerai. Butu pirmoj vietoj vaiko krikstynos, o po to gimtadienis, o dabar ganasi atvirksciai. Gimtadieni jau atsokom. Issinuomavom kavine. Pirmasyk pajutau ta malonuma, kad nereikia lakstyti apie sveciu, pati nepervargusi nuo maisto ruosimo ir po to nereikia plauti indu. Kazkaip kyla pagunda ir krikstynas taip atsvesti, bet tikriausiai finansai pasakys
"ne".
Atsakyti
o mes savo 2.gif mazyte krikstijom per sesutes penkiu metuku gimtadieni
Atsakyti
QUOTE (SANTA @ 2004 08 02, 23:33)
o mes savo 2.gif mazyte krikstijom per sesutes penkiu metuku gimtadieni

ir kaip padalijote demesi, svecius ir prioritetus tarp svenciu kaltininku.
Penkiamete jau pakankamai dideli, nori ir savo draugu pasikviesti - o kaip jie atrodyti per krikstynas.
Nebent kvietete tik draugus ir gimines su vaikais...
kazkas vienas per dviguba svente visada lieka nuskriaustas.
Na, isskyrus ta atveji, kai tai yra krikstijamojo gimtadienis - tada gal tik jis maziau dovanu gaus.
Atsakyti
As uz sudvejinta svente tik tuo atveju ,jei ta svente to paties zmogaus.O jei sumastoma svesti keliu zmoniu sventes tuo paciu metu,man kazkaip ne dry.gif Is taupymo sumetimu,tai seimininkams taip,pigiau.Bet sveciams...Tai kvieskim svecius,pasakykim,kad svenciam mano,mano vaiko gimtadienius,krikstynas,ir dar ikurtuves doh.gif Tai kiek zmones dovanu tures pirkt.Nezinau,ar noreciau eit i toki baliu.O be to,jei yra zmogaus svente,reikia visa demesi skirt jam.O kaip po lygiai paskirstyt,jei svenciamos keliu zmoniu sventes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheburashka: 03 rugpjūčio 2004 - 12:33
Na as buvau papuolusi i sudvejinta svente-buvo draugu vaiko krikstynos ir draugo mamos 55-metis. Kazkokia nesamone-as ta moteri vos 2 kartus buvau maciusi-nei pirkt jai dovana nei nepirkt. Tai vaikui krikstynoms pirkom dovanele, o mamai jubiliatei tik geliu puokste. Bet man tai nesamone buvo,nes mazdaug buvo susirinke motinos gimine-visi pagyvene zmones, tai krikstynos buvo prisimintos gal pirmasias 15 min ir viskas.Vaikas pavargo, eme zysti ir ji nuveze namo, o mes likom tarsi 55-meti svesti. Dar reikejo tostus jubiliatei sakyti-zmogui,kurio nepazysti ir sokti pagal Jungenu kaimo kapelos muzika. Dar tokiam balagane nesu dalyvavusi
Atsakyti
QUOTE (Nike @ 2004 08 26, 12:09)
Dar reikejo tostus jubiliatei sakyti-zmogui,kurio nepazysti ir sokti pagal Jungenu kaimo kapelos muzika. Dar tokiam balagane nesu dalyvavusi

laugh.gif laugh.gif nugi neblogai turėjo būti
Atsakyti