Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(Jofky @ 2012 05 18, 07:17)
Jeigu viešbutyje vartoji mokomus gėrimus (baseino bare, disco bare) kokia dažniausiai taikoma atsiskaitymo tvarka? Iš karto ar pateikiama sąskaita išsiregistruojant?  4u.gif

As esu mokejusi tik issiregistruojant. Nei karto jokiu nesklandumu nebuvo.

QUOTE(Jofky @ 2012 05 18, 08:50)
Kokia tikimybė kad paprašys susimokėti už negertus gėrimus?  g.gif  Nes mano draugams taip buvo, išsiregistruojant pateikė sąskaita už gėrimus disco klube, o jie išvis tame disco klube nebuvo ir tuo labiau nieko negėrė  doh.gif

O cia ne Egipte kartais? Ten megstama issiregistruojant saskaitas pateikti. Turkijoje gal nelabai paplites toks reiskinys, kai sukciaujama su saskaitom issiregistuojant.

QUOTE(Renaya @ 2012 05 18, 12:48)
Užtat stengiuosi važiuotii AI biggrin.gif , nemėgstu atostogų metu sekti savo gėrimų  lotuliukas.gif

Norint gerti tai, ka nori ir kada nori, reikia jau tureti ne AI, o labai gera UAI. Manes AI neisgelbejo, kai norejosi sulciu pusryciams ir kokteilio, tokio kokio as noriu ir dar tada, kai jau nebegirde nemokamai biggrin.gif Bet visai padori suma gavosi, negaila, pasidariau sau UAI pati, tokio kokio man reikejo tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 18, 19:20)
As esu mokejusi tik issiregistruojant. Nei karto jokiu nesklandumu nebuvo.
O cia ne Egipte kartais? Ten megstama issiregistruojant saskaitas pateikti. Turkijoje gal nelabai paplites toks reiskinys, kai sukciaujama su saskaitom issiregistuojant.
Norint gerti tai, ka nori ir kada nori, reikia jau tureti ne AI, o labai gera UAI. Manes AI neisgelbejo, kai norejosi sulciu pusryciams ir kokteilio, tokio kokio as noriu ir dar tada, kai jau nebegirde nemokamai  biggrin.gif Bet visai padori suma gavosi, negaila, pasidariau sau UAI pati, tokio kokio man reikejo   tongue.gif biggrin.gif


Jeigu būtu buve Egipte rašyčiau temoje apie Egiptą. Tai buvo Turkijoj 5* AI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 18 gegužės 2012 - 19:02
Sveikos 4u.gif ,na, ka grizom sekmadieni is Čamjuvos miestelio (salia Kemero), Turkijoj buvau pirma karta smile.gif , vieta liuks, tie kalnai "veza", oro temperatura virs 30, buvom nuvaziave i Kemera,tai nufotografavom dar el.termometra, rode, 31 su trupuciu,mums tikrai buvo karsta, vanduo siltas, dar pagalvojau, kaip ten reikia isbut liepa ar rugpjuti g.gif , visas dienas spigino saule, tik gal paskutine biskuti buvo debesiukai, del ko dziaugemes, nes nebebuvo jau ka degint biggrin.gif . Gyvenom Simenoj, ne pagrindiniam viesbuty, bet tose tipo vilose. Na, ne pirmos jaunystes pastatai, bet visai jauku, ir viskas ko reikia. Labai daug zalumos ir t.t., maistas tiko ir patiko, ypac MB, as jau pavalganti moteriske, bet isragauti visko nesugebejau, nespedavau isalkti tongue.gif Aisku, apie 95 proc rusu, bet kazkaip mes nereguojam del to jautriai. Vaziavom tinginiauti, i jokias ekskursijas nevaziavom, ta palikom kitam sykiui. Kaip as sakau, tinginiu atostogos pavyko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 05 18, 18:38)
Jeigu būtū Egipte rašyčiau temoje apie Egiptą. Tai buvo Turkijoj 5* AI  4u.gif

