Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

Sveikos, norime mergaitiškai pasilinksminti Bodrume. Gal kas buvote Virgin Bodrum HV arba Voyage Bodrum viesbuciuose. Mus domina kiek reikia pedlinti iki klubu gatves. Ar Bodrume naktiniai klubai mokami?

Bodrumo miesto centras yra uostas? Ar uostas toli nuo visu pasilinksminimu?
Nelabai isivaizduojame ka reiskia nuoroda, kad iki Bodrumo 1 ARBA 2 KM?

Aciu
Atsakyti
Labas 4u.gif

Norėčiau paklaust esančių Kemere - kaip ten orai? Mes skrendam 23 d, pagal prognozes vis rodo kad bus apsiniaukę.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvačka @ 2012 05 15, 07:58)
Labas 4u.gif

Norėčiau paklaust esančių Kemere - kaip ten orai? Mes skrendam 23 d, pagal prognozes vis rodo kad bus apsiniaukę.. ax.gif


Paziurejau www.yr.no ten rodo, kad geguzes 23 dienai iki 27 laipsniu silumos ir sauleta smile.gif
Atsakyti

Ar verta?
https://grupinis.lt/...mpaign=Inspired
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylisiukas: 15 gegužės 2012 - 09:08
QUOTE(Dove @ 2012 05 15, 07:34)
Sveikos, norime mergaitiškai pasilinksminti Bodrume. Gal kas buvote Virgin Bodrum HV arba Voyage Bodrum viesbuciuose. Mus domina kiek reikia pedlinti iki klubu gatves. Ar Bodrume naktiniai klubai mokami?

Bodrumo miesto centras yra uostas? Ar uostas toli nuo visu pasilinksminimu?
Nelabai isivaizduojame ka reiskia nuoroda, kad iki Bodrumo 1 ARBA 2 KM?

Aciu

Virgin buvau. Voyage ne smile.gif Abu visai netoli vienas kito, abu geroje vietoje, Virgin ant kalniuko, Voyage visai salia, tik apacioje. Labai gera abieju vieta, pasilinksminimui tiks abu ir vargu ar ka geriau rasite siuo klausimu. vaizdai is abieju viesbuciu nuostabus mirksiukas.gif
Pedinti visai nereikia, manyciau. nes nupedintumete laisvai (o pedinti galima ir i Bodruma, ir i Gumbet, viesbuciai tokioje vietoje, kad praktiskai jokio skirtumo ka rinktis, abu salia)i, o va grizti reiktu i kalniuka abiem atvejais. Jusu vietoje nepergyvenciau, veza animatoriai. Bent jau is Virgin 10 liru tai kainuoja, nuvaza, parveza ir short drink dar i ta kaina ieidavo, bent jau anksciau.
Atsakyti
4u.gif

Parekomenduokit koki nebloga viesbutuka Marmaryje, 4 zv, su vandens kalneliais, ir ne per toliausiai nuo pacio Marmario. Kemere buvau, Alanijoj irgi, laikas Marmari apziuret wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylisiukas @ 2012 05 15, 09:08)

manau, kad taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 15, 09:13)
Virgin buvau. Voyage ne  smile.gif  Abu visai netoli vienas kito, abu geroje vietoje, Virgin ant kalniuko, Voyage visai salia, tik apacioje. Labai gera abieju vieta, pasilinksminimui tiks abu ir vargu ar ka geriau rasite siuo klausimu. vaizdai is abieju viesbuciu nuostabus mirksiukas.gif
Pedinti visai nereikia, manyciau. nes nupedintumete laisvai (o pedinti galima ir i Bodruma, ir i Gumbet, viesbuciai tokioje vietoje, kad praktiskai jokio skirtumo ka rinktis, abu salia)i, o va grizti reiktu i kalniuka abiem atvejais. Jusu vietoje nepergyvenciau, veza animatoriai. Bent jau is Virgin 10 liru tai kainuoja, nuvaza, parveza ir short drink dar i ta kaina ieidavo, bent jau anksciau.


Aciu uz atsakyma. O kaip su klubais? Mokamas iejimas Bodrume?
Atsakyti
QUOTE(mylisiukas @ 2012 05 15, 09:08)



atkreipkite dėmesį: Kelionės data 2012 spalio 18 d.
4u.gif
Atsakyti
Cobre, o ką pasakytumėte apie DELTA BEACH RESORT 5* Bodrume? Gal ką iš anksto reikia žinoti? Į kokią puse kambario prašyti ir panašiai...
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2012 05 15, 13:07)
atkreipkite dėmesį: Kelionės data 2012 spalio 18 d.
4u.gif

Data kaip ir labai tiktų,tik gal kas yra buvęs tokiu laiku, koks ten oras būna rudenį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylisiukas: 15 gegužės 2012 - 12:29
QUOTE(Dove @ 2012 05 15, 11:31)
Aciu uz atsakyma. O kaip su klubais? Mokamas iejimas Bodrume?

I Halikarnasa ir Katamarana mokami. Juose nebuvau, bet ir noro didelio nebuvo, nes didesniuose klubuose Kemere buvau, o kiek ziurejau, tai viduje vistik is principo veiksmas vyksta taip pat, kaip Kemero klubuose. Be to girdejusi, kad i Halikarnasa vos ne kaip i atrakcija susirenkama paziureti. O siaip baruose viskas vyksta, na tokie nedideli klubai, bet labai juose smagu ir nemokamas iejimas paprastai buna, jei nepatinka, tai eini i kita biggrin.gif Bet nors as pati su animatoriais nemegeja eiti, bet vistik Bodrume man tai ir tiko, ir patiko, tai siulyciau bent jau pabandyti ir jums, siaip visai gerai ir tas parvezimas.
Siaip ko gero patogiausias yra Diamond of Bodrum, kas liecia naktini gyvenima. Bet ar ji siemet siulo? g.gif O Virgin Bodrume tai ir paciame viesbutyje buna sokiai pakranteje, su lazeriais virs vandens, Viesbutis yra atskirai nuo kitu, labai grazioje ilankoje, vaiku ten nera, tai gali sau leistis triuksmus iki paryciu biggrin.gif

QUOTE(Nainai @ 2012 05 15, 12:27)
Cobre, o ką pasakytumėte apie DELTA BEACH RESORT 5* Bodrume? Gal ką iš anksto reikia žinoti? Į kokią puse kambario prašyti ir panašiai...

As ne agente ir ne gide mirksiukas.gif Tikrai visko nezinau smile.gif Cia Smurkai daugiau klausimas, ji Bodrumo viesbucius kuruoja, mato, kaip siais metais viskas klostosi, kur kokie atnaujinimai, nusidevejimai, pasikeitimai.
Mano mama buvo jame, tai liko absoliuciai patenkinta, tikrai manau neblogas gana.
Man minusas butu tik jo vieta. Man Bodrumas yra visa ko vinis tame regione, tai jei negaunu Bodrumo, tai nereikia tada man nieko biggrin.gif Juokauju aisku mirksiukas.gif Bet jei jums tinka gyventi toliau nuo Bodrumo, jei noresite daugiau laiko buti viesbutyje ar ekskursijose, tada visai normaliai manyciau. Jei kaina aisku normali. Siaip neretas atvejis, kai kaina ne sezono ikarstyje i ji budavo 1300-1600 lt zmogui savaite.
Atsakyti