Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

Sveiki gyvi. Mes isskrendam pirmadieni unsure.gif orelio prognozes baisines. Gal kas yra turijoje, mes skrendam i Alanija, kokie ten orai? Kazkur Jus ziurite tikslesnias prognozes, gal galima butu nuoroda? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Aurora25 @ 2012 05 17, 19:43)
Sveiki gyvi. Mes isskrendam pirmadieni  unsure.gif orelio prognozes baisines. Gal kas yra turijoje, mes skrendam i Alanija, kokie ten orai? Kazkur Jus ziurite tikslesnias prognozes, gal galima butu nuoroda? Aciu

Tikrai nebus salta, mes jau grizome, rytai gal kiek apsiniauke, o paskui labai silta. Lietus, jei ir bus, tai nebaisus. Vakarai priklauso nuo dienos. Jei silta diena, ir vakaras grazus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2012 05 17, 18:46)
Tikrai nebus salta, mes jau grizome, rytai gal kiek apsiniauke, o paskui labai silta. Lietus, jei ir bus, tai nebaisus. Vakarai priklauso nuo dienos. Jei silta diena, ir vakaras grazus. smile.gif

Mes visada vaziuodavom liepos viduryje, man reikia gero oro, betva siemet taip gavosi kad teko vaziuoti geguzi. Istikruju net nezinau kokiu rubu prisideti.
Atsakyti
QUOTE(Aurora25 @ 2012 05 17, 19:49)
Mes visada vaziuodavom liepos viduryje, man reikia gero oro, betva siemet taip gavosi kad teko vaziuoti geguzi. Istikruju net nezinau kokiu rubu prisideti.

Kaip visada, tik dar plius kokias lengvesnes kelnias, megztini. Pora vakaru buvo saltesni, zmones net striukes buvo uzsimete.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 16, 19:10)
Drute, Smurka, gal jus zinote,  kurdiskojoje dalyje dabar imanoma keliauti? Ar tie neramumai Sirijos pasienyje netrukdytu nuvaziuoti iki Mardino? Ar net geriau nemastyti siemet?  g.gif


siuo metu as ko gero negalvociau, dar ir po VAN zemes drebejimo man rodos ten nemazai balagano siuo metu, is ziniu visokiu neramumu reportazai. Sunku net patarti, ziurint kaip keliautumete. Mano vyras sake, kad nekeliautu, bet jam is principo kazkaip Turkijos rytai ne egzotika biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O as kalenu dantimis Lietuvoje hehehe smile.gif bet vis tiek taip zalia, tiek zydejimo, man grazu smile.gif
Atsakyti
Sakykit o kaip del ekskursiju,lankytinu vietu-ar geriau pirktis ten vietoj nuvaziavus ar cia? Ten butu pigiau (kiek procentaliai mazdaug jei imanoma ivardint),ar patikima? Kokia kalba ngeriau rinktis rusu/anglu (ar kalba jie ten normaliai angliskai)?
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2012 05 17, 20:59)
siuo metu as ko gero negalvociau, dar ir po VAN zemes drebejimo man rodos ten nemazai balagano siuo metu, is ziniu visokiu neramumu reportazai. Sunku net patarti, ziurint kaip keliautumete. Mano vyras sake, kad nekeliautu, bet jam is principo kazkaip Turkijos rytai ne egzotika biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nu aisku g.gif Tada gal nesvaigsiu kol kas, atidesiu geresniems laikams savo svajone verysad.gif Aciu Drute, galvoju jus vistiek zinias ziurite, tai pas jus ten juk daugiau visko pranesa. Cia del pabegeliu daugiausia tie neramumai?
Papildyta:
Kam aktualu ir kas iesko kazko pigesnio, tai labai padorus pasiulymas, kaip birzeliui

Puikus dienos pasiūlymą į TURKIJĄ.


HOTEL LA MER ART 5*, birželio 15 d.išvykimui, 7 nakvynių trukmei UAI - tik 1300 Lt

ir

HOTEL LA MER 5*, birželio 15 d.išvykimui, 7 nakvynių trukmei UAI - tik 1500 Lt

Dėmesio!