Tokiu atveju labai butu gerai, jei parasytumete viesbucio pavadinima - reiktu vengti tokio "gerulio" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 18, 19:55)
Tokiu atveju labai butu gerai, jei parasytumete viesbucio pavadinima - reiktu vengti tokio "gerulio"  blink.gif


Tai geras viešbutis, pati jame buvau 2 kartus. Antireklamos nežadu daryti, dėl papraščiausio dalyko, manęs ten nebuvo, todėl negaliu nei ginti nei kaltinti neivienos pusės 4u.gif Gal kol žmona miegojo, vyras į diskoteką nuvarė, biesas žino kaip ten buvo biggrin.gif Paisitaikius progai reiks pabandyti smuklmenas sužinot 4u.gif Aš niekad pati v/b mokamo nevartoju, todėl susidominau apmokėjimo tvarka. Sumaišyti kambarius nelabai galėjo barmenas, nes ant apyrankių kambarių numeriai yra užrašyti 4u.gif
Atsakyti
Grįžom iš Bonatiko. Viskas man ten labai gerai. Na taip, pastatėliai tokie nebe pirmos jaunystės, na bet parkas, aplinka, apsodinimas tikrai įspūdingi, man labai patiko, kad viskas pavėsiuose, eini pro botaninius egzempliorius iš visur... gėlės gėlės... kaktusai, sukulentai... smile.gif
Maitinimas labai gausus ir labai geras, servisas puikus, niekur neteko nieko ilgai laukti užsakius. Apskritai labai geri atsiliepimai.
Na, jie nekalba angliškai beveik visai, reikėjo kalbėt rusiškai (arba vokiškai). aišku, elementarų užsakymą "white wine" supranta, bet jei ką daugiau, tai jau reikia pereit prie kitos kalbos.
dauguma besiilsinčių rusai ir vokiečiai, trečia vieta - gal net lietuviai? tačiau visi daugmaž mandagūs, tai kažkaip labai normaliai.
personalas super paslaugus, draugiškas, labai linksmas, jautiesi ten toks laukiamas, mylimas.

vaikams atrakcijų begalės, yra toks kaip nedidelis lunaparkas. toks senovinis, aš žvengiau, kad vintažinis.

ką noriu pasakyt. kad nepaisant viešbučio senumo, jis tvarkingas ir JAUKUS. o teritorija iš viso nuostabi. servisas super. taigi jaukumas man iš esmės labai didžiulis pliusas. man tie monstrai milijono aukštų ir kaži kokio pločio yra nejaukūs (aš tokiuose alia Reval prisigyvenu verslo kelionėse; vat visai neužsinorėjau į šalia esantį Delux, nes nežavėjo plikesnė teritorija ir monstriškas pastatas), o šis toks penkiaaukštės statybos namų kompleksas. žo, patiko.

tačiau noriu pabrėžti, kad tai šeimyniškas viešbutis. vienišoms ten liktų kabint na... animatorius biggrin.gif ką labai sėkmingai mačiau ir darė biggrin.gif

tai asmeninė nuomonė, nebūtinai jūsų sutaps su mano.
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2012 05 18, 19:20)
O cia ne Egipte kartais?

kai su kolegom Egipte buvom, du berniukai irgi aiškino - vaje vajeeee iš kur tokia sąskaita, kelkime čekius (ten reikėdavo pasirašyt ant čekio, kad gavo gėrimus), taigi o taigi, pasirodo klube sėdėdami privaišino mergas į kairę ir į dešinę biggrin.gif

taigi spėju ir tas vyrukas vienas klube ne vienas sėdėjo hihihi.gif
Papildyta:
ai, papildysiu dėl orų. mes buvom 10-17 gegužės, nors mus pasiekdavo sms, kad "vaje ar pas jus nešalta", nes matė prognozes 20-22 laipsnius, ten vietoj buvo +29, tik štai paskutinę dieną tikrai tik +22. vakarais atvėsdavo, vaikams reikėjo švarkelių, suaugusiems - kaip kuriems. vieni su markškinėliais išbūdavo, kiti ką užsimesdavo.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 18, 19:58)
Grįžom iš Bonatiko.

