Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(hermess @ 2012 05 11, 15:07)
Gal yra buvusiu Akka Alinda Hotel? Kokie butu atsiliepimai? Kiek skaitau atsiliepimus, atrodo, kad daug rusu ten, agenturoj tvirtina, kad ne  doh.gif nezinau, kazkodel nelimpa man tas siulomas viesbutis nors tu ka  g.gif tiek kad priimtinesne kaina gaunasi, nes skaiciavo geresnius viesbucius, tai kosmosas kazkoks  doh.gif

esam buve siam viesbuti 2010m galiu pasakyt, kad puikus, animacija, siaip mums viskas patiko, tie patys rusai tvarkingi visi buvo
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 11, 21:46)
geriausia kai turite savo agentą mirksiukas.gif


turejom biggrin.gif o daba ne turim, tai ir vargstam lotuliukas.gif
budavo rojus ax.gif nukaldavo tikrai geru pasiulymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2012 05 11, 19:49)
tikrai gera kaina thumbup.gif  o koks čia viešbutis?

nežinau biggrin.gif kur nuveš,ten bus gerai..realiai tai UAI 5 žv Fortuna...nesu taip išbandžiusi,bet kai tokia kaina tai nemanau,kad bus nepakenčiamai biggrin.gif būtinai aprašysiu įspudžius..galėsiu iš karto parašyti į kokį viešbutį nuveš,nes kontaktuosiu su savo darbuotojais rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 11 gegužės 2012 - 20:55
Kol viską perskaičiau. doh.gif
QUOTE(Irėnė @ 2012 05 11, 19:58)
Merginos per kur pirkot? ax.gif
Mes per Novaturą. smile.gif Kai užsakinėjom, gegužės 15 buvo likusios 7 vietos, po mūsų liko tik 4. Mus irgi šiek tiek varžė data...
QUOTE(JM @ 2012 05 11, 20:27)
mums realiai gavosi atsitiktinai...vyras užėjo pabendrauti,o išejo su kelione rankose..
Wow, vyras vertas pagyrų. bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(JM @ 2012 05 11, 20:55)
nežinau biggrin.gif kur nuveš,ten bus gerai..realiai tai UAI 5 žv Fortuna...nesu taip išbandžiusi,bet kai tokia kaina tai nemanau,kad bus nepakenčiamai biggrin.gif būtinai aprašysiu įspudžius..galėsiu iš karto parašyti į kokį viešbutį nuveš,nes kontaktuosiu su savo darbuotojais rolleyes.gif
Bus siurpraizas. bigsmile.gif Visai įdomu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 11, 21:55)
nežinau biggrin.gif kur nuveš,ten bus gerai..realiai tai UAI 5 žv Fortuna...nesu taip išbandžiusi,bet kai tokia kaina tai nemanau,kad bus nepakenčiamai


labai idomu bigsmile.gif as irgi taip nebandziau biggrin.gif
butinai prasom pasipasakoti po visko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 11, 19:59)
Wow, vyras vertas pagyrų. bigsmile.gif
Papildyta:
Bus siurpraizas. bigsmile.gif Visai įdomu. rolleyes.gif

matyt matė,kad man jau verta pailsėti hihihi.gif

tikrai,dar nesam tokio varianto išbandę...bet tokia man ramuma... biggrin.gif kaip bus taip,vistiek žinau,kad poilsis bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Irėnė @ 2012 05 11, 20:04)
labai idomu bigsmile.gif as irgi taip nebandziau biggrin.gif
butinai prasom pasipasakoti po visko smile.gif

butinai papasakosiu,gal ir foto kažkiek bus rolleyes.gif jei neaptingsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2012 05 11, 16:44)
O kokius iš patirties galėtumėte rekomenduoti hamamus Marmaryje?  4u.gif



