Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

Vakar ir siandien tikrai vesu ir Kemere, nakti siaubingai lyjo. Bet zada lyg ir ryt poryt jau atsilima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 19, 10:35)
ir vokiškai, ir rusiškai. laikas tikrai turėt lietuvę jiems, pritariu.
maniškė tai pagaudavo aišku ką daryt, dar ir iš anglų susigaudydavo, nes kažkiek lanko darže. tačiau vistiek smagiau jei būtų gimtoji kalba.
animatorės be vokiškai ir rusiškai dar tekstą pasakydavo angliškai ir turkiškai žinoma.

animatorės fainos tikrai, o viena turkė iš viso nereali tokia smile.gif

teisybės dėlei turiu pasakyt, kad miniklubo priežiūra dieną tokia atipūtusi. užsiėmimų tai daug, jie ten tūsinasi, eina valgyt, plaukioja ir pan. tačiau keturmetės su tokia priežiūra nebūčiau drįsusi palikti ten, tik kokį vyresnį vaiką, kuris geriau orientuojasi ir savim pasirūpina. nes vaikai tokie atviroj teritojoj kažkiek, tikrai nesužiūrėtų, kad kuris iškeliautų pro vartus kur jam šautų į galvą. tarkim Mistis Blue Domes Kose miniklubas buvo uždarytas vartais, kai priduodi vaiką, apie jį viską užsirašo, paima tavo parašą, duomenis, telefą, jie pasirašo, uždeda miniklubo apyrankę, kad jie matytų, kad šis žioplys visiškoj jų priežiūroj, ir nuolat stebėjo. pernai savo trimetę ten ramiai palikau vieną kartą, o šiemet Botanike keturmetės nenorėjau palikt, buvau kartu.
tačiau, turiu pabrėžt, kad aš apsikritai vaiko nenoriu ir nematau reikalo palikt miniklube, todėl man tai nėra svarbu. miniklube buvome tik vieną dieną, kai buvo apsiniaukę, kiek vėsiau, ir negalima buvo maudytis jūroj ir baseinuose. šiaip mano vakai su mumis pajūry ir visur kur būna.

mum rusiška animacija kaip tik labai tinka thumbup.gif gi esam lietuvių atostoginis košmaras-ruso turisto lotuliukas.gif mirksiukas.gif paklausiaiu dėl viso pikto,nes šiaip vaiko nepalikinėjom miniklube niekada.o gal šiais metais užsimanys su vaikais pažaisti g.gif į minidisco tai sakė eis
o po Jūsų komentaro beveik pasigailėjau,kad pasirinkom Delux'ą doh.gif o tai padarėm dėl pažįstamų pasakojimo,kad Botanikas blogame stovyje,senas ir jie niekada gyvenime nevažiuotų ten daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 18, 20:58)
Grįžom iš Bonatiko. Viskas man ten labai gerai. Na taip, pastatėliai tokie nebe pirmos jaunystės, na bet parkas, aplinka, apsodinimas tikrai įspūdingi, man labai patiko, kad viskas pavėsiuose, eini pro botaninius egzempliorius iš visur... gėlės gėlės... kaktusai, sukulentai... smile.gif
Maitinimas labai gausus ir labai geras, servisas puikus, niekur neteko nieko ilgai laukti užsakius. Apskritai labai geri atsiliepimai.
Na, jie nekalba angliškai beveik visai, reikėjo kalbėt rusiškai (arba vokiškai). aišku, elementarų užsakymą "white wine" supranta, bet jei ką daugiau, tai jau reikia pereit prie kitos kalbos.
dauguma besiilsinčių rusai ir vokiečiai, trečia vieta - gal net lietuviai? tačiau visi daugmaž mandagūs, tai kažkaip labai normaliai.
personalas super paslaugus, draugiškas, labai linksmas, jautiesi ten toks laukiamas, mylimas.

vaikams atrakcijų begalės, yra toks kaip nedidelis lunaparkas. toks senovinis, aš žvengiau, kad vintažinis.

ką noriu pasakyt. kad nepaisant viešbučio senumo, jis tvarkingas ir JAUKUS. o teritorija iš viso nuostabi. servisas super. taigi jaukumas man iš esmės labai didžiulis pliusas. man tie monstrai milijono aukštų ir kaži kokio pločio yra nejaukūs (aš tokiuose alia Reval prisigyvenu verslo kelionėse; vat visai neužsinorėjau į šalia esantį Delux, nes nežavėjo plikesnė teritorija ir monstriškas pastatas), o šis toks penkiaaukštės statybos namų kompleksas. žo, patiko.

