Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(Cobre @ 2012 05 04, 07:39)
na, devyniese gal, bet cia jau retai kas  taip keliauja  biggrin.gif  cia daugiau sakyciau isimtinis atvejis, tikrai nemanau, kad verta rizikuoti tokiu atveju vien del lektuvo vietu.
o siaip tai as patikrinu 3 plius 1, tai yra pasiulymu ir ne tik 7 naktims.
Silence Beach drauge pernai buvo, tai sake normalus, su vaikuciais tinkamas. Tylene man rodos 2010 metu fotoreportazuose nuotraukas idejusi ir aprasiusi si viesbuti.

Esu uzklausus Tylenes, jai patiko. Matysim, kaip mums. Labiausiai pasirinkima ir leme pasiula vaikams - paaugliams (na ir fules aikste smile.gif ) Kompanija patikrinta, keturios keliones kartu - manau, bus ok. Pries viesbucio minusus esam pasiruose uzsimerkti, jei ka smile.gif Daimoje isgyvenome biggrin.gif ir visai neblogai, tai manau, nenustebsime ir cia. Tik jau dabar kelia juoka pavadinimas - itariu, kad Silence ten ne kvapo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2012 05 04, 08:46)
Daimoje isgyvenome biggrin.gif


po šito jau niekur neprapulsit schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2012 05 04, 07:55)
Šiąnakt išskrendam, viskas būtų ok, jei ne tas SP skrydis apie kurį čia vaizdingai aprašė...niekad skristi nebijojau, ale gal reiks šiam kartui kokių uspakajoncų martinio/vyno ar kt. laipsnišku pavidali priimt...?


Nesu SP gerbėja, dėl asmeninių priežasčių, sakyčiau, net negerbėja. Bet tie vaizdingi aprašymai - tik išimtys ir dar visai nenustebsiu, jei kiek perdėtos, stengiantis sustiprinti emocijos įspūdį.
O šiaip lėktuvas kyla, skrenda ir leidžiasi kaip ir visi kiti lėktuvai. Kratymai skrydžio metu kažin ar nuo piloto priklauso
Atsakyti
Smurka, ačiū už paraminimą, ale jums leidus kokio laipsnio vis tiek pajamsiu, vis gi atostogos (o skrydžio baimė gali būti ir tik pretekstas....) biggrin.gif gal kartais ką gražaus apie Latoonia Golf Resort teko nugirsti...?
Atsakyti
noriu patarimo - kaip geriau pirkti kelione - isanksto ar laukti paskutines minutes pasiulymo, jei norime keliauti 2 seimos, t.y. 4 suaugusieji ir 2 vaikai rugsejo menesi??? kainos, kurios dabar yra rugsejui man nelabai patinka schmoll.gif bet jei ilgai tempsim, lauksim, gal gali nebelikti vietu lektuve? arba viesbutis, kuri issirinksime netures 2-ju kambariu g.gif ir ar apskritai yra garantija, kad kainos rugsejo menesiui kada nors kris? ir kada to laukti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emelina @ 2012 05 04, 12:13)
noriu patarimo - kaip geriau pirkti kelione - isanksto ar laukti paskutines minutes pasiulymo, jei norime keliauti 2 seimos, t.y. 4 suaugusieji ir 2 vaikai rugsejo menesi??? kainos, kurios dabar yra rugsejui man nelabai patinka  schmoll.gif bet jei ilgai tempsim, lauksim, gal gali nebelikti vietu lektuve? arba viesbutis, kuri issirinksime netures 2-ju kambariu  g.gif ir ar apskritai yra garantija, kad kainos rugsejo menesiui kada nors kris? ir kada to laukti?  smile.gif


Manau sekite kainas, kambarių bus, čia ne 10 kambarių reikia.
Atsakyti
QUOTE(emelina @ 2012 05 04, 11:13)
noriu patarimo - kaip geriau pirkti kelione - isanksto ar laukti paskutines minutes pasiulymo, jei norime keliauti 2 seimos, t.y. 4 suaugusieji ir 2 vaikai rugsejo menesi??? kainos, kurios dabar yra rugsejui man nelabai patinka  schmoll.gif bet jei ilgai tempsim, lauksim, gal gali nebelikti vietu lektuve? arba viesbutis, kuri issirinksime netures 2-ju kambariu  g.gif ir ar apskritai yra garantija, kad kainos rugsejo menesiui kada nors kris? ir kada to laukti?  smile.gif

aš bijočiau laukti paskutinės minutės vien dėl to, kad keliaujat ne 2 žmonės. nežinosi ar 6 žmonėms bus vietos su paskutine minute.
Atsakyti
As pirkau per isankstinius, o dabar pasikeiciau i paskutine minute. Tas pats viesbutis, ta pati keliones trukme, ir dar pinigu liko ekskursijoms smile.gif
Atsakyti
Aš nuo balandžio septynioliktos esu Turkijoje. Kai kur palynojo, bet ant mano galvos nei lašas nenukrito smile.gif Vis ne lietaus zonon pataikydavau biggrin.gif

Mano praktikoje nėra buvę, kad lytų ištisai visą savaitę. net ir dvi dienas ištisai niekada nelijo
Atsakyti
Sveiki,
tema seku pastoviai, nes jau nuo ziemos planavom su vyru pasaut i Turkija 7 dienom. Bet taip gavos,kad makalavomes metemes, rinkomes rinkomes ir ...nieko. Atsirado ivairiu kitu planu vasarai. Sakykit, ar rugsejo menesi imanoma bus gaut paskutine minute dviem? Vis akys uzkliuna apie kazkokius reisu mazinimus ar jungimus, tai vat,niekad nesidomejau tom paskutinem minutem. Cia paciam jas sekt reikia, ar galima koki agenta pasigavus prasyt jo?
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2012 05 04, 14:51)
Sveiki,
tema seku pastoviai, nes jau nuo ziemos planavom su vyru pasaut i Turkija 7 dienom. Bet taip gavos,kad makalavomes metemes, rinkomes rinkomes ir ...nieko. Atsirado ivairiu kitu planu vasarai. Sakykit, ar rugsejo menesi imanoma bus gaut paskutine minute dviem? Vis akys uzkliuna apie kazkokius reisu mazinimus ar jungimus, tai vat,niekad nesidomejau tom paskutinem minutem. Cia paciam jas sekt reikia, ar galima koki agenta pasigavus prasyt jo?


Patarčiau laikinai užmiršti Turkiją, yra krūva alternatyvų...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2012 05 04, 14:05)
Patarčiau laikinai užmiršti Turkiją, yra krūva alternatyvų...


O uzmirsti, kad nebus sansu gaut ta minute, ar siaip. Nes nebuvom Turkijoj nuo 2007 metu, planu vasarai daug, bet visokie aktyvus. Kadangi du vampyriukai baigia paskutinius syvus isciulpt, norim tik dviese su vyru visiskai pasyviai padrybsot (issimiegot tiesiog). Nepyktume ir uz silta jura nei paruosta maista. Kur gi dar pagal kainas rasi geriau? smile.gif
Atsakyti