Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(gi2lux @ 2012 05 18, 10:07)
Merginos, gal yra kam tekę susidurti su tokai situaciaj Delfin Botanik Alanijoj.
Mes uzžsisakėm standart kambarį, o norėtumėm šeimyninio. Ar įmanoma registruojantis pasikeisti ir kiek reiktų duoti $ ?


Kiek man žinoma, Delfinų tinklo viešbučiuose pinigus leidžiama imti tik arbatpinigių pavidale. Už papildomas paslaugas mokama pagal viešbučio nustatytas kainas
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 18, 12:56)
Kiek man žinoma, Delfinų tinklo viešbučiuose pinigus leidžiama imti tik arbatpinigių pavidale. Už papildomas paslaugas mokama pagal viešbučio nustatytas kainas

gal įsivaizduojat kokia ta priemoka galėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 05 18, 10:33)
Gal kas gegužės 22 skrendat į Delfin Botanik Alanijoj ?  ax.gif

Mūsų šeima skrenda tą pačią dieną į tą patį viešbutį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linulka20: 18 gegužės 2012 - 12:12
Tiksliai ne, bet manau, kad užsakius Lietuvoje iš karto tokio tipo kambarį būtų ir pigiau, ir užtikrinta, kad tikrai gausit
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 05 18, 10:33)
Gal kas gegužės 22 skrendat į Delfin Botanik Alanijoj ?  ax.gif



QUOTE(Linulka20 @ 2012 05 18, 12:10)
Mūsų šeima skrenda tą pačią dieną į tą patį viešbutį smile.gif

mes tą pačią dieną,tik į Delux'ą - busim kaimynai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 05 18, 09:50)
Kokia tikimybė kad paprašys susimokėti už negertus gėrimus?  g.gif  Nes mano draugams taip buvo, išsiregistruojant pateikė sąskaita už gėrimus disco klube, o jie išvis tame disco klube nebuvo ir tuo labiau nieko negėrė  doh.gif


Užtat stengiuosi važiuotii AI biggrin.gif , nemėgstu atostogų metu sekti savo gėrimų lotuliukas.gif O jei rimtai, manau tegu viežbučio administracija įrodo, kad jie buvo disco bare ir tuo labiau kažką gėrė. Visuose klubuose, kiek buvau, mokėjom iš karto. Čia ,manau , labiau galėtų Smurka prakonsultuoti.
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 05 18, 13:06)
gal įsivaizduojat kokia ta priemoka galėtų būti?

kreipkites i savo agenta
Atsakyti
na bet orai Turkijoj siuo metu doh.gif tikiuosi atsils iki birzelio vidurio, nes kitaip
tai mad.gif ph34r.gif nezinau ar cia klimato atsilimas/atsalimas, bet tikrai salta visur, tiek Europoj, tiek pacioj Turkijoj.
Atsakyti
O iš kur ištraukėt, kad Turkijoje šalta? g.gif Na, lyja šiandien Bodrume, apsiniaukę, saulė tik trumpam išlenda. Bet taip nėra visą savaitę, turistai mano nusvilę, kai kurie net skausmingai
Atsakyti
raso, kad 20°C, o jei dar lija, tai visai sakec. Man bent kokiu +27°C reiketu.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2012 05 18, 15:20)
raso, kad 20°C, o jei dar lija, tai visai sakec. Man bent kokiu +27°C reiketu.


Prašykit, kad kokteilius be ledukų darytu
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 05 18, 14:23)
Prašykit, kad kokteilius be ledukų darytu



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti