Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 26,

O Kemere pagriaudejo, pagriaudejo, bet nelyjo ir visa diena buvo labai tvanku smile.gif termometras per pietus sauleje rode +34 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2012 05 10, 20:14)
O Kemere pagriaudejo, pagriaudejo, bet nelyjo ir visa diena buvo labai tvanku smile.gif termometras per pietus sauleje rode +34 smile.gif

thumbup.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 05 10, 20:13)

Man rodos, ne visur pagreitintas procesas naudojamas  ax.gif
Sita parasyma reiktu i pirma Turkijos temu posta deti. Kad zinotu zmogai, kas GALI buti skrendant iki birzelio

o kas jau ten GALI buti biggrin.gif nemanau,kad kažkas tikisi liepos karščių gegužę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2012 05 10, 22:14)
O Kemere pagriaudejo, pagriaudejo, bet nelyjo ir visa diena buvo labai tvanku smile.gif termometras per pietus sauleje rode +34 smile.gif



Idomiai su tais orais.....siandien vakare skambino mama is kemero, o as ka tik buvau prognozes pasiziurejus Kemero, tai visur rode, kad ten audra, lietus, zaibai....tai mano pirmas klasimas buvo : ar labai stipriai lyja? O mama sako, baik tu juokus, pas mus cia buvo 35 laipsniai karscio, lietaus ne trupucio biggrin.gif Tai reik tiketis, kad taip ir toliau bus, nors rognozes rodo istisai visa savaite audros tikimybe, krituliu, ir pan,,,, smile.gif
Atsakyti
Jei žiūrit į Gismeteo, tai jis ir Vilniuje rodo tai, kas visiškai nesutampa su sinoptikų iš Tv prognozėm.

Mes pernai iš Kirišo važiavom į hamamą Kemere, daugiau sakiau eisiu arba viešbutyje, jei nekosmosą kainuos, arba visai neeisiu, mes ir namie turim pirtį, tai pilingą galiu ten pasidaryt schmoll.gif Nepatiko man tas viešumas, suvarė su nepažįstamais žmonėm: irgi nelabai įkirtau tos saunos, paskui bėgte davai į garinę, gulk, stok, verskis... Stresas kažkoks, o ne relaksacija, kur dar bandymas masažistų prieškoti milijonus ligų ir nulupti pinigų už ale papildomas paslaugas. Nors masažui duoklę atoduoti turiu, masažisto rankos buvo laaaabai relaksuojančios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 05 10, 23:58)
Jei žiūrit į Gismeteo, tai jis ir Vilniuje rodo tai, kas visiškai nesutampa su sinoptikų iš Tv prognozėm.

Mes pernai iš Kirišo važiavom į hamamą Kemere, daugiau sakiau eisiu arba viešbutyje, jei nekosmosą kainuos, arba visai neeisiu, mes ir namie turim pirtį, tai pilingą galiu ten pasidaryt  schmoll.gif Nepatiko man tas viešumas, suvarė su nepažįstamais žmonėm: irgi nelabai įkirtau tos saunos, paskui bėgte davai į garinę, gulk, stok, verskis... Stresas kažkoks, o ne relaksacija, kur dar bandymas masažistų prieškoti milijonus ligų ir nulupti pinigų už ale papildomas paslaugas. Nors masažui duoklę atoduoti turiu, masažisto rankos buvo laaaabai relaksuojančios  lotuliukas.gif

jum paprasciausiai nepasiseke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 05 10, 22:04)
jum paprasciausiai nepasiseke  ax.gif


Tai parekomenduokit konkrečią vietą, šiemet vėl busim prie Kemero 4u.gif
Nors man atrodo, kad Alindoj ir taip pirtis nemokama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 05 10, 21:13)

Man rodos, ne visur pagreitintas procesas naudojamas  ax.gif

aha, ne visur, pati buvauir vienaip, ir kitaip. niekas nuo to labai didziai nesikeicia. Tiesiog saunos laikas issiminusuoja ir arba ilgiau gulineji, tarpe tarp pilingo ir masazo, arba sutrumpeja aplamai laikas. Is principo, tai nuo to, kad neeini i sauna ir tarsi autentiskiau viskas vyksta, tai geriau netampa. Blogiau irgi biggrin.gif

