Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(WooDoo @ 2012 05 26, 11:28)
Jo bet va kur beda jei pacioje Alanoje pas tuos prekeivius klausi kainu is kart eurais sakydavo.. Arba net euriniai lipdukai ant prekiu suvenyru.. Reikdavo specialiai klaust kainos doleriais  biggrin.gif  O konvertuodavo tikrai normaliu kursu tai tikrai nebuvo didelio skirtumo kuom moket eurais ar doleriais smile.gif
O pleze buvo daug paprasciau metaliniais eurais uz gultus moket..  ax.gif
Bent jau mano tokia patirtis is Alanijos.. smile.gif
O Kemere taaaip is tiesu doleriai valdo..  ax.gif

Kiek kur ka pirkom, visuomet klausia eurais ar doleriais ir pasako kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2012 05 26, 08:41)
Sveiki, kokią  valiutą geriau vežtis į Alanijos regioną?
pernai buvome Kemero regione, čamjuvos miestelyje, tai kainos visur buvo doleriais surašytos.

Mes šį kartą galutinai įsitikinome,kad lyromis kainos geriausios 4u.gif
Kaip tik šį Alanijos regione ir buvome mirksiukas.gif
Kiek pirkome lyromis pigiausiai išeidavo.

Papildyta:
QUOTE(WooDoo @ 2012 05 26, 09:28)
Jo bet va kur beda jei pacioje Alanoje pas tuos prekeivius klausi kainu is kart eurais sakydavo.. Arba net euriniai lipdukai ant prekiu suvenyru.. Reikdavo specialiai klaust kainos doleriais  biggrin.gif  O konvertuodavo tikrai normaliu kursu tai tikrai nebuvo didelio skirtumo kuom moket eurais ar doleriais smile.gif


Pačioje Alanijoje pvz daržovių/vaisių turguje,visos kainos buvo surašytos lyromis,vietinių kavinėse,parduotuvėse lyromis.
Taip turistų parduotuvėse lyromis nerašydavo biggrin.gif jiems naudingiau doleriais ar eurais iš turistų imti 4u.gif
Mums asmeniškai turguose,parduotuvėse,kavinėse,už įejimus į lankomus objektus(beje už bilietus reikėjo mokėti tik už mane,vyrui ir dukrai nemokamai visur buvo),važiuojant vietiniu transportu(dolmušais,autobusais,taxi) labiausiai apsimokėjo lyromis atsiskaityti.
Net kalnuose mažoje kavinukėje,prie vieno urvo,mums iš pradžių padavė meniu be kainų,paprašėme su kainomis,padavė vokišką meniu,su nedžiuginančiomis kainomis,neaaaa mums netiko biggrin.gif tada atnešė meniu,kur kainos parašytos lyromis-vat ten mums jų kainos tiko biggrin.gif
Tad bent jau mes asmeniškai įsitikinome,kad mums labiausiai visur apsimokėjo su lyromis.Taip viešbutyje arbatpinigius davėmė dolerais.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 26, 12:20)
Mes šį kartą galutinai įsitikinome,kad lyromis kainos geriausios 4u.gif
Kaip tik šį Alanijos regione ir buvome mirksiukas.gif
Kiek pirkome lyromis pigiausiai išeidavo.


O man dabar klausimas kilo.. blondiniskas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kazkaip nesusimascius visada doleriais arbatpinigiai..
o gal kas bande lyromis biggrin.gif biggrin.gif gi dar pigiau butu g.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2012 05 26, 12:32)

Pačioje Alanijoje pvz daržovių/vaisių turguje,visos kainos buvo surašytos lyromis,vietinių kavinėse,parduotuvėse lyromis.
Taip turistų parduotuvėse lyromis nerašydavo biggrin.gif jiems naudingiau doleriais ar eurais iš turistų imti 4u.gif
Mums asmeniškai turguose,parduotuvėse,kavinėse,už įejimus į lankomus objektus(beje už bilietus reikėjo mokėti tik už mane,vyrui ir dukrai nemokamai visur buvo),važiuojant vietiniu transportu(dolmušais,autobusais,taxi) labiausiai apsimokėjo lyromis atsiskaityti.
Net kalnuose mažoje kavinukėje,prie vieno urvo,mums iš pradžių padavė meniu be kainų,paprašėme su kainomis,padavė vokišką meniu,su nedžiuginančiomis kainomis,neaaaa mums netiko biggrin.gif tada atnešė meniu,kur kainos parašytos lyromis-vat ten mums jų kainos tiko  biggrin.gif
Tad bent jau mes asmeniškai įsitikinome,kad mums labiausiai visur apsimokėjo su lyromis.Taip viešbutyje arbatpinigius davėmė dolerais.


