Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(Cobre @ 2012 05 15, 15:45)
I Halikarnasa ir Katamarana mokami. Juose nebuvau, bet ir noro didelio nebuvo, nes didesniuose klubuose Kemere buvau, o kiek ziurejau, tai viduje vistik is principo veiksmas vyksta  taip pat, kaip Kemero klubuose. Be to girdejusi, kad i Halikarnasa vos ne kaip i atrakcija susirenkama paziureti. O siaip baruose viskas vyksta, na tokie nedideli klubai, bet labai juose smagu ir nemokamas iejimas paprastai buna, jei nepatinka, tai eini i kita  biggrin.gif Bet nors as pati su animatoriais nemegeja eiti, bet vistik Bodrume man tai ir tiko, ir patiko, tai siulyciau bent jau pabandyti ir jums, siaip visai gerai ir tas parvezimas.
Siaip ko gero patogiausias yra Diamond of Bodrum, kas liecia naktini gyvenima. Bet ar ji siemet siulo? g.gif  O Virgin Bodrume tai ir paciame viesbutyje buna sokiai pakranteje, su lazeriais virs vandens, Viesbutis yra atskirai nuo kitu, labai grazioje ilankoje, vaiku ten nera, tai gali sau leistis triuksmus iki paryciu  biggrin.gif 
As ne agente ir ne gide  mirksiukas.gif  Tikrai visko nezinau  smile.gif Cia Smurkai daugiau klausimas, ji Bodrumo viesbucius kuruoja, mato, kaip siais metais viskas klostosi, kur kokie atnaujinimai, nusidevejimai, pasikeitimai.
Mano mama buvo jame, tai liko absoliuciai patenkinta, tikrai manau neblogas gana.
Man minusas butu tik jo vieta. Man Bodrumas yra visa ko vinis tame regione, tai jei negaunu Bodrumo, tai nereikia tada man nieko  biggrin.gif  Juokauju aisku  mirksiukas.gif  Bet jei jums tinka gyventi toliau nuo Bodrumo, jei noresite daugiau laiko buti viesbutyje ar ekskursijose, tada visai normaliai manyciau. Jei kaina aisku normali. Siaip neretas atvejis, kai kaina ne sezono ikarstyje i ji budavo 1300-1600 lt zmogui savaite.

Ačiū už atsakymą, nesinorės viešbutyje būti, o tai aplink nėra kokio miestelio, ar kokių pramogų? Kiek žinau, važiuoja mikriukai į Bodrumą, tai būtinai lėksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2012 05 15, 14:51)
Ačiū už atsakymą, nesinorės viešbutyje būti, o tai aplink nėra kokio miestelio, ar kokių pramogų? Kiek žinau, važiuoja mikriukai į Bodrumą, tai būtinai lėksim smile.gif

kas nori pajudeti, tas visada randa ka veikti mirksiukas.gif o siaip masina issinuomokite, pasivezinsite apylinkese. Man patiko visai wub.gif
Atsakyti

Kam aktualu manau verta 4u.gif

https://grupinis.lt/...mpaign=Inspired
Atsakyti
QUOTE(Kolizija @ 2012 05 13, 22:26)
Man begaliniai svarbu sužinot ar 10 dieną Botanike buvo Gala naktelė?  4u.gif  blush2.gif