įdomu,kokia kalba yra animacija vaikams Botanike ir Deluxe? g.gif vokiškai ar rusiškai?
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2012 05 18, 21:55)
įdomu,kokia kalba yra animacija vaikams Botanike ir Deluxe?  g.gif vokiškai ar rusiškai?


Man rodos musu ten tiek daug bus, kad atejo metas ir lietuviskai padaryti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dar pora egzaminu snd iskenciu ir einu kraut daiktuuuuuu, juhuuuuuu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2012 05 18, 23:55)
įdomu,kokia kalba yra animacija vaikams Botanike ir Deluxe?  g.gif vokiškai ar rusiškai?


Du metus atgal anglu, rusu buvo ir animatores labai fainos. Ga dar ir vokieciu, nepamenu.

Pritaru Partizanes zodziams apie Botanika, superinis jis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2012 05 18, 23:55)
įdomu,kokia kalba yra animacija vaikams Botanike ir Deluxe?  g.gif vokiškai ar rusiškai?

ir vokiškai, ir rusiškai. laikas tikrai turėt lietuvę jiems, pritariu.
maniškė tai pagaudavo aišku ką daryt, dar ir iš anglų susigaudydavo, nes kažkiek lanko darže. tačiau vistiek smagiau jei būtų gimtoji kalba.
animatorės be vokiškai ir rusiškai dar tekstą pasakydavo angliškai ir turkiškai žinoma.

animatorės fainos tikrai, o viena turkė iš viso nereali tokia smile.gif

teisybės dėlei turiu pasakyt, kad miniklubo priežiūra dieną tokia atipūtusi. užsiėmimų tai daug, jie ten tūsinasi, eina valgyt, plaukioja ir pan. tačiau keturmetės su tokia priežiūra nebūčiau drįsusi palikti ten, tik kokį vyresnį vaiką, kuris geriau orientuojasi ir savim pasirūpina. nes vaikai tokie atviroj teritojoj kažkiek, tikrai nesužiūrėtų, kad kuris iškeliautų pro vartus kur jam šautų į galvą. tarkim Mistis Blue Domes Kose miniklubas buvo uždarytas vartais, kai priduodi vaiką, apie jį viską užsirašo, paima tavo parašą, duomenis, telefą, jie pasirašo, uždeda miniklubo apyrankę, kad jie matytų, kad šis žioplys visiškoj jų priežiūroj, ir nuolat stebėjo. pernai savo trimetę ten ramiai palikau vieną kartą, o šiemet Botanike keturmetės nenorėjau palikt, buvau kartu.
tačiau, turiu pabrėžt, kad aš apsikritai vaiko nenoriu ir nematau reikalo palikt miniklube, todėl man tai nėra svarbu. miniklube buvome tik vieną dieną, kai buvo apsiniaukę, kiek vėsiau, ir negalima buvo maudytis jūroj ir baseinuose. šiaip mano vakai su mumis pajūry ir visur kur būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 19 gegužės 2012 - 10:37
QUOTE(Partizanė @ 2012 05 18, 19:58)
Grįžom iš Bonatiko. Viskas man ten labai gerai. Na taip, pastatėliai tokie nebe pirmos jaunystės, na bet parkas, aplinka, apsodinimas tikrai įspūdingi, man labai patiko, kad viskas pavėsiuose, eini pro botaninius egzempliorius iš visur... gėlės gėlės... kaktusai, sukulentai... smile.gif
Maitinimas labai gausus ir labai geras, servisas puikus, niekur neteko nieko ilgai laukti užsakius. Apskritai labai geri atsiliepimai.
Na, jie nekalba angliškai beveik visai, reikėjo kalbėt rusiškai (arba vokiškai). aišku, elementarų užsakymą "white wine" supranta, bet jei ką daugiau, tai jau reikia pereit prie kitos kalbos.
dauguma besiilsinčių rusai ir vokiečiai, trečia vieta - gal net lietuviai? tačiau visi daugmaž mandagūs, tai kažkaip labai normaliai.
personalas super paslaugus, draugiškas, labai linksmas, jautiesi ten toks laukiamas, mylimas.

