Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(Amiletta @ 2012 05 12, 12:32)
Uj, tai gerų atostogų. 4u.gif Ir parvežkit daaaug foto. biggrin.gif

Maniškė tai jau labai laukia... Ryte prabunda ir skaičiuoja kiek čia dar dienų liko. biggrin.gif

Dėkui bigsmile.gif O Jūs 15 dieną kylat ? Gražių atostogų wub.gif
Foto kažin ar parvešime,nes jau praeitus kartus nemažus fotoreportažus darėme ir rodėme mirksiukas.gif dabar nelabai bus ką rodyti,beto manau tik ilsėsimes šį kartą..vyrui kelio trauma,man pogimtadieninis relaksas biggrin.gif ...tai abu nuo savo darbų(ypač vyrui nuo fotografavimo,savo darbo) pailsėsime. biggrin.gif tikiuosi biggrin.gif

Maniškė irgi džiaugiasi,kadangi tik prieš keletą dienų nusipirkome kelionę,tai laukimo praktiškai nebuvo jai biggrin.gif nors tiek gerai...dienų neskaičiavo biggrin.gif viskas buvo aišku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 12 gegužės 2012 - 13:40
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 13:36)
Dėkui  bigsmile.gif O Jūs 15 dieną kylat ? Gražių atostogų wub.gif
Foto kažin ar parvešime,nes jau praeitus kartus nemažus fotoreportažus darėme ir rodėme mirksiukas.gif dabar nelabai bus ką rodyti,beto manau tik ilsėsimes šį kartą..vyrui kelio trauma,man pogimtadieninis relaksas  biggrin.gif ...tai abu nuo savo darbų(ypač vyrui nuo fotografavimo,savo darbo) pailsėsime. biggrin.gif tikiuosi biggrin.gif

Maniškė irgi džiaugiasi,kadangi tik prieš keletą dienų nusipirkome kelionę,tai laukimo praktiškai nebuvo jai biggrin.gif nors tiek gerai...dienų neskaičiavo  biggrin.gif viskas buvo aišku  biggrin.gif
Taip, 15. Ačiū. smile.gif Tai mes irgi nusipirkome tik prieš porą dienų, bet vistiek jai jau reikia ŠIANDIEN, o čia dar NET 3 dienos. lotuliukas.gif

Aš skaičiau jūsų fotoreportažus. thumbup.gif Nuotraukos tikrai pasakiškos. Bet nemanau, kad profesionalus fotografas iškęstų visą savaitę nepadaręs nei vienos foto. lotuliukas.gif Mes šiaip irgi varom ilsėtis, planuojam nuvažiuotį į Alaniją, gal dar kokį pasiplaukiojimą paimsim, bet va pažiūrėjau foto iš Kapadokijos, tai ir ten norisi. ax.gif Reiks palikti kitam kartui. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 12, 13:22)
Taip, 15. Ačiū. smile.gif Tai mes irgi nusipirkome tik prieš porą dienų, bet vistiek jai jau reikia ŠIANDIEN, o čia dar NET 3 dienos. lotuliukas.gif

Aš skaičiau jūsų fotoreportažus. thumbup.gif Nuotraukos tikrai pasakiškos. Bet nemanau, kad profesionalus fotografas iškęstų visą savaitę nepadaręs nei vienos foto. lotuliukas.gif Mes šiaip irgi varom ilsėtis, planuojam nuvažiuotį į Alaniją, gal dar kokį pasiplaukiojimą paimsim, bet va pažiūrėjau foto iš Kapadokijos, tai ir ten norisi. ax.gif Reiks palikti kitam kartui. cool.gif

ech tos iiiiilgoooos NET 3 dienos biggrin.gif
Kapadokija thumbup.gif išties nereali wub.gif
Pirmą kartą į TR vykstate? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 12, 13:22)
Bet nemanau, kad profesionalus fotografas iškęstų visą savaitę nepadaręs nei vienos foto. lotuliukas.gif

vat būtų žaibai kokie,tai ir į traumas nežiurėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 12 gegužės 2012 - 14:31
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 14:40)
ech tos iiiiilgoooos NET 3 dienos biggrin.gif
Kapadokija  thumbup.gif išties nereali  wub.gif
Pirmą kartą į TR vykstate?  mirksiukas.gif

