Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

na pas mus kaip irgi gaunas dvi sventes bet tai bus sunelio gimtadienis tik kad anskciau siek tiek, nes iseina paprasta diena, o ne visi gali ka kviesim smile.gif
Atsakyti
O mes krikštynas darysime per mano ir sūnelio gimtadienį( mes gimę tą pačią dieną wub.gif ) tai bus 3 progos gimtadienis sūnaus+mano gimtadienis+krikštynos.Manau idealiau ir negali būti thumbup.gif
Atsakyti
mūsų šeimoje dažnos tokios "sudvejintos" krikštynos. mane krikštijo per močiutės, brolį - per senelio jubiliejų. aš kaip krikšto vardą gavau močiutės, brolis - senelio vardą. savo vaikus krikštijome per savo vestuvių metines. užklausiau močiutės, ar ji nesijautė nuskriausta, kad ir mano krikštas su jos gimtadieniu sutapo. patikino, kad atvirkščiai - jai buvo didelis džiaugsmas smile.gif tiesa, tada ir tarybiniai laikai buvo, tie jubiliejai dar ir šiokia tokia priedanga pasitarnavo.
o dabar savo pagranduką planuojame per metukų gimtadienį krikštyt.
sakyčiau, čia jau šeimos tradicijos ir kiekvieno supratimas dėl tų sudvejintų švenčių. juk pasitariama, ar dubliuotos šventės kitas "kaltininkas" sutinka. draugė sūnų krikštijo per mamos gimtadienį (taip pat viskas buso suderinta su mama), o brolienė (ji atitinkamai iš kitos šeimos) pasibaisėjo, kaip negražiai pasielgė, mamai šventę sugadino doh.gif blink.gif
Atsakyti
Musu dukrytes krikstynos sutaps su isikraustymu i naujus namus, tai po kriksto baznycioje tas pats kunigelis kartu su visais sveciais atvaziuos i naujus namus ir juos pasventins, o po to zadame kartu kukliai ir atsvesti, pavakarieniauti ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(inguliss @ 2010 06 04, 08:40)
Musu vestuves bus kartu su dukrytes krikstynomis.... 4u.gif
Kazkaip as nesureiksminu tos krikstynu dalies po baznycios...Juk svarbiausia yra pats krikstas, o ne balius po jo...Kaip dabar labai madinga kelt didziule fiesta...pamirstant tikraja kriksto prasme... O ir vestuvese man svarbiausia pats faktas, kad susituokeme prie Dieva.... Taigi nesuku sau galvos, ka zmones pasakys ar pan, kad nebus pas mus jokiu ten scenariju ir pan..Tikiuosi, kad bus grazus dziaugsmingas pasibuvimas su artimais zmonemis, draugais....
Beje, viska pasiruosim per 2 menesius.  doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif pas mus ir krikstynos ir santuoka baznycioje be fiestu be galybes sveciu, tyliai ramiai mielu zmoguciu apsupti ech laukiu tos dienos blush2.gif

QUOTE(KAIJ @ 2010 06 10, 13:08)
Mes irgi darysim krikštynas ir mūsų vestuves (kol kas tik civilinė santuoka). Norėjau paklausti tų, kurios darė dvigubą šventę - kaip dėl pakvietimų? g.gif  Ar žodžiu kvietėt? Nes man labai gražu popieriniai pakvietimai, bet niekaip nesumastau, kaip tas dvi šventes gražiai sutalpint popieriaus lapely doh.gif

pas mus pakvietimu tejstas toks

Mielieji ....... ir .......,

Kviečiu jus š.m. liepos 30 diena 15 valanda i savo krikštynas, kurios ivyks ..... .
Noriu, kad šia svarbia man gyvenime minute teta....... laikytumete mane savo rankose, lydetumete mane gyvenimo keliu ir taptumete mano krikšto mamyte.