tačiau noriu pabrėžti, kad tai šeimyniškas viešbutis. vienišoms ten liktų kabint na... animatorius biggrin.gif ką labai sėkmingai mačiau ir darė biggrin.gif

tai asmeninė nuomonė, nebūtinai jūsų sutaps su mano.
Papildyta:




Mes čia bandėm išsiaiškinti kokiomis savaitės dienomis šiemet Botanike Gala naktys. ax.gif Ar jums būnant ten buvo Gala naktis ir kada? g.gif
Kokiame korpuse gyvenote?Gal patartumėte kuris jų geresnis?Daug kur giria Rozą,bet kiti sako,kad tai triukšmingiausias korpusas... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editukė: 19 gegužės 2012 - 17:51
Sveikos, keliautojos smile.gif

Per kur pirkot keliones? Gal turit kokia isgirta kelioniu agentura? smile.gif Pilnas internetas pasiulymu, nezinau net kur ziuret pradet.. Birzelio menesio pabaigoj planuoju atostogauti, gal kuri uzmatet koki viliojanti pasiulyma? smile.gif dekui uz pagalba wink.gif

P.S. Kas is mano patirties, tai pries pora metu esu buvusi Turkijoje Kusadasio regione, viesbutyje Adakule. Dabar niekur nebeuzmatau kelioniu i ten, bet jei kazkas planuotu ten keliauti, tai siam viesbuciui rasyciau 10 balu. Tikrai grazi vieta, geras maistas, aptarnavimas, pramogos. Gal tik prie lifto pastovet eilese reikedavo, bet tokia smulkmena man tikrai atostogu negadino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gamteka: 19 gegužės 2012 - 19:06
QUOTE(Gamteka @ 2012 05 19, 19:37)
turkijoje Kusadasio regione


ten visai kitas lygis drinks_cheers.gif
kazin kaip bodrumas g.gif buvau visur isskyrus bodruma ir fetija, sulaukiau mazojo, tai gal bodruma pabandyt, ten oro uostas netoli g.gif
nors man marmaris maziau patiko uz kemera rolleyes.gif
Atsakyti
Man Marmaris iš visų aplankytų kurortų mažiausiai patiko
Atsakyti
QUOTE(Gamteka @ 2012 05 19, 18:37)
Sveikos, keliautojos smile.gif

Per kur pirkot keliones? Gal turit kokia isgirta kelioniu agentura? smile.gif Pilnas internetas pasiulymu, nezinau net kur ziuret pradet..  Birzelio menesio pabaigoj planuoju atostogauti, gal kuri uzmatet koki viliojanti pasiulyma? smile.gif dekui uz pagalba wink.gif

P.S. Kas is mano patirties, tai pries pora metu esu buvusi Turkijoje Kusadasio regione, viesbutyje Adakule. Dabar niekur nebeuzmatau kelioniu i ten, bet jei kazkas planuotu ten keliauti, tai siam viesbuciui rasyciau 10 balu. Tikrai grazi vieta, geras maistas, aptarnavimas, pramogos. Gal tik prie lifto pastovet eilese reikedavo, bet tokia smulkmena man tikrai atostogu negadino smile.gif


Pigiausiai per lenkija važiuot. Jau ir lietuviai pardavinėja lenkų organizatorių keliones, kurios kartais net kelis sykius pigesnes nei lietuvių kelionių organizatorių. Plius paskutinės minutės kainos ten prieš mėnesį ar tris savaites prasideda, o pas mus paskutinėm dienom kelis procentus numeta 4u.gif
Sėkmės paieškose. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukė @ 2012 05 19, 18:44)
Mes čia bandėm išsiaiškinti kokiomis  savaitės dienomis šiemet Botanike Gala naktys. ax.gif Ar jums būnant ten buvo Gala naktis ir kada? g.gif
Kokiame korpuse gyvenote?Gal patartumėte kuris jų geresnis?Daug kur giria Rozą,bet kiti sako,kad tai triukšmingiausias korpusas... rolleyes.gif

Kas tos Gala naktys? g.gif
Mes gyvenome Palmer ar kazkas tokio, tai tikrai gan tylu, o ir baseinai, ir jura, vitamin baras ir pagrindinis restoranas arti..
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2012 05 19, 14:33)
Ar labai reze aki "karjeras" papludymyje? Nerimavot, jei gerai pamenu?