Tas tiesa jei savom jegom i pili ir i visokius lankytinus objektus.. lyros idealiausia..
bet pvz man restorane arba kavineje patogiausia buvo kortele atsiskaityti.. dar bankiniu kursu... ax.gif tik aisku reik labai abu cekius tikrinti.. ax.gif
aisku cia dienos metu.. jei i koki bariuka nakti arba diskoteka.. tai tik gryni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2012 05 26, 09:30)
Kiek kur ka pirkom, visuomet klausia eurais ar doleriais ir pasako kaina smile.gif

Tai kaina beabejo,kad pasakys,bet mes klausdavome(kur nebuvo surašyta kainų,o tai retai kur būdavo) kiek lyromis ir pasakydavo,kiek patys skaičiavome,pigiausiai mums išeidavo perkant lyromis.
Kažkas rašė kur tas lyras veliau dėti,mes nei vienos lyros neparsivežėme schmoll.gif
Išsinaudojo mums jos pilnai.Štai eurais parsivežėme,bet jie ne problema biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(WooDoo @ 2012 05 26, 10:36)
1.O man dabar klausimas kilo.. blondiniskas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
kazkaip nesusimascius visada doleriais arbatpinigiai..
o gal kas bande lyromis  biggrin.gif  biggrin.gif gi dar pigiau butu  g.gif
Papildyta:
2.Tas tiesa jei savom jegom i pili ir i visokius lankytinus objektus.. lyros idealiausia..
bet pvz man restorane arba kavineje patogiausia buvo kortele atsiskaityti.. dar bankiniu kursu...  ax.gif tik aisku reik labai abu cekius tikrinti.. ax.gif
aisku cia dienos metu.. jei i koki bariuka nakti arba diskoteka.. tai tik gryni  ax.gif

1.jie mėgsta labiau dolerius ir eurus..naturalu,juk taip daugiau gaunasi..kur gauti kelis dolerius ar kelis eurus ar kelias lyras biggrin.gif

2.o kam savo jegomis lipti i pilis ir t.t. jei yra vietinis transportas kur gali atsiskaityti jų vietine valiuta g.gif
Mes nėjome į restoranus,ėjome į vietinių kavinukes,nelabai išvaizdžias,mažas,bet jaukias,ten kur vietiniai renkasi,ne turistines,bet užtat maisto skonis....vieną kavinukę Alanijoje atradome..tai sakau nevalgiau skanesnių kai kurių patiekalų niekur kitur,o mes vietinį maistą mėgstame išbandyti ir įvertinti 4u.gif Šeimininkai 26 metus vedę ,25 metus turi šią kavinę wub.gif labai malonus žmonės,vaišingi,ne brangininkai,bet visa šeima prisimena skanius pietus būtent ten.Ir kiekvieną kartą įdėdavo kokių lauktuvių,dukrai visada kavinės šeimininkų anūkas saldainiais pavaišindavo,mus visus pavaišindavo nemokamai desertu.(ši kavinukė specializuojasi maisto išvežimui vietiniams į namus..kiek pietaudavome visada matydavome pilnus krepšius išvežamo maisto,darbo turi kaip reikalas,o vakarais mėgsta vietiniai susirinkti ten pavakarieniauti).Malonu ten būdavo vien dėl šilto,nuoširdaus bendravimo.Paskutinį kartą kai atejome,tai atsisveikino glebesčiuodamiesi,ne todėl,kad mes nebeatvyksime ir nebepietausime ten,o todėl,kad tikrai buvo malonu abiems pusėms bendrauti.Apsimestinį bendravimą tikrai atpažįstame cool.gif
O jau arbatos ši kartą kiek visi privaišino...šios atostogos buvo daugiau bendravimas su vietiniais wub.gif Nors tiek gerai,kaip intarpas tarp čiuožinėjimo nuo kalniukų su dukra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 26 gegužės 2012 - 11:56
QUOTE(JM @ 2012 05 26, 12:44)