QUOTE(ptashka @ 2012 05 10, 22:22)
Tai parekomenduokit konkrečią vietą, šiemet vėl busim prie Kemero  4u.gif
Nors man atrodo, kad Alindoj ir taip pirtis nemokama  4u.gif

I hamama gali eiti praktiskai visada nemokamai. Pilingas ir masazas jau bus mokami. Aisku, gal ten visokiu isimciu buna (na, tarkim islosite per koki vakaro renginuka priza- apsilankyma viesbucio spa centre su kokiu masaziuku ar pilingu), bet paprastai praktika tokia tuose SPA centriukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 05 10, 23:48)
aha, ne visur, pati buvauir vienaip, ir kitaip. niekas nuo to labai didziai nesikeicia. Tiesiog saunos laikas issiminusuoja ir arba ilgiau gulineji, tarpe tarp pilingo ir masazo, arba sutrumpeja aplamai laikas. Is principo, tai nuo to, kad neeini i sauna ir tarsi autentiskiau viskas vyksta, tai geriau netampa. Blogiau irgi  biggrin.gif
I hamama gali eiti praktiskai visada nemokamai. Pilingas ir masazas jau bus mokami. Aisku, gal ten visokiu isimciu buna (na, tarkim islosite per koki vakaro renginuka priza- apsilankyma viesbucio spa centre su kokiu masaziuku ar pilingu), bet paprastai praktika tokia tuose SPA centriukuose  smile.gif


Tai aš nesiginčijų dėl geriau/blogiau kaip apie paslaugą. Seniems žmonėms arba šiaip širdininkams sauna (kur prikaitinta iki kokio +100) nerekomenduojama. O turkiska pirtis tuo ir gera (bent jau man), kad ten drėgna ir nėra nepakeliamai karšta. Kita vertus man tai vistiek, aš Turkijoj tuo nesinaudoju
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 05 09, 21:16)
Kaip ten bebūtų visgi tokios ekskursijos pačiame sezono įkarštyje  varginančios 4u.gif reiktų vertinti objektyviai.
Ir tas karštis...kitoks ar ne kitoks,bet ..bet  kokiu atveju nėra malonus,o kai kuriems žmonėms gali būti  ir net nepakeliamas.


Jei karštis nepakeliamas, geriau iš viso kelionių š TR piko metu atsisakyt, o atvažiuot balandį - birželio pirmoj pusėj ar rugsėjį - spalį. Nes karšta yra visur, ne tik ekskursijose, bet ir pliaže.

O paskui jau viskas nuo natūros priklauso. Pavyzdžiui, manęs ilgiau nei valandai net per prievartą pliaže nepaguldytumėte (pusvalandis iš tos valandos skiriamas maudynėms). Iš viso vienoj vietoj ilgai užsisėdėt negaliu jokiom gyvenimo aplinkybėm. O yra tokių, kurių iš viešbučio neištempsi.

Ir ta kaitri saulė čia niekuo dėta

QUOTE(Saphia @ 2012 05 09, 22:23)
Labai aciu uz atsakyma  thumbup.gif  o pati kuri pasirinktumet? nebutinai is tu isvardintu ir aisku, butu gerai su ikandama kaina, nesam milijonieriai  smile.gif
Labai sunku issirinkti, nesinoretu nusivilti, nes esam gana isrankus baldams, patalynei, svarai, tvarkai, maistui ir aplinkui. Del aptarnavimo labai nesijaudinu, zinau, kad beveik visose arabu salyse bardakas, tad nesitikiu 4* aptarnavimo? Bet aplinka ir maistas tikrai svarbu


OI, manęs neklauskit smile.gif Aš kitoj šaly ieškau tik nakvynės, todėl mano pasirenkami viešbučiai dažniausiai būna pigūs ir be jokio AI.
Turką pavadint arabu - tai tas pats, kas lietuvį rusu. Įsidėmėkite tai kiekvienas, kad neužsirautumėte ant kokio karštakošio.
O šiaip Turkijoje aptarnavimo galite tikėtis geresnio nei švaros. Na, maistas, aplinka tai retai būna su trūkumais, o visa kita... visaip
QUOTE(Jurpod @ 2012 05 10, 11:21)
Siaip buvo rezervuotas kambarys su vaizdu i jura, bet kazkodel gavo ne toki blink.gif  bet sake vaizdas grazus, balkonas yra, tai manau viskas ok smile.gif


