Įkraunama...
Įkraunama...

Sudvejinta šventė: krikštynos + ...

Svesim mano vyro 30-meti. Mano tevai ir uosviai pradejo spaudima, kad tuo paciu ir vaika pakrykstitume. As tai ruosiausi atskirai daryt, nes sako kokios krikstynos toks ir gyvenimas, o cia kazkieno svente. Nors is kitos puses tie patys sveciai, jokiu papildomu islaidu ir vargu. Be to, ta pacia diena musu vedybu 5-metis.
Patarkit ka daryti.
Atsakyti
Mes sventem mano 25-meti ir maziaus krikstynas, buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai švęsčiau kartu smile.gif . Ir mažiau tikėčiau prietarais wink.gif .
Atsakyti
Iš vienos pusės gerai- visas mažiaus gyvenimas bus kaip tėvo balius, o iš kitos- taigi kai tiek švenčių vienoj krūvoj, galima ir mirtinai nusigert wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 09 liepos 2004 - 12:38
As manau, kad krikstyti turetu ir penktadieni, nes balius tai penktadieni. Reikia tik su kunigu susitarti, tuo labiau, kad krikstysime kaimo baznycioje.
Atsakyti
QUOTE (Vaidaaa @ 2004 07 09, 13:41)
As manau, kad krikstyti turetu ir penktadieni, nes balius tai penktadieni. Reikia tik su kunigu susitarti, tuo labiau, kad krikstysime kaimo baznycioje.

Tikrai krikstija ir penktadieni, nes mes taip pat krikstijom penktadieni wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 09 liepos 2004 - 12:42
mano gimtadienis buvo kartu su dukters krikstynoms wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidaaa @ 2004 07 09, 13:30)
sako kokios krikstynos toks ir gyvenimas

Tai bus liux, o ne krikstynos, ne gyvenimas, o svente, ir dar ne bet kokia, o dviguba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 liepos 2004 - 17:39
Per mano 25gimtadieni buvo laidotuves,mano ex vyro mociutes. wink.gif

Buvo super,ypac kai as viena sedejau namie ir geriau likeri biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija: 09 liepos 2004 - 17:42
QUOTE (Noa @ 2004 07 09, 11:39)
Tai bus liux, o ne krikstynos, ne gyvenimas, o svente, ir dar ne bet kokia, o dviguba biggrin.gif

netgi triguba thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
vargu ar as sutikciau savo gimtadieni gadinti, ar vaikui svente gadinti... o ir apie svecius pagalvkit, ar nores jie divguba svente svesti, bei dvigubas dovanas ruosti - kazkuri viena svente nukentes.
Atsakyti
Šį trečiadienį mano kruopos krikštynos ir mūsų trečiosios vedybų metinės.Specialiia rinkom krikštynų datą, nes tėvelių pati gražiausia šventė wub.gif
Atsakyti