Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(Agnytte @ 2012 05 22, 14:14)
Mes irgi i Deluxe,SB sakau kad is oro uosto tai turbut niekur kitur nesustos iskart visa autobusa i sita viesbuti lotuliukas.gif Ale lieva istikruju,man tai nesmagu kai daug tautieciu aplinkui,o tuo labiau kai zinau kad is to paties miesto bus dvi kompanijos doh.gif


Man, asmeniskai, koncentruojantis i geras atostogas visiskai vienodai yra aplink tautieciu ar ne, o ypac tokiam dideliam viesbuty su didele teritorija, kur vos karta ar kelis gal teks prasilenkti. Nei man prie vieno stalo su jais sedet atostogaujant nei siaip ka veikt, nieks juk nevercia. O pervezimuose ar i didesni ar i mazesni viesbuti vistiek teks su lietuviais vaziuot, na nebent uzsisakinet privatu transfera. As kaip sakau, norint susigadint atostogas ir rast prie ko prikibt - visada rast galima, bet ar to vaziuojam? 4u.gif

Beje, oras siandien Kemere fantastiskas wub.gif Saule kepina kaip reikiant smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 22 gegužės 2012 - 14:29
QUOTE(-Jzh- @ 2012 05 22, 15:27)
Man, asmeniskai, koncentruojantis i geras atostogas visiskai vienodai yra aplink tautieciu ar ne, o ypac tokiam dideliam viesbuty su didele teritorija, kur vos karta ar kelis gal teks prasilenkti. Nei man prie vieno stalo su jais sedet atostogaujant nei siaip ka veikt, nieks juk nevercia. O pervezimuose ar i didesni ar i mazesni viesbuti vistiek teks su lietuviais vaziuot, na nebent uzsisakinet privatu transfera. As kaip sakau, norint susigadint atostogas ir rast prie ko prikibt - visada rast galima, bet ar to vaziuojam? 4u.gif

Beje, oras siandien Kemere fantastiskas  wub.gif  Saule kepina kaip reikiant smile.gif

tai kad pas Delfinus kaip tik yra labai mazos teritorijos lyginant su kambariu skaiciumi, ten viskas labai sugrusta, pagrindinis minusas cia mano nuomone ju ax.gif Turkijoje buvau 5 kartus, visada skirtinguose viesbuciuose, tai Delphine Palace netgi ne pagrindinio sezono metu, nu paciame geguzes gale, tai grustys zmoniu labai jautesi, nemegstu as taip jaustis kaip tramvajuje, idomu kas ten darosi liepos menesi g.gif Vienintelis Imperial su siek tiek didesne teritorija, bet velgi ir pastatas dar didesnis gigantas, tai praktiskai tas pats ax.gif
Kazkaip itariu kad pas mus siuo metu karsciau nei Turkijoj, pavesi 31 ir jokio vejelio, istirpti galima doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 22 gegužės 2012 - 14:59
sveiki,
pirma karta noriu paiseti turkojoje, tai bene pirmosios mano atstogos butu svetur. keliones laikas birzelio pabaiga. ar tokiu oru butu labai karsta? Ar geriau rinktis kita vieta? laiko keisti kad ir kaip gaila negaliu, galiu isvaziuoti tik tuo metu. ir gal galite rekomenduoti koki jauku viesbutuka nebrangu dviems? norisi kuo pigiau, nes ir finansinis klausimas labai aktualus.
Buciau labai dekinga uz suteikta info
Atsakyti
Beje, oras siandien Kemere fantastiskas wub.gif Saule kepina kaip reikiant smile.gif
[/quote]

Tikiuosi nuo siandien kepins ir kepins, kad visi puikiai pailsetume thumbup.gif
Atsakyti
Keistas man nusistatymas pries tautiecius doh.gif as pernai vaziavau su dukra, tai susipazinom musu viesbutyje su labai saunia seima is Kaisiadoriu drinks_cheers.gif buvo super, mergaites susidraugavo, mes su mergaites mama kalba greit suradom, as ja i kemero turgu istempiau, siaip jos vyrukas buvo nusiteikes nekist nosies is viesbucio. Kokteiliukus prie baseino savo zmonai nesiojo ir man tuo paciu, mano dukra plaukt ismoke drinks_cheers.gif apie tautiecius nieko blogo tikrai pasakyt negaliu wink.gif

Atsakyti
QUOTE(*Spyglė* @ 2012 05 21, 21:30)
va kaip smagu,kad kazkas nors ten buvo  thumbup.gif  Jeigu nepaslaptis,kiek davet pinigeliu,kad gauti gera kambari?
Sakai padavejai nemoka rusiskai?biggrin.gif tai dabar klausimas kaip as ten tada susisnekesiu,nes anglu tai tikrai nepamenu.... doh.gif
O i ta dzakuzi,pirti reikia papildomai moketi?ar su AL ten einant papildomai nereikia moketi?
jo apie zaliaji kanjona irgi planuojam smile.gif Kokia keliones kaina ?

