Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(bruc @ 2012 05 20, 06:29)
geras  bigsmile.gif  gavojau as cia viena tokia trenkta  ax.gif nes kelioniu agenturoje vis minimas, kaip auksciausios klases kurortas, spindintis marmaris  cool.gif

Jei Marmaris spindintis, tada Bodrumas tiesiog blizga biggrin.gif
Man Marmaris labai grazioje vietoje. Tuo man visas jo gerumas ir baigiasi. Nors as tik kelias valandas vaiksciojau po ji, tai objektyvumo aisku mazoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2012 05 18, 14:38)
na bet orai Turkijoj siuo metu  doh.gif  tikiuosi atsils iki birzelio vidurio, nes kitaip
tai  mad.gif  ph34r.gif  nezinau ar cia klimato atsilimas/atsalimas, bet tikrai salta visur, tiek Europoj, tiek pacioj Turkijoj.

drinks_cheers.gif nebevaziuosim daugiau geguze i Turkija, loteriju del oro tikrai nebesinori ax.gif arba birzeli, arba rugseji rolleyes.gif
Mes vakar grizom, buvom Laroje, kai atvaziavom, buvo tikrai labai geras oras, karsta, vakarai silti, bet treciadieni kai dejo uraganas, tai visa diena buvo neimanoma prie baseino pagulet, paskui vel buvo normaliai, bet nebe taip gerai, kaip kad kai atvaziavom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 20 gegužės 2012 - 08:31
Mano nuomone Marmaris labai tinkamas jaunimui, arba šeimoms be vaikų, kurios nori naktimis pašėlti diskotekose iki ryto thumbup.gif Daugybė naktinių klubų, gyvenimas ten prasideda po 24 val. Jūra tik ten baisi, buvau 2 kartus Marmary ir nei karto neismaudžiau joje. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 05 20, 09:42)
Mano nuomone Marmaris labai tinkamas jaunimui, arba šeimoms be vaikų, kurios nori naktimis pašėlti diskotekose iki ryto  thumbup.gif Daugybė naktinių klubų, gyvenimas ten prasideda po 24 val. Jūra tik ten baisi, buvau 2 kartus Marmary ir nei karto neismaudžiau joje.  doh.gif

diskotekos yra absoliuciai visuose kurortuose. jaunimui tinka bet kuris kurortas, visur bus kur paselti. kazkoks mitas tiesiog del Marmario siuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2012 05 19, 22:51)
Kas tos Gala naktys?  g.gif
Mes gyvenome Palmer ar kazkas tokio, tai tikrai gan tylu, o ir baseinai, ir jura, vitamin baras ir pagrindinis restoranas arti..


Gala naktis tai šventinė naktis su balionais,didžiuliu tortu,fejerverkais,ypatinga šventine programa ir pan.
Štai čia radau nufilmuotą Gala naktį Botanike: /My Webpage

O Palmen korpusas turbūt tas,kuris arčiausiai pagrindinio restorano,šalia Park korpuso? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 19, 23:19)



Gala naktis buvo kai atvykome, gegužės 10 dieną. Tik štai kaip dažnai jos vyksta, negaliu pasakyt  4u.gif
Gyvenom Mimoza, ten paskyrė. lokacija man jo labai gera, tarp restorano pagrindinio ir recepcijos, taigi viskas labai gražiai idealiai apsodinta (kambarys buvo į sodą, į vidinę pusę, tie, kas į išorę gal nelabai).
tačiau kambario langai buvo mažiausi iš likusių korpusų. buvo toks mažiukas langas ir balkoninės durys. viskas ok, šviesos netrūko, bet aš tokia virtinų mylėtoja biggrin.gif
nenorėjau brazdintis ir eiti keisti kambarių, tampytis daiktų ir pan. gavom kambarį viršutiniam aukšte, tai viskas gražiai matėsi, patiko. galvojau jei gaučiau Rosą pirmam aukšte su vaizdu į batuto tinklą tai bliaučiau biggrin.gif
Rosa yra gal kiek nuošaliausia nuo restorano ir recepcijos, bet ten atstumai menki, taigi tai ne bėda. triukšmas Rozoj būna dėl lunaparko, bet jis 10 vakaro užsidaro ir žmonės ima skirstytis. ai ne, dar triukšmas nuo arenos eina, jooooo, tikrai gi. taigi, jei arčiau arenos - tikrai garsiai girdisi. o jei toliau, tai gal ir normaliai.

dėl geriausių kambarių:
žodžiu taip, kai aš registravausi kambariui, privarė tokie rusai, kurie sakė: ja zdes petnadcatyj raz, davaite mne menedžer pa ražmeščeniju (aš čia penkioliktą kartą, pakvieskit svečių apgyvendinimo vadovą - nu kažkas tokio)
ir girdėjau, kaip jis prašė konkrečių kambarių - korpuse, kuriame yra restoranas, pačius viršutinius aukštus su vaizdu į jūrą.
taigi spėju, kad jie geriausi smile.gif nu jis tai jau žinos biggrin.gif
Papildyta:
nu jau kad rašau, tai rašau.

