Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

Smurka,[SIZE=7]

turiu dar viena klausima is lempos. Ar LR pilieciams, keliaujantiems savarankiskai po Turkija yra reikalinga viza?

zinau, kad perkant kelione per keliu agentura nereikia. Mes vis deliojal delioja ta savo kelione. Kol apsisprendem dingo norimas viesbutis is Teztour'o tinklapio doh.gif tai dabar planuojam imt tik bilietus, o viesbuti rezrvuot kitaip. Ar tokiu atveju reikes vizos ar ne?

Is anksto labai dekoju uz atsakyma 4u.gif

jei kas esate susidure su tokia situacija labai prasau atsiliepti arba imesti linka, kur galeciau pasiskaityti 4u.gif
Papildyta:
Pati paklausiau, pati ir atsakysiu:

siam saite aiskina, kad nereikia vizos, jei Turkijoje turkijoj busim maziau nei 90d
http://www.infoturki...turizmas/vizos/



Smurka, bet jei galite patvirtinkite prasau 4u.gif

pries metus vaziavau i Tunisa, ten atseit irgi nereikia vizos, tai pasienio kontrolieriai tiek nervus tase, reikia vizos ir viskas doh.gif kol galu gale, atseit padare malone ir leido ju suknistoj saly pailseti. po sio incidento, daugiau nekelsiu ten kojos, nes sugadino visa kelione. O is tikruju tos vizos tikriausiai ir nereikejo, antraip niekas manes i ta sali nebutu ileides. Jau tuniso pasienieciaiyra patys slykciausi, kokius tik teko kada sutik. Va dar rusai jiems siek tiek nusileidzia, nes irgi nezino nei laba diena, nei prasom, nei viso gero, nutaise morda prosit kirpicia ir rugsta poste.

Sorry uz off topic
Atsakyti
Turistas gali isbuti Turkijoje 90 dienu per pusmeti be jokiu papildomu vizu reikalu tvarkymu, jokiu problemu oro uoste del to nekils 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 12 gegužės 2012 - 00:14
Nusipirkom geguzes 15 d. i Side. Gal kas buvot SUENO HOTELS BEACH SIDE. ?
Kaip sis viesbutukas,?
Atsakyti
QUOTE(fyga @ 2012 05 12, 08:17)
Nusipirkom geguzes 15 d. i Side. Gal kas buvot  SUENO HOTELS BEACH SIDE. ?
Kaip sis viesbutukas,?

is isores atrodo graziai... smile.gif Orai Sideje kaip ir visur kitur jau vasariski.
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2012 05 12, 07:54)
Orai Sideje kaip ir visur kitur jau vasariski.

vakarais megztuko reikia? Įsimesiu tik lengvą megztuką,šiltų rubų net nesiruošiu dėtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2012 05 12, 08:54)
Orai Sideje kaip ir visur kitur jau vasariski.
thumbup.gif

Priminkit prašau, koks leidžiamas maksimalus lagamino svoris? Pradėjau ruošt daiktus, tai reikia pasitikslinti, nes ir to reikia, ir ano... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 12, 11:29)
thumbup.gif

Priminkit prašau, koks leidžiamas maksimalus lagamino svoris? Pradėjau ruošt daiktus, tai reikia pasitikslinti, nes ir to reikia, ir ano... doh.gif  biggrin.gif

20kg 4u.gif
O mes šį kartą,net neišnaudosim,nei lagaminų vnt,nei jų kg biggrin.gif ką ten dėtis 7 dienom lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 12 gegužės 2012 - 12:41
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 12:38)
20kg 4u.gif
O mes šį kartą,net neišnaudosim,nei lagaminų vnt,nei jų kg biggrin.gif ką ten dėtis 7 dienom lotuliukas.gif
Ačiū. MB irgi taip sako. lotuliukas.gif O aš tokios nuomonės, kad geriau paimt ir nepanaudot, negu pritrūkt. biggrin.gif Tai jaučiu bus taip - aš sudėsiu, jis po to pusę prames. lotuliukas.gif

Dar klausimas, o galima į lėktuvą paimti atsigert? užkąst? Ar reikia į tuos maišelius dėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 12, 11:55)
Ačiū. MB irgi taip sako. lotuliukas.gif O aš tokios nuomonės, kad geriau paimt ir nepanaudot, negu pritrūkt. biggrin.gif Tai jaučiu bus taip - aš sudėsiu, jis po to pusę prames. lotuliukas.gif

Dar klausimas, o galima į lėktuvą paimti atsigert? užkąst? Ar reikia į tuos maišelius dėti? g.gif

aš jau per tiek kartų,tai nebesidedu nieko daug biggrin.gif nevažiuoju madų demonstruoti,vis kitais rūbais ryte/per piet/vakare/naktį..ir taip kasdien keičiant...nieko ten nenustebinsi rolleyes.gif pritrūkti nepritrūkstu-na ko ten galima pritrūkti...septintos sukneles biggrin.gif juokais aš čia aišku..kiekvienam savo biggrin.gif (anksčiau prisikraudavau,bet...gyveni ir mokaisi biggrin.gif gal pritrūks..nepritrukdavo schmoll.gif )

Paimu porą sausainukų,porą sumuštinukų (vaikams) gerti po 100 ml.Daugiau nieko.Nelabai spėjame išalkti,nes velyvai ir pietauti įpratę esame.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 12 gegužės 2012 - 13:03
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 13:01)
aš jau per tiek kartų,tai nebesidedu nieko daug biggrin.gif (...)
Paimu porą sausainukų,porą sumuštinukų (vaikams) gerti po 100 ml.Daugiau nieko.Nelabai spėjame išalkti,nes velyvai ir pietauti įpratę esame.
Ačiū už info. 4u.gif
Kelintą jums skrydis? Pala, ryt jau skrendat. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 12, 12:20)
Ačiū už info. 4u.gif
Kelintą jums skrydis? Pala, ryt jau skrendat. bigsmile.gif

Mums skrydis šią naktį-5 ryto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 12, 13:24)
Mums skrydis šią naktį-5 ryto mirksiukas.gif
Uj, tai gerų atostogų. 4u.gif Ir parvežkit daaaug foto. biggrin.gif

Maniškė tai jau labai laukia... Ryte prabunda ir skaičiuoja kiek čia dar dienų liko. biggrin.gif
Atsakyti