Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(brashke77 @ 2012 05 24, 13:12)
Valio, jau nusipirkom kelione i Crystal Bodrum 4*  thumbup.gif  Vaziojam 4 suauge, o kaina daugiau nei per puse pigiau nei is LT, tad lieka 'ant benzino', pramogoms ir tt  cool.gif


Jei negaila,tai pasidalinkit ir skaiciukais. blush2.gif Laaaabai jau smalsu 4u.gif .
Atsakyti
Kas cia siemet su turkijos kainom,kosmaras kazkoks.atsisakem siemet seimyniniu atostogu turkijoj,keiciam i portugalija,kaina ta pati kaip turkija,o vis kazkas naujo.
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 05 24, 15:14)
Jei negaila,tai pasidalinkit ir skaiciukais. blush2.gif Laaaabai jau smalsu 4u.gif .

Nagi, gavosi mums keturiems 3437 LT ax.gif

o skrendant is musu paskutine minute, maciau su kuro mokesciu kainuotu 1771 zmogui... tai va, tokia matematika smile.gif

Spygle, isvaziuojam sekmadieni si i Varsuva, o jau is ten vakariniu reisu i Bodruma thumbup.gif Tie vaizdai viesbucio mane uzbure tiesiog wub.gif
As jau esu buvus ir Bodrume ir jo regione, tai zinau, kad aplinka kvapa gniauzianti... Antalijoje/Alanijoje ne taip grazu (ten irgi buvau)...
Tad taip pigiai gavus kelione i Bodruma, netveriu kailyje, net kelione i Varsuva nebaugina jau taip rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=brashke77,2012 05 24, 13:23]
Nagi, gavosi mums keturiems 3437 LT ax.gif

o skrendant is musu paskutine minute, maciau su kuro mokesciu kainuotu 1771 zmogui... tai va, tokia matematika smile.gif

bigsmile.gif tai cia nerealus skirtumas,gaunasi.Dar vienai kelionei susitaupo rolleyes.gif .
Atsakyti
tai vat... aisku, kazkiek esu patriote, skaudu pinigeli is LT isnest, ale patys kalti, kad nesamones daro ax.gif
Kiek nagrinejom kelius iki Varsuvos uosto, tai labai aisku viskas kol kas,na, ziuresim g.gif

Kitamet su mb leksim dviese, tai sakem kokias 5* imsim kaip nieko, nes kainos tai irgi juokingos 1200 zl- 1300 zl i ...Bodruma blink.gif doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 05 24, 12:23)
o skrendant is musu paskutine minute, maciau su kuro mokesciu kainuotu  1771 zmogui... tai va, tokia matematika  smile.gif 



Mes praeitą savaitėlę ilsėjomes su fortuna 5žv-žmogui kaina buvo apie 1050lt savaitei iš LT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 24 gegužės 2012 - 13:55
QUOTE(brashke77 @ 2012 05 24, 14:23)
Spygle, isvaziuojam sekmadieni si i Varsuva,  o jau is ten vakariniu reisu i Bodruma  thumbup.gif  Tie vaizdai viesbucio mane uzbure tiesiog  wub.gif
As jau esu buvus ir Bodrume ir jo regione, tai zinau, kad aplinka kvapa gniauzianti... Antalijoje/Alanijoje ne taip grazu (ten irgi buvau)...
Tad taip pigiai gavus kelione i Bodruma, netveriu kailyje, net kelione i Varsuva nebaugina jau taip  rolleyes.gif

o kaip smagu thumbup.gif gero poilsio jums thumbup.gif kietiems metams ir mums papasakoti teks placiau kaip ir kas ten su kelione is Varsuvos bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Spyglė*: 24 gegužės 2012 - 13:55
QUOTE(JM @ 2012 05 24, 15:54)
Mes praeitą savaitėlę ilsėjomes su fortuna 5žv-žmogui kaina buvo apie 1050lt savaitei iš LT.

o kas ta fortuna? blush2.gif Pas lenkus tai maciau , kad fortuna, panasiai kaip pas mus nezinai kur vaziuoji, o tik zvaigzdes zinai... kaip koks Tez express... ?

Mes pirkome kelione cia, Kaune, tik lenku organizatoriaus 4u.gif
Jauciu, apie ta pati ir kalbame smile.gif

Spygle, as tau viska asmeniskai papasakosiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 05 24, 15:03)

Spygle, as tau viska asmeniskai papasakosiu  cool.gif

okis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 05 24, 13:03)
o kas ta fortuna?  blush2.gif  Pas lenkus tai maciau , kad fortuna, panasiai kaip pas mus nezinai kur vaziuoji, o tik zvaigzdes zinai... kaip koks Tez express... ?


Fortuna ir yra fortuna,kaip ir rašėte,kai žinai tik viešbučio žvaigždes ir AI ar UAI.Ar pas lenkus ar pas lietuvius ta pati procedura manau.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 24, 16:22)
Fortuna ir yra fortuna,kaip ir rašėte,kai žinai tik  viešbučio žvaigždes ir AI ar UAI.Ar pas lenkus ar pas lietuvius ta pati procedura manau.

ir kaip Jums patiko? Pernai, atrodo, skaiciau labai ivairiu atsiliepimu, kad nuveze 'i laukus' , kad 'neatitiko zvaigzdziu' ir pan, tai kazkaip pabijojom sio varianto...
Bet , is tikro, kiek zmoniu tiek nuomoniu, va, kazkam Delfinas neitinka net biggrin.gif Yra tokiu, kuriems bet kur bus blogai, o kitam gerai, kaip man, pvz biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 05 24, 13:50)
ir kaip Jums patiko? Pernai, atrodo, skaiciau labai ivairiu atsiliepimu, kad nuveze 'i laukus' , kad 'neatitiko zvaigzdziu' ir pan, tai kazkaip pabijojom sio varianto...
Bet , is tikro, kiek zmoniu tiek nuomoniu, va, kazkam Delfinas neitinka net biggrin.gif Yra tokiu, kuriems bet kur bus blogai, o kitam gerai, kaip man, pvz  biggrin.gif

Mums kaina atitiko kokybę mirksiukas.gif kadangi mums nebuvo labai aktualu kur būtent šį kartą nuveš ir koks tai konkrečiai bus viešbutis,nes čia tik papildomos netikėtos atostogas pasidarėme,tai ir mums kaip ir tiko. mirksiukas.gif
Beje vat matau pasiulymą
Gegužės 26 d. 8 nakv.
HEDEF ROSE GARDEN HOTEL 4* (viskas įskaičiuota) -1100 Lt./asm.
Berods jei liko,tai 2 vietos.
Atsakyti