Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

QUOTE(-Jzh- @ 2012 05 11, 08:20)
Tropicano klube Kemere apacioje yra hamamas. Dirba tikri savo srities profesionalai, rekomenduoju  mirksiukas.gif Svaru, grazu, tvarkingai irengta.


Todėl kad naujas buvo, jau turbūt 3-4 metai jam, skaičiuoju nuo Tropicano statymo ir jeigu nesirūpinta priežiūra gali būt toks pat pasidėvėjas dabar kaip ir kitur. Dregmės daug, tai viskas greit šaibom išeina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2012 05 11, 08:20)
Tropicano klube Kemere apacioje yra hamamas. Dirba tikri savo srities profesionalai, rekomenduoju  mirksiukas.gif Svaru, grazu, tvarkingai irengta.


Aciu, reikes parekomenduoti tevams, kad kai bus prastesnis oras, tai nueitu i hamama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurpod @ 2012 05 11, 08:34)
Aciu, reikes parekomenduoti tevams, kad kai bus prastesnis oras, tai nueitu i hamama mirksiukas.gif


Į hamamą patartina eiti tik atvykus. Gražiau įdegi ir įdegis ilgiau laikosi. Vieną kartą nuėjau jau spėjus įdegti (esu baltaodė), tai pilingas doh.gif , švelniai tariant malonumo nejutau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renaya @ 2012 05 11, 09:12)
Į hamamą patartina eiti tik atvykus. Gražiau įdegi ir įdegis ilgiau laikosi. Vieną kartą nuėjau jau spėjus įdegti (esu baltaodė), tai pilingas  doh.gif , švelniai tariant malonumo nejutau  biggrin.gif

Ir kazkaip psichologiskai sunku, atrodo idegei, ir dabar ta idegi sveicia doh.gif biggrin.gif Tikrai geriausia iskart atvykus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Renaya @ 2012 05 11, 09:12)
Į hamamą patartina eiti tik atvykus. Gražiau įdegi ir įdegis ilgiau laikosi. Vieną kartą nuėjau jau spėjus įdegti (esu baltaodė), tai pilingas  doh.gif , švelniai tariant malonumo nejutau  biggrin.gif



tikrai, juk ir as ejau marmaryje antra diena i hamama, idegus
(tiksliau nudegus) jauciu ne koks malonumas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurpod: 11 gegužės 2012 - 08:41
pamenu ir aš Hamaką iš Turkijos. tai rekomendavo eiti pirmomis dienomis, kol nėra įdegio. kad paskui oda būtų švari įdegiui po pilingo. tik po pilingo paskui pirmą dieną labai saikingai degintis, nes labai kibs saulė
Atsakyti
Nezinau, mano oda matyt tokia nelabai atspari tu krastu idegiui, kiek keliavau, tai ar su hamamu, ar be jo idegis man vienodai pogreiciai nusiplauna irnesakyk.gif Vienais metais tik liko, bet tada buvau labai smarkiai pasideginus pries kelione ir jau idegusi vaziavau.
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2012 05 11, 10:32)
pamenu ir aš Hamaką iš Turkijos.


Čia vardas ar pavardė ? biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, ka tik issiaiskinau oro prognoziu visisko nesutapimo priezasti biggrin.gif Orus ziuriu cia : kemeras,

ir niekaip nesupatau, kaip taip gali skirtis orai Kemere ir Antalijoje, ogi dabar paziurejau i vietini satelita , o cia pasirodo ne tas Kemeras, o Turkijos Kemeras, kuris randasi siauriau doh.gif
Atsakyti
Sakykit,per kokias agenturas dauguma keliaujate i Turkija? blush2.gif Ieskau geriausiu pasiulymu,bet pagal tevu kriterijus nelabai yra is ko rinktis doh.gif pati esu buvus pries 3 m,tai kainos zymiai mazesnes buvo blush2.gif
Atsakyti
Gal yra buvusiu Akka Alinda Hotel? Kokie butu atsiliepimai? Kiek skaitau atsiliepimus, atrodo, kad daug rusu ten, agenturoj tvirtina, kad ne doh.gif nezinau, kazkodel nelimpa man tas siulomas viesbutis nors tu ka g.gif tiek kad priimtinesne kaina gaunasi, nes skaiciavo geresnius viesbucius, tai kosmosas kazkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hermess @ 2012 05 11, 16:07)
Gal yra buvusiu Akka Alinda Hotel? Kokie butu atsiliepimai? Kiek skaitau atsiliepimus, atrodo, kad daug rusu ten, agenturoj tvirtina, kad ne  doh.gif nezinau,

Normaliai geras tas viezbutis. Ne super, taciau normalus. Rusu Kemero regione bus praktiskai kiekviename viezbutyje.
Atsakyti