2.o kam savo jegomis lipti i pilis ir t.t. jei yra vietinis transportas kur gali atsiskaityti jų vietine valiuta g.gif
Mes nejome į restoranus,ėjome į vietinių kavinukes,nelabai išvaizdžias,mažas,bet jaukias,ten kur vietiniai renkasi,ne turistines,bet užtat maisto skonis....vieną kavinukę Alanijoje atradome..tai sakau nevalgiau skanesnių kai kurių patiekalų niekur kitur,o mes vietinį maistą mėgstame išbandyti ir įvertinti 4u.gif Šeimininkai 26 metus vedę ,25 metus turi šią kavinę wub.gif labai malonus žmones,vaišingi,ne brangininkai,bet visa šeima prisimena skanius pietus būtent ten.Ir kiekvieną kartą įdėdavo kokių lauktuvių,dukrai visada kavinės šeimininkų anūkas saldainiais pavaišindavo,mus visus pavaišindavo nemokamai desertu.(ši kavinukė specializuojasi maisto išvežimui vietiniams į namus..kiek pietaudavome visada matydavome pilnus krepšius išvežamo maisto,darbo turi kaip reikalas,o vakarais megsta vietiniai susirinkti ten pavakarieniauti)
O jau arbatos ši kartą kiek visi privaišino...šios atostogos buvo daugiau bendravimas su vietiniais wub.gif


tai as tokias kavinukes ir turejau omenyje... neinu ir as po restoranus tik taip automatiskai pasirase.. smile.gif
as ir megstu eit i tokias vieteles kur tik vietiniai renkasi.. wub.gif maistas pasakiskas...
tiesa.. gal isduosite paslapti kur ta jusu isgirta uzeigele? kai tokie atsiliepimai reik butinai isbandyti... ax.gif
liepa vaziuoju i Alanija butu smagu ir ten isbandyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 05 26, 10:54)
tai as tokias kavinukes ir turejau omenyje... neinu ir as po restoranus tik taip automatiskai pasirase.. smile.gif
as ir megstu eit i tokias vieteles kur tik vietiniai renkasi..  wub.gif  maistas pasakiskas...
tiesa.. gal isduosite paslapti kur ta jusu isgirta uzeigele? kai tokie atsiliepimai reik butinai isbandyti...  ax.gif
liepa vaziuoju i Alanija butu smagu ir ten isbandyti...  ax.gif

Būtinai parašysime,kai dėsime keletą foto apie šias mini atostogas mirksiukas.gif ten bus ir šeimininkų foto ir adresiukas mirksiukas.gif
Dukrai laabai patiko jų kepama pica..as irgi picų megėja,labai daug kur esu jų valgiusi,net picų tėvynėje Italijoje nebuvo ji man skanesne nei ten blush2.gif bet čia tik mūsų asmenine nuomonė blush2.gif Gal pervertiname,kas ten žino laugh.gif

Bėje kaip ne keista,bet man patiko pačioje Alanijoje papludymiai(viešbučių).
Ir tikrai ne ką prastesni vaizdai matomi,nei kokiame Kemere..Alanijos pilis,kalnas....gražus vaizdas wub.gif Ir kažkaip papludymiai platūs,dideli,vandens žydrumas..man patiko,norėčiau ir ten kada nuvykti į kokį viešbutį thumbup.gif pačiame Alanijoje thumbup.gif Čia pat miestas,kavinės,turgus ir t.t. labai viskas vietoje ir parankiai išdėstyta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 26 gegužės 2012 - 12:03
QUOTE(JM @ 2012 05 26, 12:58)
Būtinai parašysime,kai dėsime keletą foto apie šias mini atostogas mirksiukas.gif ten bus ir šeimininkų foto ir adresiukas mirksiukas.gif
Dukrai laabai patiko jų kepama pica..as irgi picų megėja,labai daug kur esu jų valgiusi,net picų tėvynėje Italijoje nebuvo ji man skanesne nei ten blush2.gif bet čia tik mūsų asmenine nuomonė blush2.gif Gal pervertiname,kas ten žino  laugh.gif