svarbus dalykas, jei mėgstate mėsos patiekalus ir turkišką virtuvę - būtinai varykit vakarienės į Ottomann a la cartę. beje, iš kambario man pavyko tik kartą rezervuot jame vietas. kitus kartus vis sakydavo - negalima, nėr vietų ar dar kokią nesamonę. reikia eit rezervuot tokiame "bankomate" recepcijoj.
ten nerealūs kebabai (šašlykai jei mūsiškai), t.p. šonkaliukai iš avienos (erienos), vištos sparneliai... nu karoooč, mes ten buvom jų svečiai numylėtiniai biggrin.gif šiaip aš negaliu valgyt avienos visai, bet ten taip skaniai paruošta, nesijaučia to skonio avies.
japnų - neverta gaišt laiko, kaip ir tikėjaus, su japonija maistas nieko bendro biggrin.gif
žuvies kartą buvau, bet reikia mėgti žuvį, kad galėtum komentuot objektyviai biggrin.gif
Papildyta:
na ir pabaigai apsigynimui ir apsidraudimui noriu pasakyt - vykau ten tikėdamasi rasti tiesiog vidutinišką viešbutį, o radau draugišką, pavėsingą, jaukų ir malonų. su galybe trukumų, tačiau man ten patiko.
nenoriu, kad kažkas paskaitęs mano emocijų tikėtųsi kažko nerealaus  4u.gif


Ačiū už išsamų atsakymą 4u.gif
Šiaip dėl korpuso su pagrindiniu restoranu irgi skaičiau nusiskundimų,kad triukšmas anksti rytais kai ruošia pusryčius ir visokie maisto kvapai dirgina uoslę biggrin.gif Bet juk visiems neįtiksi ax.gif
Ir mes būtinai bandysim į otoman a la carte thumbup.gif Gal pavyks prisiregistruoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editukė: 20 gegužės 2012 - 10:37
QUOTE(Editukė @ 2012 05 20, 11:43)
Gala naktis tai šventinė naktis su balionais,didžiuliu tortu,fejerverkais,ypatinga šventine programa ir pan.
Štai čia radau nufilmuotą Gala naktį Botanike: /My Webpage

O Palmen korpusas turbūt tas,kuris arčiausiai pagrindinio restorano,šalia Park korpuso? g.gif


Ne, tolesnis. Prie jo dalina ranksliuoscius, vakarais sustatyti arkliukai.
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 05 20, 00:02)
thumbup.gif
ar naudojotės kokiom papildomom paslaugom? hamam ar masažais? kokios kainos?

ten vietoje - ne. vykau su Novaturu į turkišką pirtį. atvyko tos pirties busiukas surinkt, nuvežė už puslvalanduko kelio į tokį neišvaizdų iš išorės pastatėlį, apsuptą parduotuvėlių, pavadinimu Turkish Bath "Harem". nusileidus apačion, vidus gražus ir tvarkingas labai, viskas nauja, dailu. galiu pagirti tą pirtį tikrai, todėl kad turkai dirbo nuoširdžiai ir profesionaliai ir nebuvo nei kvapo kokio priekabiavimo, ką buvau girdėjusi iš draugės, kai ji lankėsi kažkurio kito miesto pirty. ji sake, ten daugiau pagaliu trynėsi nei masažavo.
čia tikrai nieko panašaus. ten vietoj papildomai užsisakiau masažą pilną (nes pgl programą įeina tik dalinis, prieš tai būna pirtelė, trynimasis druska, tada pilingas prausimas ant tų gultų). tai tikrai gerai masažuoja. kitos rusės turistės, kur kartu vežė, ir mes susibendrarom, buvo pakartotinai užsisakiusios visą seriją medicininių masažų, tai jos irgi labai gerai atsiliepė. sako jaučia, kur problema, išmasažuoja, tikrai išmano. "kak na kryljach ja".
šiaip jei atvirai, parekomenduočiau prisiskambinti kažkaip patiems į ta pirtį, nes būtent jie ir atvažiuoja pasiimt. ir dėl kainos galima derėtis, kas žinoma bus žymiai pigiau nei su Novaturu.
daug žmonių savarankiškai ten užsisako. gal viešbutis net turėtų jų kontaktus?
kaip tik vakar išmečiau lankstuką blyn su telefonu to bičo, kuris viską ten vietoj reguliuoja doh.gif


QUOTE(giedrrre @ 2012 05 20, 08:00)
abai labai faini jusu pasakojimai. Aciu labai. Mes i Deluxa treciadieni vaziuosim, tai va klausimuku vis kyla. Tai kaip suprantu vakarienei gali rinktis is daug restoronu? ir i juos reikia rezervuot vieta?

kur nors maloniai pasivaikscioti? Ar ten tik pievos ir laukai?  smile.gif  Ir ar emet ekskursiju kokiu?  smile.gif Aciu