Šiaip tai antrą, bet tas pirmas nesiskaito ax.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 14:40)
vat būtų žaibai kokie,tai ir į traumas nežiurėtų  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 12:23)
vakarais megztuko reikia? Įsimesiu tik lengvą megztuką,šiltų rubų net nesiruošiu dėtis biggrin.gif


lengvo gali prireikti, o man tai neramu, nes mes atvirksiciai atostogu i Lietuva... planavau mazai ka veztis is rubu, bet oru prognozes isgasdino... tikiuosi neatsals labai.
Atsakyti
Lyja siandien Kemere 4u.gif
Atsakyti
Idomu ar Bodrume siulo isvykas i jura ir nardyma? ir kiek mazdaug tai galetu kainuoti? gal kas zinot bent apytiksliai kainas.

Kokias dar ekskursijas siulo? ir kiek mazdaug kainuoja. Deliojam bent preliminaru biudzeta. Mes pirma karta vaziuojam i Turkija, net nezinom kokiu kainu tiketis, o apsigaut labai nesinoretu.

Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 12, 12:55)
Ačiū. MB irgi taip sako. lotuliukas.gif O aš tokios nuomonės, kad geriau paimt ir nepanaudot, negu pritrūkt. biggrin.gif Tai jaučiu bus taip - aš sudėsiu, jis po to pusę prames. lotuliukas.gif

Dar klausimas, o galima į lėktuvą paimti atsigert? užkąst? Ar reikia į tuos maišelius dėti? g.gif


Reikia zaisti su tais maisiukais... ax.gif bet,kai lektuve"kubusas",tik 4 Lt. kainuoja(tas didesnis buteliukas),tai neverta ten vargti su tais "po 100ml" ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Su labai specifiniu klausimu... gal yra gegužės 10 dieną buvusių Delphin Botanike?
Atsakyti
sveiki, ką tik grįžom iš Alanijos, Delphin Deliux. oras visą savait 25 vieną dieną lijo. buvo vėjuota. Viešbutyje Leliukams yra tyrelių, blenderis, mikrobangė, mikseris. Kambariuose čainykas yra. Buvom su 5 mėnn. leliuku, tai su maitinimu keblumų nebuvo. jis valgė viską ką padaviau. Viešbutis be priekaištų. Prie jūros vaikams yra krūva smėlio žaislų. žodžiu viešbutis be priekaištų atitinka kainą smile.gif Galima laisvai lankytis botanike. Penktadieniais priešais viešbutį vyksta turgus. Brangus turgus smile.gif žodžiu prittrūko dar poros dienų. parsivežiau +2kg ant pilvo. Maisto daug.
Papildyta:
QUOTE(Kolizija @ 2012 05 12, 20:11)
Sveiki,

Su labai specifiniu klausimu... gal yra gegužės 10 dieną buvusių Delphin Botanike?

Atrodo, kad tą dieną ten vyras lankė naujus draugus drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate4: 12 gegužės 2012 - 21:24
QUOTE(jurate4 @ 2012 05 12, 21:24)
sveiki,  ką tik grįžom iš Alanijos,  Delphin Deliux. oras visą savait 25  vieną dieną lijo.  buvo vėjuota.
Sveki sugrįžę. 4u.gif O kaip vanduo jūroj? Baseinuose? smile.gif Kaip krantas? Ar galima maudytis basom? Ar reik tapkių?

Pabėriau klausimų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 13:24)
Mums skrydis šią naktį-5 ryto mirksiukas.gif


Turbūt kartu skrisime ax.gif
Aš paskutinus daiktus susidedu ir bandysiu pamiegoti.
Atsakyti