Mane irgi domina kada Botanike šiemet bus Gala naktys? mirksiukas.gif Jos berods būna kas dvi savaites? g.gif
Atsakyti
Sveiki ka tik gryzome is AKKA ALINDOS viesbucio Kiriso gyvenvietes.Oras buvo super diena 30-37 silumos o vakarai saltoki apie 18-20 silumos.Viesbutis super vanduo super tik butinai reikalinga avalyne lipant i vandeni nes vien akmenys.Jeigu ka nors kas domins klauskite atsakysiu.Per 8 dienas lietaus negavome ne laso nors aplinkui kazkui lijo.Verta paplaukioti su TEZ TURO jachta nors ir kainuoja 75 doleriai,butinai nueikite i miestelio hamama nes jie tikrai labai geri o jau ju masazai tai superiniai.Mes prabuvome 3val.uz 15doleriu ir plaukite i raftinga,nes upe siuo metu labai srauni!Atostogos buvo super!!!!!!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(adrijus6 @ 2012 05 15, 21:18)
Sveiki ka tik gryzome is AKKA ALINDOS viesbucio Kiriso gyvenvietes.Oras buvo super diena 30-37 silumos o vakarai saltoki apie 18-20 silumos.Viesbutis super vanduo super tik butinai reikalinga avalyne lipant i vandeni nes vien akmenys.Jeigu ka nors kas domins klauskite atsakysiu.Per 8 dienas lietaus negavome ne laso nors aplinkui kazkui lijo.Verta paplaukioti su TEZ TURO jachta nors ir kainuoja 75 doleriai,butinai nueikite i miestelio hamama nes jie tikrai labai geri o jau ju masazai tai superiniai.Mes prabuvome 3val.uz 15doleriu ir plaukite i raftinga,nes upe siuo metu labai srauni!Atostogos buvo super!!!!!!!!!!!!

Ir del oru tai tikrai netikekite ka jie rodo nes mums rode tik 25laipsnius ir lietu o jo negavome ir siluma buvo super!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Sveiki, gal kas buvot Antalijoj spalio men. labiau antroj pusej, kazi kaip ten orai tokiu metu?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylisiukas @ 2012 05 15, 10:08)

as irgi i sita visa diena ziuriu ir niekaip neapsisprendziu ka daryt biggrin.gif labiausiai turbut bijau kad nelytu istisai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diddy: 15 gegužės 2012 - 22:05
QUOTE(Editukė @ 2012 05 15, 19:07)
Mane irgi domina kada Botanike šiemet bus Gala naktys? mirksiukas.gif Jos berods būna kas dvi savaites? g.gif


Gala naktys tikrai bus, kas antrą ketvirtadienį. Man labai reik žinoti dėl gegužės 10 naktelės...
Atsakyti
QUOTE(Kolizija @ 2012 05 15, 22:14)
Gala naktys tikrai bus, kas antrą ketvirtadienį. Man labai reik žinoti dėl gegužės 10 naktelės...


tai, kad lyg anksciau budavo sestadieniais ne ketvirtadieniais gala naktys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 05 15, 19:31)


perkant kelione agenturoj visada pasiulo parkinga pigiau. As pati asmeniskai per agentura uz dvi savaites automobilio stovejima sumokejau tik 100 lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*tigriukas* @ 2012 05 16, 09:14)
perkant kelione agenturoj visada pasiulo parkinga pigiau. As pati asmeniskai per agentura  uz dvi savaites automobilio stovejima sumokejau tik 100 lt.  smile.gif


Šiemet kažkaip nemačiau tokių pasiulymų 4u.gif
Atsakyti
Kas siryt atskrido i Antalija tai ji pasitiko su vos ne uraganiniu veju biggrin.gif Pirma karta toki matau Turkijoje, nors niekad ir nesame atostogave taip anksti, gal cia normalu, bet geguze sakem nebevaziuosim daugiau, klimatas kazkaip pasistumejes i prieki, tiek pas mus vasara veluoja, ruduo buna siltesnis nei iprasta ir cia tas pats darosi jau kelinti metai ax.gif O siaip tai oras labai geras(isskyrus siandien) vakare man saltysei reikia lengvo megztuko, vyrams nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolizija @ 2012 05 15, 23:14)
Gala naktys tikrai bus, kas antrą ketvirtadienį. Man labai reik žinoti dėl gegužės 10 naktelės...

Nors ir buvom geguzes 10, bet su dukryte, tai nieko nematem..
Atsakyti