ne, nerėžė tas karjeras. vistiek į jūrą žiūri, ne atgal biggrin.gif ir akmenys man nieko nerėžė. man net tie dideli akmenys, pro kuriuos sunku eiti, yra geriau, nei murzinas žvyras, koks tarkim būna Egipte (jei dirbtinai suvežta, o ne uolos paliktos) arba buvo Papyllon Zeugma. dideli akmenys man priminė Sočį. kadangi vanduo buvo kaip Baltijos jūroj vasarą, tai su vaikais ilgai irgi nesimaudėm, tai nebuvo bėdos, kad jie turi mirkti statesniame pavojingame krante. nors bijojau kad statumas bus didesnis, o ten visai normaliai, yra kur įsibrist, paėjėt, tik tada gilėja. tačiau visa tai priklauso juk dar ir nuo potvynio atoslūgio, paskutinę dieną per audrą krantas buvo gerokai paplautas.
jei kalbėt apie papludimio struktūrą, tai ten taip įdomiai, seka tokia: karjeras, smulkesni akmenukai (kaip žvyras), ties ta vieta stovi gultai po stogine, tada stambūs akmenys, tada smulkūs malonūs akmenys, tada jūra. pačioj jūroj giliau paėjus vėl stambūs akmenys. taigi pajūriu gali žingsniuot visai basom drąsiai ir jokių tapkių nereikia. žmonės maudėsi ir su bateliais ir be jų. su jais gal tvirčiau kažkiek.

dėl jūsų pastabų apie Bontaniką irgi sutinku, kad geras išplanavimas ir tai jauku.
dėl gyvačių - SIAUBAS blink.gif
Silence Beach pravažiuojant matydavau reklamą.

QUOTE(Larissa @ 2012 05 19, 18:39)
o po Jūsų komentaro beveik pasigailėjau,kad pasirinkom Delux'ą  doh.gif o tai padarėm dėl pažįstamų pasakojimo,kad Botanikas blogame stovyje,senas ir jie niekada gyvenime nevažiuotų ten daugiau  doh.gif

ne, nesigailėkite, bus gerai ir Deluxe. tripadvisoriuje jis Nr. 1 viešbutis Okuladžare, o Botanikas - Nr.2. Taigi viskas su juo turėtų tikrai būt gerai. Linkiu gaut kambarį su fainu vaizdu 4u.gif
jūsų draugai gal buvo iki tos renovacijos, nes dabar ten jokių atsilaupymų atplyšimų ar dar kažko nėra. baldai tvarkingi, sienos perdažytos, plytelės paklijuotos, viskas ok. tik iš esmės matai, kad čia senukas viešbučiukas biggrin.gif penkiaaukštė korupusinė statyba...
net sunku paaiškit kuo ir kodėl, bet jis jaukus. kartais būna kad viskas super viešbutyje, bet nėr jaukumo.


QUOTE(Editukė @ 2012 05 19, 18:44)
Mes čia bandėm išsiaiškinti kokiomis  savaitės dienomis šiemet Botanike Gala naktys. ax.gif Ar jums būnant ten buvo Gala naktis ir kada? g.gif
Kokiame korpuse gyvenote?Gal patartumėte kuris jų geresnis?Daug kur giria Rozą,bet kiti sako,kad tai triukšmingiausias korpusas... rolleyes.gif

Gala naktis buvo kai atvykome, gegužės 10 dieną. Tik štai kaip dažnai jos vyksta, negaliu pasakyt 4u.gif
Gyvenom Mimoza, ten paskyrė. lokacija man jo labai gera, tarp restorano pagrindinio ir recepcijos, taigi viskas labai gražiai idealiai apsodinta (kambarys buvo į sodą, į vidinę pusę, tie, kas į išorę gal nelabai).
tačiau kambario langai buvo mažiausi iš likusių korpusų. buvo toks mažiukas langas ir balkoninės durys. viskas ok, šviesos netrūko, bet aš tokia virtinų mylėtoja biggrin.gif
nenorėjau brazdintis ir eiti keisti kambarių, tampytis daiktų ir pan. gavom kambarį viršutiniam aukšte, tai viskas gražiai matėsi, patiko. galvojau jei gaučiau Rosą pirmam aukšte su vaizdu į batuto tinklą tai bliaučiau biggrin.gif
Rosa yra gal kiek nuošaliausia nuo restorano ir recepcijos, bet ten atstumai menki, taigi tai ne bėda. triukšmas Rozoj būna dėl lunaparko, bet jis 10 vakaro užsidaro ir žmonės ima skirstytis. ai ne, dar triukšmas nuo arenos eina, jooooo, tikrai gi. taigi, jei arčiau arenos - tikrai garsiai girdisi. o jei toliau, tai gal ir normaliai.