Oi vietiniai pasiūlys hamamų cool.gif 2 kartus Marmary buvau hamame, bet pavadinimai kažkaip neužkliuvo, tik kad abu buvo viešbučiuose:) tik pritariu, nesižavėkit maža kaina
Atsakyti
QUOTE(kuke @ 2012 05 11, 20:24)
Oi vietiniai pasiūlys hamamų cool.gif  2 kartus Marmary buvau hamame, bet pavadinimai kažkaip neužkliuvo, tik kad abu buvo viešbučiuose:)  tik pritariu, nesižavėkit maža kaina

tai,kad vietiniai pasiūlys tai faktas,bet kalbama apie kainos ir kokybės santykį.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 05 08, 19:19)
Kai uzsisakai viesbuti, geriau jau neklausti kas ir kaip. Nes pvz gali suzinoti, kad standartiniai kambariai bus mazi ir visi lagaminai (arba vaikai, arba vyras) i ta standarta netilps. Cia butent apie Simena sun club...

mes davem 20 usd ir gavom tikrai labai dideli kambari anex pastate, neatsisakykite to tai turkiskos keliones dalis...
Atsakyti
Kvailas klausimas, bet paiškinkit jūs man, kaip tuos USD už geresnį kambarį duoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 05 09, 17:30)
Kokios yra mokomos ir nemokos lankytinos vietos/muziejai Kapadokijoj?  4u.gif

Vietu, kurias galima aplankyti Kapadokijoje yra daug, bet pritingiu viska rasyt (tuo labiau kad rasiau ne karta). Nemokamai - visi miesteliai ir sleniai (valleys) aplink Goreme. Vienas is neblogu variantu prasieti nuo Goremes roziu sleniu iki Cavusin ir atgal (apie 2 km i viena puse). Tingesni gali pasigauti dolmusa nuo Cavusin atgal iki Goreme. Kitas puikus marsrutas nuo Goremes link Uchisaro balandziu sleniu, bet! iki pat Uchisaro nenueist, nes pries 9-9 metus lietus stipriai paplove kalvu slaitus ir nuplove taka.Bendrai salia Goreme yra apie 10-11 sleniu tinkamu pasivaiksciojimui (hiking). Aisku nemokamai galima apziureti nedidelius miestelis issibarsciusius po visa Kapadokija, man patinka Mustafapasha, Gyuzelyurtas, Ortahisar. Su masina irgi galima nemazai pasivazineti ir paziureti daugybe graziu vaizdu nemokamai.
Mokami vaizdai, muziejai ir kitos atrakcijos: senokai nebuvau, tai kainos labai apytiksles. Bendra tvarka - berods Turkijos kulturos ministerija nustato centalizuotai kokios reiksmes muziejai kiek gali kainuoti, tai pagal santykines kainas galima susidaryti ispudi. Goreme open air museum - 10ytl pries 3 metus, 15ytl pries 2. Pries desimtmeti kainavo ar tik ne 17ytl. Papildomai viduje tamsioji koplycia (Karanlik Kilise) - tik renovuota pries desimtmeti kainavo apie 15yTL ir turistu skaicius buvo ribojamas, pries 2 metus - 5ytl. Zelve open air museum - mazesnis nei Goremes bet irgi idomus - berods 7ytl pries 2 metus. Pozeminiai miestai - Derinkuyu 10ytl, Kaymakli 5ytl, Ihlaros slenis 10ytl, Soganli - 5. I Ihlara galima patekti ir nemokamai, bet gal neraginsiu elgtis nelabai teisetai. Uchisaro "pilis' - 5ytl pries 3 metus, 1.75ytl - pries 2. Masinos nuoma parai - berods 80ytl.
Oro balionai - viena didziausiu ir ilgiausiai veikianciu firmu - Anatolian Hot air baloons
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BN: 11 gegužės 2012 - 22:04
QUOTE(Amiletta @ 2012 05 11, 21:46)
Kvailas klausimas, bet paiškinkit jūs man, kaip tuos USD už geresnį kambarį duoti? ax.gif


kai apziuresite kambarius ir jie nepatiks grazindami kortele idekite bapkiu arba i pasa, jei raktas be korteles dezutes. Jie prie to priprate ir po to pasa grazina be bapkiu mirksiukas.gif
Atsakyti