Su meile Paulina
taip pat mamytė ir tėvelis nusprendė Dievo bei Bažnyčios liudytojų akivaizdoje duoti priesaią visą gyvenimą vienas kitą mylėti, gerbti, susilaukti dar vaikučių ir juos ugdyti...

kveitimai buvo paprastuciai



Atsakyti
QUOTE(Doomsday @ 2011 07 04, 01:36)
drinks_cheers.gif pas mus ir krikstynos ir santuoka baznycioje be fiestu be galybes sveciu, tyliai ramiai mielu zmoguciu apsupti ech laukiu tos dienos  blush2.gif
pas mus pakvietimu tejstas toks

    Mielieji ....... ir .......,

  Kviečiu jus š.m. liepos 30 diena 15 valanda i savo krikštynas, kurios ivyks ..... .
  Noriu, kad šia svarbia man gyvenime minute teta....... laikytumete mane savo rankose, lydetumete mane gyvenimo keliu ir taptumete mano krikšto mamyte.
                                           
                                                                                            Su meile Paulina
taip pat mamytė ir tėvelis nusprendė Dievo bei Bažnyčios liudytojų akivaizdoje duoti priesaią visą gyvenimą vienas kitą mylėti, gerbti, susilaukti dar vaikučių ir juos ugdyti...

kveitimai buvo paprastuciai



Labai geras kvietimas tokiom sventem!! thumbup.gif Mes taip nesugalvojom. Po 2 savaiciu turesim svente: krikstysim savo vaikucius 2 ir tuoksimes baznycioj. Pakvietimus siuntem tik i krikstynas, bet zodziu perspejom, kad tuoksimes tongue.gif
Atsakyti
gal turit ideju,kaip padaryti viena torta dviems progoms-kriktynoms(mergaites ,berniuko) ir 1-o berniuko gimtadienio g.gif mastau ar dvieju aukstu su stovu ar be,ar viena,kaip po is dvieju daliu...pvz foto niekur neradau unsure.gif
Atsakyti
mes tai krikštynoms nusprendėme pasisamdyti vedėją ir padaryti skoningą ir tuo pačiu linksmą šventę, tai išsirinkome tokį Simą pavedėjauti, kuris pranoko visus mūsų lūkesčius ir surašė scenarijų, pasiūlė lietuviškų tradicijų, davė kitų patarimų bet dėl oficialios dalies o ne vakarinės thumbup.gif Sakė yra daręs ir dvigubas progas kaip krikštynos+gimtadienis, arba krikštynos+senelių vestuvių metinės bigsmile.gif Kiek žinau jis užsiima ir kitokių švenčių organizavimu smile.gif jei norit kažko panašaus tai rekomenduoju renginių vedėjas simas wub.gif
Atsakyti
Planuojam ir mes daryti krikštynas ir vestuves wub.gif manau bus puiki šventė. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta26: 16 rugsėjo 2011 - 21:53
kaip dziaugiuosi, kad radau sia tema thumbup.gif dabar viska skaitysiu, nes turiu labai daaaug klausimeliu..ir mes krikstysime savo dukryte si pavasari, ir ta proga su vyru nusprendeme prisiekt amzina meile baznycioje..Veliau visa svente tesis kaimo turizmo sodyboje, tad visai sventei reikia scenarijaus, planavimo ir zinojimo kaip ka suorganizuot..o kai nedarai to kasdien, tai galva sukasi jau tik pagalvojus apie busimus rupescius.. ax.gif Siaip sventes akcentas butu krikstas, o jau i vakara galesim ir vestuves atssokt biggrin.gif Mes jau gyvename susituoke civ. santuokoje 5 metus, tai vestuves nebus jau su balinem suknelem ir limuzinais biggrin.gif

Jei kas dar turit patarimu kaip organizuot tokia sudvejinta svente, pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
o man norisi tik krikstynu sventes wub.gif nors dauguma siule sujungti su gimtadieniais ir pan.
Man grazu nebent tada kai svenciamos krikstynos ir vestuves ar vestuviu metines, kitu atveju kazkaip nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2012 03 01, 19:03)
o man norisi tik krikstynu sventes  wub.gif  nors dauguma siule sujungti su gimtadieniais ir pan. 
Man grazu nebent tada kai svenciamos krikstynos ir vestuves ar vestuviu metines, kitu atveju kazkaip nelabai...


pas mus bus ta diena lygiai 5 metai kaip mes gyvename civil. santuokoje..tai pasirinkom sia diena krikstynom ir savo vestuvem baznycioje.. taip pat tai yra metai, kaiyra finansines galimybes ir sveciai susirenka i viena sali smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuxe: 01 kovo 2012 - 20:22