dėl geriausių kambarių:
žodžiu taip, kai aš registravausi kambariui, privarė tokie rusai, kurie sakė: ja zdes petnadcatyj raz, davaite mne menedžer pa ražmeščeniju (aš čia penkioliktą kartą, pakvieskit svečių apgyvendinimo vadovą - nu kažkas tokio)
ir girdėjau, kaip jis prašė konkrečių kambarių - korpuse, kuriame yra restoranas, pačius viršutinius aukštus su vaizdu į jūrą.
taigi spėju, kad jie geriausi smile.gif nu jis tai jau žinos biggrin.gif
Papildyta:
nu jau kad rašau, tai rašau.

svarbus dalykas, jei mėgstate mėsos patiekalus ir turkišką virtuvę - būtinai varykit vakarienės į Ottomann a la cartę. beje, iš kambario man pavyko tik kartą rezervuot jame vietas. kitus kartus vis sakydavo - negalima, nėr vietų ar dar kokią nesamonę. reikia eit rezervuot tokiame "bankomate" recepcijoj.
ten nerealūs kebabai (šašlykai jei mūsiškai), t.p. šonkaliukai iš avienos (erienos), vištos sparneliai... nu karoooč, mes ten buvom jų svečiai numylėtiniai biggrin.gif šiaip aš negaliu valgyt avienos visai, bet ten taip skaniai paruošta, nesijaučia to skonio avies.
japnų - neverta gaišt laiko, kaip ir tikėjaus, su japonija maistas nieko bendro biggrin.gif
žuvies kartą buvau, bet reikia mėgti žuvį, kad galėtum komentuot objektyviai biggrin.gif
Papildyta:
na ir pabaigai apsigynimui ir apsidraudimui noriu pasakyt - vykau ten tikėdamasi rasti tiesiog vidutinišką viešbutį, o radau draugišką, pavėsingą, jaukų ir malonų. su galybe trukumų, tačiau man ten patiko.
nenoriu, kad kažkas paskaitęs mano emocijų tikėtųsi kažko nerealaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 19, 23:19)
...
na ir pabaigai apsigynimui ir apsidraudimui noriu pasakyt - vykau ten tikėdamasi rasti tiesiog vidutinišką viešbutį, o radau draugišką, pavėsingą, jaukų ir malonų. su galybe trukumų, tačiau man ten patiko.
nenoriu, kad kažkas paskaitęs mano emocijų tikėtųsi kažko nerealaus  4u.gif

thumbup.gif
ar naudojotės kokiom papildomom paslaugom? hamam ar masažais? kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 19, 22:22)
Man Marmaris iš visų aplankytų kurortų mažiausiai patiko


geras bigsmile.gif gavojau as cia viena tokia trenkta ax.gif nes kelioniu agenturoje vis minimas, kaip auksciausios klases kurortas, spindintis marmaris cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 19, 21:19)

na ir pabaigai apsigynimui ir apsidraudimui noriu pasakyt - vykau ten tikėdamasi rasti tiesiog vidutinišką viešbutį, o radau draugišką, pavėsingą, jaukų ir malonų. su galybe trukumų, tačiau man ten patiko.
nenoriu, kad kažkas paskaitęs mano emocijų tikėtųsi kažko nerealaus  4u.gif


Labai labai faini jusu pasakojimai. Aciu labai. Mes i Deluxa treciadieni vaziuosim, tai va klausimuku vis kyla. Tai kaip suprantu vakarienei gali rinktis is daug restoronu? ir i juos reikia rezervuot vieta? Niekada tokiam nebuvau, tai gal atrodys kvailas klausimas blush2.gif Ir ar yra sansu isejus is viiesbucio tertorijos (jei nesutiksim gyvanciu biggrin.gif ) kur nors maloniai pasivaikscioti? Ar ten tik pievos ir laukai? smile.gif Ir ar emet ekskursiju kokiu? smile.gif Aciu
Atsakyti