vaikams atrakcijų begalės, yra toks kaip nedidelis lunaparkas. toks senovinis, aš žvengiau, kad vintažinis.

ką noriu pasakyt. kad nepaisant viešbučio senumo, jis tvarkingas ir JAUKUS. o teritorija iš viso nuostabi. servisas super. taigi jaukumas man iš esmės labai didžiulis pliusas. man tie monstrai milijono aukštų ir kaži kokio pločio yra nejaukūs (aš tokiuose alia Reval prisigyvenu verslo kelionėse; vat visai neužsinorėjau į šalia esantį Delux, nes nežavėjo plikesnė teritorija ir monstriškas pastatas), o šis toks penkiaaukštės statybos namų kompleksas. žo, patiko.

tačiau noriu pabrėžti, kad tai šeimyniškas viešbutis. vienišoms ten liktų kabint na... animatorius biggrin.gif ką labai sėkmingai mačiau ir darė biggrin.gif

tai asmeninė nuomonė, nebūtinai jūsų sutaps su mano.


taigi spėju ir tas vyrukas vienas klube ne vienas sėdėjo hihihi.gif
Papildyta:
ai, papildysiu dėl orų. mes buvom 10-17 gegužės, nors mus pasiekdavo sms, kad "vaje ar pas jus nešalta", nes matė prognozes 20-22 laipsnius, ten vietoj buvo +29, tik štai paskutinę dieną tikrai tik +22. vakarais atvėsdavo, vaikams reikėjo švarkelių, suaugusiems - kaip kuriems. vieni su markškinėliais išbūdavo, kiti ką užsimesdavo.

Sutinku su viskuo wink.gif Del Botaniko jaukumo tikrai wub.gif Ar labai reze aki "karjeras" papludymyje? Nerimavot, jei gerai pamenu? wink.gif Lyginant Botanika su siumeciu Silence beach, tai jei ne apgyvendinimas lake vilose, tikrai gigantiskas pastatas butu minusas. Ir jaukumo aktyvioje zonoje ten mazai. Mums irgi norisi tokio a la privato, tad kartais pigesni kambariai toliau nuo judesio - tik pliusas smile.gif Aptareme, kad Botaniko isdestymas labai geras, teritorija didele, bet viskas po ranka.
Del oru irgi drinks_cheers.gif Mes buvome panasiu metu, 16 diena isskridome atgal, ji buvo apniukusi, bet pries tai 11 dienu - karstos, vakarai siltuteliai. Is LT irgi gaudavom zinuciu - ar nesalam smile.gif
P.S. Pamirsau pamineti, kad priespaskutine atostogu diena Silence beach teritorijoje (pievuteje, salia vaiku supyniu, hamaku) sugavo 6 gyvates fear.gif Diena ar dvi pries vale upe, kuri teka isilgai juros, grebste nendres, matyt, jos ten buvo isikure, tad perejo kitur. Pamateme personala su lazdom ir dar kazkokia iranga, pasirodo, tuo metu vyko gyvaciu medziokle. Brrr...
Atsakyti
As dabar Meryan viesbutyje, netoli Alanijos, tikrai saltoka jau antra diena unsure.gif Siandiena is viso griaudeja, lyja nuo ryto, saltas vejas ir pabaigos nesimato... Mes dar pabusime iki antradienio, tikiuosi bent siek tiek pasideginti, nes tie, kas vaziavo savaitei tik 3 dienas is 7 turejo proga prie juros/baseino paguleti doh.gif
Atsakyti