Tokiu atveju nereikia nei klykt, nei draskytis, nei grasint (ypatingai grasint, nes po grasinimų gali tekt visą vakarą žagsėt). Užtenka išsikviest Novaturo atstovą, parodyt savo kelionės dokumenta ir ramiu balsu pareikalaut, kad būtų duota tai, kas užsakyta. Jei ne, vietoje galima parašyt pretenziją su reikalavimu kompensuot nuostolius (gal hamamą vietoj vaizdo į jūrą ar iškylą jachta gaus)
QUOTE(Saphia @ 2012 05 10, 20:57)
Smurka,  o i Bodrum tik penktadieniais skrenda?  sad.gif

gal kas zinot ar yra kokia galimybe nuvykti i Bodrum sestadieni ar sekmadieni.
Aisku, kad skrydis butu kazkur netoli.


Iš LT tik penktadieniais. Jei poilsiausite Marmaryje ar Kušadasyje, tada atvažiuot galima visuomeniniu transportu - autobusu
QUOTE(doruta @ 2012 05 10, 21:00)
Vel tiesiogiai :-)
siandien ryte iki 11 pabuvom papludimi bet buvo apsiniauke..  Per pietus lyjo lietus, vakare taip pat, bet po koki pusvalandi. Striukes vakare REIKIA, nes nuejus y koki la carte prie juros vejas pucia ir buna salta.  Jura saltoka, baseinai taip pat, esam su 1 metu vaiku, vaiku baseinai salti baisu maudyt. Siam kartui tiek. Delphin botanik yra gerai :-)

Aš nuo balandžio 17 Turkijoje. Striukės neta neatsivežiau, atvažiavau su megztiniu, kad neprisikraučiau. Striukės neprireikė nė karto. Bet vakarais taip, apsisiausti pečius prie jūros sėdint gal dar reikėtų


Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2012 05 11, 07:56)
Tokiu atveju nereikia nei klykt, nei draskytis, nei grasint (ypatingai grasint, nes po grasinimų gali tekt visą vakarą žagsėt). Užtenka išsikviest Novaturo atstovą, parodyt savo kelionės dokumenta ir ramiu balsu pareikalaut, kad būtų duota tai, kas užsakyta. Jei ne, vietoje galima parašyt pretenziją su reikalavimu kompensuot nuostolius (gal hamamą vietoj vaizdo į jūrą ar iškylą jachta gaus)


Tikrai taip drinks_cheers.gif Mums siule irgi ekskursiju, bet mes atsisakem, nes ne toks musu keliones tikslas buvo biggrin.gif po 2 naktu perkele i kambari su tiesioginiu vaizdu i jura, bet ne i standarta kaip buvome uzsake, o i exclusive tipo, kuris dvigubai brangesnis, plius grizus grazino permoka uz tas 2 naktis, kai per jas matem tik kamputi juros biggrin.gif pora simtu litu kiek pamenu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shopaholic: 11 gegužės 2012 - 07:11
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 05 11, 06:49)
Tai aš nesiginčijų dėl geriau/blogiau kaip apie paslaugą. Seniems žmonėms arba šiaip širdininkams sauna (kur prikaitinta iki kokio +100) nerekomenduojama. O turkiska pirtis tuo ir gera (bent jau man), kad ten drėgna ir nėra nepakeliamai karšta. Kita vertus man tai vistiek, aš Turkijoj tuo nesinaudoju

Jei apie sauna kalbam, kaip apie dali visos tos proceduros, tai juk galima ir neeiti. Drauges mama taip ir dare, mes visi nuejom, i ji atsisake - pasedejo ta laika, palauke musu, o tada jau visi ejom i turkiska darytis visu tu proceduru smile.gif manau turintys sveikatos problemu puikiai zino, kas jiems galima, o kas ne, o ten juk varu niekas nevaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 05 10, 22:22)
Tai parekomenduokit konkrečią vietą, šiemet vėl busim prie Kemero  4u.gif


Tropicano klube Kemere apacioje yra hamamas. Dirba tikri savo srities profesionalai, rekomenduoju mirksiukas.gif Svaru, grazu, tvarkingai irengta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 11 gegužės 2012 - 07:22