Na kiekvienas is savo varpines ziuri.. biggrin.gif Pvz kalbant apie picas man ispaniskos labiau patiko nei italiskos.. ax.gif tikrai ju tiek isragavau ir ne turistinese vietose o mazuose miesteliuose
kada laukt jusu istorijos..? biggrin.gif taip smalsu pasidare.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 05 26, 11:03)
Na kiekvienas is savo varpines ziuri..  biggrin.gif  Pvz kalbant apie picas man ispaniskos labiau patiko nei italiskos..  ax.gif tikrai ju tiek isragavau ir ne turistinese vietose o mazuose miesteliuose
kada  laukt jusu istorijos..?  biggrin.gif  taip smalsu pasidare.. smile.gif

Ispaniškos picos manės nesužavėjo..tiesa ne pačioje Ispanijoje,o Kanaruose.
Bet vėlgi viskas priklauso nuo kepėjo matyt g.gif
Nerandu dar kur 2012 metų fotoreportažų bendra tema g.gif ar tokios dar išvis nėra g.gif foto nebus šį kartą daug,nes vykome TIK ilsėtis,o gavosi kaip visada lotuliukas.gif vyrui tą savaitėlę reikejo del kojos traumos niekur nevaikščioti,o gavosi,kad lipome ir karstėmes kur tik galėjome ir turėjome laiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 26 gegužės 2012 - 12:08
QUOTE(JM @ 2012 05 26, 13:06)
Ispaniškos picos manės nesužavėjo..tiesa ne pačioje Ispanijoje,o Kanaruose.
Bet vėlgi viskas priklauso nuo kepėjo matyt g.gif
Nerandu dar kur  2012 metų fotoreportažų bendra tema g.gif ar tokios dar išvis nėra  g.gif  foto nebus šį kartą daug,nes vykome TIK ilsėtis,o gavosi kaip visada lotuliukas.gif vyrui tą savaitėlę reikejo del kojos traumos niekur nevaikščioti,o gavosi,kad lipome ir karstėmes kur tik galėjome ir turėjome laiko biggrin.gif


Hi hi ..pas mane tas pats kelinta karta vykstu i Turkija sakau viskas noriu poilsio gulesiu pleze maudysiuosi ir ilsesiuosi.. bet ne... nusedet vietoje neimanoma... ka jau apie deginimasi.. lotuliukas.gif neiseina... ten tiek visko daug nors atrodo vyksti i ta pacia vieta bet visada randi ka nors ko dar nemates...
pernai tai pavyko pamatyt Alanija is kalnu puses.. kai atsiveria Alanija pilis jura.. thumbup.gif nerealus vaizdas..
Labai patiko is vis dolmusu uzvaziuot i pilies kalna ir paskiau pestute leistis zemyn... wub.gif vaizdai... ups uzsisvaigau.. keliones belaukiant... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 05 26, 11:14)
Hi hi ..pas mane tas pats kelinta karta vykstu i Turkija sakau viskas noriu poilsio gulesiu pleze maudysiuosi ir ilsesiuosi.. bet ne... nusedet vietoje neimanoma... ka jau apie deginimasi..  lotuliukas.gif neiseina... ten tiek visko daug nors atrodo vyksti i ta pacia vieta bet visada randi ka nors ko dar nemates...
pernai tai pavyko pamatyt Alanija is kalnu puses.. kai atsiveria Alanija pilis jura..  thumbup.gif  nerealus vaizdas..
Labai patiko is vis dolmusu uzvaziuot i pilies kalna ir paskiau pestute leistis zemyn...  wub.gif  vaizdai...  ups uzsisvaigau.. keliones belaukiant...  lotuliukas.gif

Tai vat,vat...anksčiau dar kažkaip labiau pasirelaksuodavome,o dabar kuo toliau tuo labiau vietoje neišsėdime hihihi.gif
Tikrai gražus vaizdas drinks_cheers.gif nors giriamas Kemeras ir Bodrumas,bet ir toje puseje tikrai norint atrandama gražių vaizdų,tad ilsėtis Antalijos/Alanijos nėra joks minusas,o kitoje pusėje joks pliusas rolleyes.gif kas nori tas atranda grožį visur ir pamatymo visur yra wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti