Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

Sveikos,
Atleiskit jai nei tema, bet visada norejau i Turkija, Bet pora zmoniu jau pasake kad liepos menesi ten buna labai karsta.
O man atostogos liepa... Tai kazkaip suabejojau unsure.gif cool.gif

Kas buvo vasaros viduryje? ka pasakysit? ar neiskepet?
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2012 05 25, 20:55)
Sveikos,
Atleiskit jai nei tema, bet visada norejau i Turkija, Bet pora zmoniu jau pasake kad liepos menesi ten buna labai karsta.
O man atostogos liepa... Tai kazkaip suabejojau unsure.gif  cool.gif

Kas buvo vasaros viduryje? ka pasakysit? ar neiskepet?



na ka reiskia karsta? man pvz salta kai buna maziau nei +27°C, nes vis tiek prie juros buna vesesnis vejukas. Aisku, jei ruosiates intensyviai turistauti, vaikcioti ir tt bus karsta. O jei prie juros guleti, tai bus silta, karstoka, bet ne tiek, kad butu neimanoma kenteti.

Rugpjuti gal ir nevaziuociau g.gif
Atsakyti
Majesty Mirage Park Resort 5*
gal pagelbesit, ar butu neblogas pasirinkimas, gal kas ten atostogavot, kokie atsiliepimai? prisiskaiciau daug, bet gal is praeitu metu kas nors, ka nors papasakotu
(skrydis is Varsuvos 4 zmones (2+2) 6771Lt
cia 9 dienom (8n.) tokia kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roza_: 25 gegužės 2012 - 22:16
QUOTE(Drute @ 2012 05 25, 20:49)
zinot ka as po atostogu Lietuvoje nusprendziau kad ir as atostogausiu tik Turkijos viesbuciuose biggrin.gif labai pavargau Lietuvoje, biggrin.gif


Apvaziavai ar sulaukei sveciuose visa placia gimine, o paskui prasiejai Palangos Basanaviciaus gatve ? Ar tiesiog Kauno dienose pabuvai ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roza_ @ 2012 05 25, 22:56)
Majesty Mirage Park Resort 5*
gal pagelbesit, ar butu neblogas pasirinkimas, gal kas ten atostogavot, kokie atsiliepimai? prisiskaiciau daug, bet gal is praeitu metu kas nors, ka nors papasakotu
(skrydis is Varsuvos 4 zmones (2+2) 6771Lt


Mes ten ant dienu skrendam smile.gif Skrydis is Vilniaus,~ 100 Lt pigiau nei jusu nurodyta kaina is Varsuvos smile.gif pirkom per isankstinius. Taip pat 2+2 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 25 gegužės 2012 - 22:10
QUOTE(roza_ @ 2012 05 25, 21:56)
Majesty Mirage Park Resort 5*
gal pagelbesit, ar butu neblogas pasirinkimas, gal kas ten atostogavot, kokie atsiliepimai? prisiskaiciau daug, bet gal is praeitu metu kas nors, ka nors papasakotu
(skrydis is Varsuvos 4 zmones (2+2) 6771Lt

sakyciau kaina didoka, kaip i si viesbuti. kazkaip lenkai i ji kaina laiko, jus gal dar pasidairykite mirksiukas.gif
Atsakyti
As labai rekomenduociau YELKEN viesbuti 5* Bodrumo regione. Naujas, ant pat kranto, tiesiog ant smelio, labai tvarkingas, toks 'europietiskas', svarutis, tviskantis... Is lenku dabar maciau buvo uz nerealiai maza kaina, deja, mums neuzteko vietu, nes vaziuojam 4, o buvo like tik 2 ar tai isvis 1.
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2012 05 25, 21:55)
Sveikos,
Atleiskit jai nei tema, bet visada norejau i Turkija, Bet pora zmoniu jau pasake kad liepos menesi ten buna labai karsta.
O man atostogos liepa... Tai kazkaip suabejojau unsure.gif  cool.gif

Kas buvo vasaros viduryje? ka pasakysit? ar neiskepet?



jei po ekskursijas tikrai karsta, o pliaze gulet visai normaliai, vistiek baseine ar juroj tupi visada
Atsakyti
Sveiki, kokią valiutą geriau vežtis į Alanijos regioną?
pernai buvome Kemero regione, čamjuvos miestelyje, tai kainos visur buvo doleriais surašytos.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2012 05 26, 10:41)
Sveiki, kokią  valiutą geriau vežtis į Alanijos regioną?
pernai buvome Kemero regione, čamjuvos miestelyje, tai kainos visur buvo doleriais surašytos.


Bent man pasirode kad ten euras ir vietine valiuta smile.gif
Arbatpinigiai doleriais irgi gerai ejo bigsmile.gif
Bent as turejau euru ekskursijom.. doleriai kaip minejau arbatpinigiams..
O lyras issikeiciau vietiniam transportui smile.gif
Lauktuves pirkau normaliame supermarkete tai kortele atsiskaitydavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2012 05 26, 10:47)
Bent man pasirode kad ten euras ir vietine valiuta smile.gif
Arbatpinigiai doleriais irgi gerai ejo  bigsmile.gif
Bent as turejau euru ekskursijom.. doleriai kaip minejau arbatpinigiams..
O lyras issikeiciau vietiniam transportui smile.gif
Lauktuves pirkau normaliame supermarkete tai kortele atsiskaitydavau smile.gif

As tik uz doleri.. smile.gif
Tiek Alanijoje, tiek Kemere atsiskaitydavom doleriais. Eskursijas taip pat doleriais pirkom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doruta: 26 gegužės 2012 - 10:05
QUOTE(doruta @ 2012 05 26, 11:05)
As tik uz doleri.. smile.gif
Tiek Alanijoje, tiek Kemere atsiskaitydavom doleriais. Eskursijas taip pat doleriais pirkom smile.gif


Jo bet va kur beda jei pacioje Alanoje pas tuos prekeivius klausi kainu is kart eurais sakydavo.. Arba net euriniai lipdukai ant prekiu suvenyru.. Reikdavo specialiai klaust kainos doleriais biggrin.gif O konvertuodavo tikrai normaliu kursu tai tikrai nebuvo didelio skirtumo kuom moket eurais ar doleriais smile.gif
O pleze buvo daug paprasciau metaliniais eurais uz gultus moket.. ax.gif
Bent jau mano tokia patirtis is Alanijos.. smile.gif
O Kemere taaaip is tiesu doleriai valdo.. ax.gif
Atsakyti