Paprastai būna vienas didelis pagrindinis restoranas, kuria visada būna pusryčiai, pietūs, vakarienė nustatytu laiku.
be jo, būna taip vadinami "a la carte", kurie visai nebūtinai bus "rinkimosi iš meniu" forma, tarkim Botaniko Ottomann yra savitarninis. Į tuos A la carte restoranus reikia rezervuotis vietas, nes ten vietų skaičius ribotas. rezervacijų formų būna įvairių - kai kur reikia recepcijoj užsisakyt nustatytom valandom atėjus, kai kur, tarkim Botanike, gali neva telefonu (tačiau mums dažniausiai automatu pranešdavo, kad negalima, matyt kažkoks bugas sistemoj), tačiau visada sėkmingai rezervavome prie tokio aparato panašaus į bankomatą. tame aparate galima buvo rezervuotis šiandienai (bet mažai būna likę variantų) arba/ir rytdienai.

aplink ne laukai, bet kelias, palei kurį išsidėstę viešbučiai (tiksliau matai tik jų tvoras), o kitoj kelio pusėj - laukai. taigi vaikščiot galima palei pajūrį (tarkim nueit iki Botaniko, pakeliui kerti kažkokį kitą viešbutį). šiaip ten tarkim kol pareini nuo jūros link savo kambarių, jau toks mini pasivaikščiojimas biggrin.gif tada palieki daiktus ir vedi vaikus link karuselių, dar vienas pasivaikščiojimas biggrin.gif prisivaikštai irnesakyk.gif
aišku, jei te būtum be vaikų, norėtųsi kažko daugiau, rinkčiausi kitoj vietoj viešbutį. rinkčiaus Bodrumą tikrai pasitūsinimui.

QUOTE(Editukė @ 2012 05 20, 11:43)
Šiaip dėl korpuso su pagrindiniu restoranu irgi skaičiau nusiskundimų,kad triukšmas anksti rytais kai ruošia pusryčius ir visokie maisto kvapai dirgina uoslę biggrin.gif Bet juk visiems neįtiksi ax.gif 
Ir mes būtinai bandysim į otoman a la carte thumbup.gif Gal pavyks prisiregistruoti g.gif

jei gyvent ne pačiam viršuje su tais vaizdais, tai korpusas išties ne pats geriausias, būtent dėl nurodytų priežasčių. manau ir Rozoj viršutiniai kambariai žiūri į jūrą.
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2012 05 20, 07:31)
drinks_cheers.gif nebevaziuosim daugiau geguze i Turkija, loteriju del oro tikrai nebesinori ax.gif  arba birzeli, arba rugseji rolleyes.gif
Mes vakar grizom.


Mes šiandien grįžome rolleyes.gif
Iš 7 dienų 2 buvo ne kokios..vakar buvo audra ir stiprus lietus,kai nelabai ir pakeliausi,o kita diena buvo ne tokia baisi,bet ne pliažinė,tai tą dieną vykome iki Sidės thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomo zmona @ 2012 05 19, 20:51)
o pas mus paskutinėm dienom kelis procentus numeta  4u.gif
Sėkmės paieškose.  bigsmile.gif

mes pirkome fortuną,tikrai gera kaina,nusipirkome trečiadienį išvykome sekmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 20, 09:30)
Jei Marmaris spindintis, tada Bodrumas tiesiog blizga  biggrin.gif
Man Marmaris labai grazioje vietoje.


ajajai kaip noriu wub.gif
bet blyn ar ne per mazas mano ziogas g.gif 4 men, siaip tikrai ramus vaikas, ismiega visa nakty... na lauksiu pasiulymo, kurio negaleciau atsisakyti, o jei nesusauksiu tada jau rudeni ramia sirdim skrisim blush2.gif

QUOTE(gi2lux @ 2012 05 20, 10:42)
Mano nuomone Marmaris labai tinkamas jaunimui, arba šeimoms be vaikų, kurios nori naktimis pašėlti diskotekose iki ryto  thumbup.gif Daugybė naktinių klubų, gyvenimas ten prasideda po 24 val. Jūra tik ten baisi, buvau 2 kartus Marmary ir nei karto neismaudžiau joje.  doh.gif


buvau dar pernai jauna ir be vaiku mirksiukas.gif man jau Alanija geriau buvo, nzn gal per daug tikejausi is Marmario rolleyes.gif o jura, tai siukslynas doh.gif mes i icmelery eidavom maudytis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 18, 10:56)
Kiek man žinoma, Delfinų tinklo viešbučiuose pinigus leidžiama imti tik arbatpinigių pavidale. Už papildomas paslaugas mokama pagal viešbučio nustatytas kainas

Jei niekas nepasikeitė tai tikrai taip.Jokiais pakištukais geresnio kambario negausi.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 20, 14:53)
Mes šiandien grįžome rolleyes.gif


ir kur nuveze fortuna, jei ne paslaptis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 19, 22:22)
Man Marmaris iš visų aplankytų kurortų mažiausiai patiko

QUOTE(bruc @ 2012 05 20, 07:29)
geras  bigsmile.gif  gavojau as cia viena tokia trenkta  ax.gif nes kelioniu agenturoje vis minimas, kaip auksciausios klases kurortas, spindintis marmaris  cool.gif

O kas ten Marmaryje negerai? g.gif
Atsakyti