aciukas labai uz atsakymus smile.gif

Mes davėm daugokai-40dol. Turbut uztektu 20. Ir as nekandu anglu labai, bet susisnekejom. Kokio vyno ar alaus juk mokesi pasakyt smile.gif Nereiks moketi einant i pirti. Tik masazai mokami. Mes keliones pirkom kaip sakiau priesais viesbuti. Ten ruses agentura. Visos keliones ivyko laiku. I Zalia kanjona mokejom 40$ zmogui. Vakarais vykdavo ivairios programos, o po ju vezdavo i diskotekas.
Atsakyti
Gal kas galit ka pasakyt apie viesbuti Marmaryje Club Ege Antique ?

http://www.novaturas...TRDCLEGEAN/apie
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2012 05 22, 21:21)
Mes davėm daugokai-40dol. Turbut uztektu 20. Ir as nekandu anglu labai, bet susisnekejom. Kokio vyno ar alaus juk mokesi pasakyt smile.gif Nereiks moketi einant i pirti. Tik masazai mokami. Mes keliones pirkom kaip sakiau priesais viesbuti. Ten ruses agentura. Visos keliones ivyko laiku. I Zalia kanjona mokejom 40$ zmogui. Vakarais vykdavo ivairios programos, o po ju vezdavo i diskotekas.


Sitam viesbutyje kondicionierius ne kiaura para galima ijungti ?
Atsakyti
QUOTE(Rijama @ 2012 05 22, 16:47)
sveiki,
pirma karta noriu paiseti turkojoje, tai bene pirmosios mano atstogos butu svetur. keliones laikas birzelio pabaiga. ar tokiu oru butu labai karsta? Ar geriau rinktis kita vieta? laiko keisti kad ir kaip gaila negaliu, galiu isvaziuoti tik tuo metu. ir gal galite rekomenduoti koki jauku viesbutuka nebrangu dviems? norisi kuo pigiau, nes ir finansinis klausimas labai aktualus.
Buciau labai dekinga uz suteikta info


pirmiausia sveikinu apsisprendus atostogauti cool.gif
kadangi as sergu nepagydoma turkinlige, labai sveikinu Jusu pasirinkima 4u.gif
kiekvienas savaip ta 'karsta' supranta, man prie baseino ir juros pernai ir liepa karsta nebuvo, o pries kelis metus buvo geguzi laaaabai karsta po Pamukate vaikscioti ax.gif
gera kaina reikia bandyti pagauti, ir jau rinktis is siulomu variantu 4u.gif vel gi priklauso ko norite? kubu, miesto, gamtos, teritorijos, ekskursiju g.gif reiketu apsispresti ar nevargins dar 3-4 val po lektuvo vaziavimas autobuse, ar tenkintu akmenuotas papudimys ir pan
kadangi rasote kuo pigiau, tai pigiau 5zv kategorijoje ar tinka ir jaukus trizvaigzdis viesbutukas?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 05 22, 21:43)
Sitam viesbutyje kondicionierius ne kiaura para galima ijungti ?

Jungi pagal poreikį kada nori. Tiek dieną, tiek naktį
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2012 05 22, 20:12)
Keistas man nusistatymas pries tautiecius  doh.gif  as pernai vaziavau su dukra, tai susipazinom musu viesbutyje su labai saunia seima is Kaisiadoriu  drinks_cheers.gif  buvo super, mergaites susidraugavo, mes su mergaites mama kalba greit suradom, as ja i kemero turgu istempiau, siaip jos vyrukas buvo nusiteikes nekist nosies is viesbucio. Kokteiliukus prie baseino savo zmonai nesiojo ir man tuo paciu, mano dukra plaukt ismoke  drinks_cheers.gif  apie tautiecius nieko blogo tikrai pasakyt negaliu wink.gif

drinks_cheers.gif mes pernai atostogaudami susipazinom su saunia tautieciau seima, labai susidraugavom (vaikai panasaus maziaus) ir jau siemet planuojam atostogauti kartu lotuliukas.gif o anksciau niekad nebuciau pagalvojus kad tai imanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emelina @ 2012 05 23, 08:31)
drinks_cheers.gif mes pernai atostogaudami susipazinom su saunia tautieciau seima, labai susidraugavom (vaikai panasaus maziaus) ir jau siemet planuojam atostogauti kartu  lotuliukas.gif o anksciau niekad nebuciau pagalvojus kad tai imanoma  smile.gif

Vat gal ir as kada ateity pagalvosiu,kad imanoma ir tikrai buvom su dvigubai vyresniais zmonems susibendrave,bet kalbu apie visai kita situacija: kai tam paciam viesbuty buna pazistami zmones,is to paties miesto,na sakykim kad ir kaimynai.Netikiu kad jums visi zmones faini ir malonus,buna juk visko smile.gif
Atsakyti