- degalų mokestis į kainą nėra įskaičiuotas

- "dienos akcija" galioja š. m. gegužės 18 d. nuo 08:00 iki 18:00 val;

- vietų skaičius pagal šį pasiūlymą yra ribotas
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 16, 19:10)
Drute, Smurka, gal jus zinote,  kurdiskojoje dalyje dabar imanoma keliauti? Ar tie neramumai Sirijos pasienyje netrukdytu nuvaziuoti iki Mardino? Ar net geriau nemastyti siemet?  g.gif


Turistai, keliaujantys į Rytų Turkiją turkams visada atrodė lengvai kuoktelėję. Ir visiškai nesvarbu, karas, maras ten ar šviesi taika.
O patys keliautojai kaip keliavo taip ir keliauja. Nereik kišt nosies žmonių susibūrimo vietose ir tiek.
Aš keliaučiau
QUOTE(Ethella @ 2012 05 17, 13:29)
Sveiki  4u.gif

Mes vis dar paieškose  g.gif  Gal žinote kaip šis viešbutis ISIS HOTEL & SPA?
Smurka, Jūsų nuomonės irgi lauksiu  4u.gif
Minėjau, jog mūsų reikalavimas - arti jūra ir arti miestas, naktinis gyvenimas.

Šis viešbutis vertinamas prieštaringai. Nepriekabiems klientams jis tinka. O dėl ko dažniausiai priekabiaujama?
Prie UAI sistemos, nes ja net nekvepia. Importiniai gėrimai mokami, seifas mokamas, internetas mokamas... Tik a la carte nemokami (išskyrus suši restoraną).
Kabinėjamasi ir prie kambarių, nes kai kurie yra tiesiog conected - t.y. su kaimyniniu kambariu sujungti durimis ir viskas girdisi, tad poros normaliai per džaga džaga atsipalaiduot negali biggrin.gif
Aš į ISIS važiuočiau bet tik už gerą kainą. Nes vietoj viešbutis geroj, tikrai netoli naktinio gyvenime, bet ir ne pačiame jo epicentre
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 18, 00:09)
Turistai, keliaujantys į Rytų Turkiją turkams visada atrodė lengvai kuoktelėję. Ir visiškai nesvarbu, karas, maras ten ar šviesi taika.
O patys keliautojai kaip keliavo taip ir keliauja. Nereik kišt nosies žmonių susibūrimo vietose ir tiek.
Aš keliaučiau

Šis viešbutis vertinamas prieštaringai. Nepriekabiems klientams jis tinka. O dėl ko dažniausiai priekabiaujama?
Prie UAI sistemos, nes ja net nekvepia. Importiniai gėrimai mokami, seifas mokamas, internetas mokamas... Tik a la carte nemokami (išskyrus suši restoraną).
Kabinėjamasi ir prie kambarių, nes kai kurie yra tiesiog conected - t.y. su kaimyniniu kambariu sujungti durimis ir viskas girdisi, tad poros normaliai per džaga džaga atsipalaiduot negali biggrin.gif
Aš į ISIS važiuočiau bet tik už gerą kainą. Nes vietoj viešbutis geroj, tikrai netoli naktinio gyvenime, bet ir ne pačiame jo epicentre


Dėkui dėl info pie viešbutį, mes važiuojam už 1250 lt asmeniui, manau nebrangu. Kai grįšim savo nuomonę paršysim. Nesam priekabūs, bet su kaimynais bendrų durų nereikia mums, na bet gal keli eurai pakeistu situacija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 18, 00:09)
Turistai, keliaujantys į Rytų Turkiją turkams visada atrodė lengvai kuoktelėję. Ir visiškai nesvarbu, karas, maras ten ar šviesi taika.
O patys keliautojai kaip keliavo taip ir keliauja. Nereik kišt nosies žmonių susibūrimo vietose ir tiek.
Aš keliaučiau

Dekui Smurka 4u.gif

Neesam garantuoti ar vaziuosim , bet tiesiog svarsciau ivairius variantus, ir galvojau, ar Turkija aplamai mest is galvos, ar vistik....
Atsakyti
Jeigu viešbutyje vartoji mokomus gėrimus (baseino bare, disco bare) kokia dažniausiai taikoma atsiskaitymo tvarka? Iš karto ar pateikiama sąskaita išsiregistruojant? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 05 18, 08:17)
Jeigu viešbutyje vartoji mokomus gėrimus (baseino bare, disco bare) kokia dažniausiai taikoma atsiskaitymo tvarka? Iš karto ar pateikiama sąskaita išsiregistruojant?  4u.gif


esu ir iškart atsiskaitinėjęs, ir paskutinį vakarą prieš kelionę namo registraturoj susimokėjęs
Atsakyti